Pomoc pri určení rasy

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

AKÝ TYP PLEMENA??

Poslaťod timjay » Sob 04.04.2020 0:58

Ahojte:) chem sa opýtať, vie mi niekto poradiť, aký druh plemena toto je? Vopred ďakujem:))
timjay
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod Vikiki22 » Ned 05.04.2020 12:02

Skús ešte raz nahrať obrázok a pripojiť k príspevku.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod Madnesska » Sob 18.04.2020 18:18

Náš nový kamoš - Jhonas , pre mňa Dżonko :lol: nechce sa mu veľmi fotiť ale čo tam vidíte? Výška tak po kolená a váha 15kg. Na fotkách vyzerá ako nejaký vlčák - hlavne na prvej tú som nefotila ja ale inak je drobnučký a chudučký. Má rok a pol a nohy má také žíhané + kadejaké sivo biele znaky :lol: Ešte ak by ste mi vedeli poradiť ohľadom výživy napíšte mi prosím súkromnú správu. Ak nie pôjdem strašiť do ďalšieho vlákna :pac: :jazyk: Ďakujem :smile: :poklona:

Obrázok
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod Slausa » Sob 18.04.2020 19:44

Ja v nom vidim trochu BOC a mozno nieco polovnym smerom
Offtopic: odkial je? Urcite som ho videla na FB, len si neviem za svet spomenut, ze kde
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod wer » Sob 18.04.2020 20:28

Zaujimavy psik. Medzi krizencami sa dobre vybera - vyzor od vymyslu sveta a kazdy je unikat.. Pekne dlhe nozky ma.

Ja tam vidim teriera. Ta hlava. Tipujem, ze tam je jagdterier. Ma kupirovany chvost?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod pigie » Sob 18.04.2020 20:42

Vypada na takeho certa a pritom taky kludny je na tych fotkach :smile:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod Margita » Ned 19.04.2020 9:34

Velice pekný kúsok
Ja tam teriera nevidím,vlastne asi ani nic konkrétne :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod vavrena » Ned 19.04.2020 10:58

Wow, to je kráásny pes! Aj ja tam vidím v tej hlavičke jagoša. A kupírovali ho, lebo mysleli, že to bude doberman? :lol:
Možno mix s dákym stavačom...
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod Margita » Ned 19.04.2020 11:07

U nás voľakedy na sídlisku boli mixy kokerspaniela...a vyzeralo to vselijako,tak kľudne by tam niekde mohol byť aj koker ale každopádne to bude mix mixov
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod Silvuch » Ned 19.04.2020 11:14

Velmi podareny, ma taku prijemnu srst. Tiez boc ale velmi vzdialeno, ale este nieco stihle, polovnicke.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod Madnesska » Ned 19.04.2020 19:43

Od začiatku bol v dočaske, zobrali ho z kliniky v BA tam ho niekto priniesol zrazeného a bol tam už dlhšie ale zastrešovala ho SOAZ. Ten chvost nechápem ani ja, škoda ho. Ale fakt ten jagdterier sedí najviac podľa foto, lebo on je ozaj drobný, útly, stavač tam nebude podľa mna. Skôr tá bordera ... googlila som mixy a najviac sa podobá na tohto vraj borderka x labrador ale sfarbenie skoro identické, len postavu labradora nemá určite :lol: inak strašne je dobručký dúfam že mu to vydrží :joint:

Obrázok
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod vavrena » Pon 20.04.2020 6:58

Labík určite nie, a BOC tiež skôr pravdepodobne nie, keďže tento psík vyzerá byť štvorcového rámca a veľmi štíhly. Kľudne nejaký x jagoš s dákym vychrtlincom to môže byť. Ak je moc maličký, tak stavač teda ni, možno tak bretoňák, to by sedel aj ten chvost, ale keďže tých je ako šafranu, tak sa to viacmenej vylučuje. Možno je chvost prirodzený, nie kupírovaný - dá sa to nahmatať, či to bolo odstrihnuté.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod wer » Pon 20.04.2020 7:47

a jagdterierom sa nekupiruje inak? aj ked teda nie na takuto dlzku, ale tak si myslim, ze podaktori veterinari/majitelia nerozlisuju... :heh: a jagdterierov byva na dedinach dost - takze si aj tak myslim, ze to bola prave matka, aj ked bPP. aj to palenie by tomu nasvedcovalo, aj ked je k tomu uz daco zihane.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod bibika » Pon 20.04.2020 8:51

Kupiruje sa jagosom chvost
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Pomoc pri určení rasy

Poslaťod vavrena » Pon 20.04.2020 8:57

Kupíruje sa, ale nesmie sa celý.. aby bolo za čo ich vytiahnuť z líčšej nory :ua: .

V každom prípade, prajem všetko dobré v novom domove, a povahu po tom z rodičov, ktorý nebol jagoš :joint:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o plemenách