Pes zjedol čo nemal - sáčok, mydlo, hračku, kôstku atď.

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Zozrata nausnica

Poslaťod elienka » Uto 16.06.2009 8:33

No to už je podľa môjho názoru dosť veľká náušnica na 3 mesačného jacka... Asi by som konzultovala s vetom, možno by sa zišla nejaká rada, čo dať psovi papať, aby sa to nejako obalilo a ľahšie vyšlo von (viem že malým deťom sa dáva kyslá kapusta, ale pochybujem, že by to pes zjedol a neviem či by to bolo pre neho vhodné). A samozrejme sledovať :kak: či už to nešlo von. So zlatou náušnicou si žalúdočné kyseliny určite neporadia.
Môj bývalý pes raz zožral nafukovací balónik, ale nevedeli sme o tom. Mala zápchu, nevedeli sme čo je s ňou. Dali sme jej lyžicu oleja a na druhý deň vyšiel balónik a aj asi kus zrazenej krvi. Ešte sme dobre dopadli, mohlo ju to zabiť.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Zozrata nausnica

Poslaťod panzermaniac » Uto 16.06.2009 9:35

Dakujem...uz som volal veterinarovi a povedal ze by si s tym mala poradit len mame cakat,davat jej stravu na redsiu stolicu...no uz len musime cakat
panzermaniac
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zozrata nausnica

Poslaťod Sana » Uto 16.06.2009 9:52

a pozorujte ju ako :kak: a ci ju neboli brusko, a aka je stolica, mohlo by to vyst prirodzene ale ak to par dni nevyde tak sa to asi niekde zakliesnilo a treba ist za vetom.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Ponozka

Poslaťod Aris » Ned 05.07.2009 13:40

Offtopic: :heh: ja viem, že by som sa nemala smiať, ale ty y nepoznáš? :haha:
deniska ten pes to vykakal hádam pred 2 mesiacmi :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Zjedol Osu

Poslaťod Jack » Sob 25.07.2009 16:01

Pred chvilkou Jack zjedol osu, prezrel som mu papulu no pravdepodobne ho nepostipala. Mal by som este nieco preistotu urobit ? Iba som ho vydel ako ju chmatol ked letela a zacal triast hlavou rychlo som ho prezrel ale asi ju prehltol :ua:

Co by som mal robit ? Sprava sa normalne
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Zjedol Osu

Poslaťod Jazvečík » Sob 25.07.2009 18:33

Ahoj :ahoj: !

Ja si myslím, že by si z ním okamžite mal ísť k Veterinárovy. Aj keď si myslíš, nikdy nevieš :nwm: či je všetko v poriadku.
Pes je ťa miluje viac ako seba. Ty si pre Psa celý život.
Jazvečík
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Košice

Re: Zjedol Osu

Poslaťod meraja » Sob 25.07.2009 19:06

neboj sa jack.Moji psy zjedia každý deň aspoň jednu osu,včelu a všetko je ok.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Zjedol Osu

Poslaťod leuska » Sob 25.07.2009 19:11

Nic mu nebude,nemaj strach :lol: :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: nestastna nehoda

Poslaťod Bimbinka » Sob 25.07.2009 19:27

ahojte neviem ci to sem patri ale moj psik zrejme prehltol kocku s hry scrable ...
prosim napiste mi ci mam ist s nim na pohotovost .. dakujem
Bimbinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zozrata nausnica

Poslaťod Bimbinka » Sob 25.07.2009 19:28

ahojte neviem ci to sem patri ale moj psik zrejme prehltol kocku s hry scrable ...
prosim napiste mi ci mam ist s nim na pohotovost .. dakujem
Bimbinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: nestastna nehoda

Poslaťod leuska » Sob 25.07.2009 19:35

Zalezi aky velky psik,aka velka kocka,sleduj ho,ci ma nejake problemy,mala by z neho vyjst prirodzenou cestou,ale v tom pripade treba odsledovat :kak: :ach:Ak nevyjde,k veterinarovi :ahoj:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Zozrata nausnica

Poslaťod VikThor » Sob 25.07.2009 21:09

Bimbinka píše:ahojte neviem ci to sem patri ale moj psik zrejme prehltol kocku s hry scrable ...
prosim napiste mi ci mam ist s nim na pohotovost .. dakujem


Netreba, kocka nie je tvarovo nijak nebezpečná, takže by nemala robiť žiadne problémy pri prechode tráviacim traktom. Ale každopádne treba psa sledovať, či nemá nejaké problémy.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: nestastna nehoda

Poslaťod Bimbinka » Ned 26.07.2009 10:15

je to stena uz je to v nej 2 dni tak neviem
Bimbinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Zozrata nausnica

Poslaťod daggi » Ned 26.07.2009 19:02

Tiez, si myslim, ze sa nieje coho bat :lol: Offtopic: ja som ako dieta zjedal magnetku, a som tu :lol: a lekarka povedala , ze ako prisla dnu tak odide von :no:
daggi
Junior
 
Príspevky: 300

Havo zozral kus gumenej lopty

Poslaťod helluska » Pia 07.08.2009 6:29

Vcera dostal mensiu gumenu loptu a do rana v nej vyhryzol dieru, ale pozostatky sme nikde nenasli, cize ich zozral. Citala som v tu v jednej diskusii, ze psici papaju ponozky a nic sa nedeje, ale toto je guma. V jeho :kak: obcas najdem kusy z toho uzla na hranie, co maju psici, ale to su mensie kusy a to je latka.
Som v praci, nie som s nim, preto sa este viac bojim. Vie mi niekto poradit alebo povedat osobnu skusenost?
Dakujem voped
Dogs are miracles with paws.
helluska
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Košice - Mníchov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úrazy