Poškodený, zranený pazúr

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Poškodený, zranený pazúr

Poslaťod DIAna12 » Uto 12.07.2016 18:43

chcem sa spýtať môjmu yorkshirovy sa tiež odlomil necht ale ten posledný čo mu máme na to dať ?? dakujem
DIAna12
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Poškodený, zranený pazúr

Poslaťod Barbor » Pon 21.11.2016 9:09

No takze, decko si vcera narazilo nohu :ua: zase raz tie nešťastne pazure...vyzera, ze to ma zlomené pri koreni, tam kde vyrastá, snažila som sa jej to vystríhať ale nikde nic nevidím, každopádne ten pazur ma dost vykruteny :ua: co s tym? Čakať? Zahojí sa? Treba vytrhnúť? Umyla som jej to, vydezinfikovala a obviazala. A teda...nosit obviazane alebo nechat voľne? Na labu nedošlapuje :ua:

Obrázok

Obrázok
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Poškodený, zranený pazúr

Poslaťod moschino » Pon 21.11.2016 9:39

joj, Šelinka :ua: Baxymu sa tak raz zlomil úplne hore, aj krvácal, na veterine mu to celé odcvakli
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Poškodený, zranený pazúr

Poslaťod Barbor » Pon 21.11.2016 9:44

Ježiš Peti..a to ani neprispia? Vsak to musi hrozne boliet :plac: ja rozmýšľam ci to nema aj zlomené, teda zlomený prst :nwm:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Poškodený, zranený pazúr

Poslaťod moschino » Pon 21.11.2016 9:50

ono to mal vlčí, odcvakli úplne hore, aj tak bol nalomený a krvácal. Neprispali. Skús na veterinu, nech sa na to pozrú :ua: snáď to nebude mať zlomené
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Úrazy