Ceny RTG

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Ceny RTG

Poslaťod 1bubko2 » Str 09.09.2009 12:56

ahojte teoreticky to nepatri do urazov ale mozno sa zide vediet kolko stoji RTG psa v roznych mestach a mat to v jednej teme..a moct si vybrat kam sa viac oplati ist....myslim RTG zo zdravotnych dovod nie koli zapisaniu vysledkov do PP.
Asi budeme musiet ist na RTG koli krivaniu aj ked vet povedal ze netreba.... v Povazskej Bystrici to stoji 22 E (3 snimky) + 14 E uspavacka (bigel) ...neviem ci sa ceny nejako lisia koli velkosti (uspavacka asi ano)
leuska pisala ze v Humennom to stoji len 7 E ...coz sa mi zda hodne rozdiel
neviete mi povedat ceny v nejakej renomovanych klinikach? Trencin, Trnava, ... ?
a co este tak ohodnotenie snimky od lekara tam ...lebo v toho nasho moc neverim :hi: (hanba mi)
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: ceny RTG

Poslaťod Leila Tobrok » Str 09.09.2009 13:09

ja som bola v Nitre, na veterine na Čermáni, síce kvôli uchovneniu sme dali robiť RTG na DBK, ale cenovo som sa s uspávačkou pre 40kg psa a 3 snímkami zmestila do 8-900sk v pohode. +- pretože sa robili ešte ďalšie úkony (celková suma bola 43eur, kde bolo aj čistenie zubov od kameňa, čipovanie a petpass a teda to rtg, plus dve tabletky na ukľudnenie pre psa, pred samotným uspávaním - no jo, mám príšeru, ktorá nemá rada veterinárov :hi: ).

inak tu na fóre je aj pani veterinárka, u ktorej som bola :lol:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: ceny RTG

Poslaťod pigie » Str 09.09.2009 13:13

v povazskej 3 snimky 22eur, v Humennom predpokladam jeden snimok 7 eur, nie velky rozdiel. V BA cca 10 eur snimok... Ale treba ratat este uspavacku (v zavislosti od velkosti psa).
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: ceny RTG

Poslaťod Offca » Str 09.09.2009 13:17

V BA som sa viac postretala s 13 eur malý snímok, 16 eur velký snímok plus uspávačka.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: ceny RTG

Poslaťod Mackie » Str 09.09.2009 13:25

Presov je asi daleko.. u Petrika uspavacka + 3x snimok (bedra 1x lakte 2x) 20-25€ (+ vyhodnotenie a ukazanie co je co, co vyzera pekne, co by v pripade "niecoho" vyzeralo inac..)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: ceny RTG

Poslaťod 1bubko2 » Str 09.09.2009 13:26

Offtopic: a ked mi teda kriva na prednu kolko bude treba tych snimkov?viem ze to urci vet ale aj tak aby som vedela ako vela mam odpadnut
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: ceny RTG

Poslaťod pigie » Str 09.09.2009 13:27

Moze byt, my sme na RTG dlho neboli, takze ceny sa menia... Uspavacka nas vsak vzdy vysla na viac ako 1000Sk za 55kg psa.
Kolko snimkov treba si vzdy urci veterinar. Nam na lakti robievali 3 (ale neviem ci to bolo nutne).
Naposledy upravil pigie dňa Str 09.09.2009 13:28, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: ceny RTG

Poslaťod Mackie » Str 09.09.2009 13:27

Offtopic: nam robili lakte osobitne a bedrove klby naraz
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: ceny RTG

Poslaťod leuska » Str 09.09.2009 19:08

Takze dnes som bola a robil 2 snimky za 7 eur :oo: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: ceny RTG

Poslaťod adushiik4 » Str 09.09.2009 19:11

Waw, tak pekne... Ja som mala tu v Mi robene 2snimky a platila som 20eur.. cize jedna stala 10... :ua:
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: ceny RTG

Poslaťod 1bubko2 » Str 09.09.2009 19:34

leuska nemas ty nejaku protekciu? :lol:
a leuska a adushiik4 co vam zistili?
Naposledy upravil 1bubko2 dňa Str 09.09.2009 19:36, celkovo upravené 1
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: ceny RTG

Poslaťod Rauke » Str 09.09.2009 19:35

leuska, bola si u MVDr. Ferka ???
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: ceny RTG

Poslaťod domimorča » Sob 26.09.2009 14:33

ja sa chcem spytat ze ci sa da tak ze u nasho veta dam spravit snimku a donesem to inemu ??
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: ceny RTG

Poslaťod adushiik4 » Sob 26.09.2009 21:44

domimorča píše:ja sa chcem spytat ze ci sa da tak ze u nasho veta dam spravit snimku a donesem to inemu ??

Zalezi od veterinara, ale myslim si ze nie, kedze napr. Jeden veterinar ma rengen ktory stoji XY penazi. Druhy nema rengen kedze si ho nemoze dovolit... A ty si teraz pojdes dat urobit rengen k tomu co ma a vlastne s casti aj jeho majetok odnesies druhemu?Podla mna to tak nefunuje, tym si vlastne odhana ludi.. ale ako som pisala zalezi od veterinara.
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: ceny RTG

Poslaťod 1bubko2 » Ned 27.09.2009 11:51

podla mna zas si za RTG zaplatis a on ma v cene jeho naklady + nieco navyse....podla mna je RTG tvoje...ale neviem ako to beru vetovia
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Ďalší

Späť na Úrazy