Zlomeniny nohy

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Zlomená noha

Poslaťod Bee House » Uto 06.04.2010 18:17

to mi je fakt luto :plac: :plac: :plac:
ludia su strasne mile stvorenia.teda poniektori... :ua: :hmm:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Zlomená noha

Poslaťod 8slavka8 » Str 07.04.2010 16:24

ta kolia co sme mali bola fakt užasný pes, no co uz teraz mame okrem krysaříka polovnícke psy -farbiarku a polovicnú kokerspanielku a tie su tiez úžasné. zda sa mi ze sa cvičili laksie.
8slavka8
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62

Re: Zlomená noha

Poslaťod Natalia a Biff » Str 07.04.2010 17:17

tak to mi je veľmi ľúto, niektorý ľudia sú hyeny, kamarát má tiež svoje zážitky s podobnými ľuďmi, farbiarke po otrave bohužiaľ život nezachránili, ale foxteriér to nakoniec rozchodil. Držte sa :ahoj:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Zlomená noha

Poslaťod poklad » Štv 06.05.2010 22:20

zdar nemame zlomenu nozicku ale mame vraj potrhane vazy po utoku bojovho plemena povedali na bagarke vrakj by bodla operacia aby do konca zivota nevlacil nozicku eventuelne o nu nepriasiel zajtra este idem navstivit dalsieho veterin. tak uvidim co dalej zalovat majitela? kedze uz napadol 5 psov 1 uplne zakusol skoda u mna cca 700eur
poklad
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zlomená noha

Poslaťod Sunny » Štv 06.05.2010 22:37

Bez debaty, vymáhať preplatenie nákladov. Ak by odmietali, hlásiť na políciu, čím skôr. Ale to už by chcelo nejakých svedkov,inak to bude slovo proti slovu a asi nič z toho.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Zlomená noha

Poslaťod poklad » Štv 06.05.2010 22:40

nastastie tam bol psickar tak hadam nebude problem svedok skor vymahanie eur
poklad
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zlomená noha

Poslaťod Sunny » Štv 06.05.2010 23:00

Hlavne to treba riešiť čím skôr - ak očakávaš problémy od majiteľa druhého psa, rovno by som to hlásila na políciu. Čím skôr, tým lepšie.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Zlomená noha

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 07.05.2010 9:01

Takisto ak vieš kto to je, tak určite ohlásiť aj na MÚ. :jop:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Zlomená noha

Poslaťod poklad » Pia 07.05.2010 10:42

skoda psika ma 3.5 roka a uz si to asi dokrivka doporucili mi dr Lepen je vraj najlepsi na operaciu klbu
poklad
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zlomená noha

Poslaťod calwen » Pia 07.05.2010 13:55

Lepen je fajn, ale ja bych sla k Talajkovi
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Zlomená noha

Poslaťod pimpa » Sob 08.05.2010 12:58

Sunny píše:Hlavne to treba riešiť čím skôr - ak očakávaš problémy od majiteľa druhého psa, rovno by som to hlásila na políciu. Čím skôr, tým lepšie.

neviem ci sa tym nieco docieli. to, ze je ten dotycny psickar este nic neznamena. mojho davnejsie napadli 3velki krizenci lebo pipusa ich odmietala mat na voditku, kedze je to obmedzovanie ich slobodneho pohybu :au: .dvoch sa mi podarilo zadrzat ale jeden mojho otrieskal o nejaky kamen. bol z toho poraneny ramenny klb. sla som na policiu aj s papierom od veterina, policajti na mna pozerali jak na blaznivu. nakoniec ale vsetko spisali, caja dostala pokuto 500korun a prikaz aby pouzivala voditko a kosicky. byvali sme tam este dalsich 5rokov a za ten cas voditko pouzila asi 2x. ludia sa na nu stazovali ale nikdy sa jej nic nestalo. jak sa vravi blbci maju stastie.
najlepsie je mat svedkov alebo potom skontaktovat majitelov tych dalsich psov a ist do toho spolocne.
prajem pesovi skore uzdravenie :no:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Zlomená noha

Poslaťod poklad » Ned 09.05.2010 18:10

hadam by sa dalo nejak sudnou cestou domahat sa nakladov za osetrenie osobne som kontaktoval policiu poradili mi aby som to isiel nahlasit zbieram este udaje od majitela psa svedka a predosleho pokusaneho psa
poklad
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zlomená noha

Poslaťod poklad » Štv 13.05.2010 16:58

operacia u dr Lepen trvala asi 10 min dobry zhanam operatera mame potrhane vazy :oo: ukazte ho ssen ma stol :ach: omak odpoved to ma len vyhodene mozeme to hodit na rengen ale operovat to netreba :plac: :pac: ok zrengenovane psa uspal o par min nahodene nazad zafixovane v utorok ideme na kontrolu :jupi: tak nam drzte palce U dr Talajka po 15 min osahavania doporucena operacia vnutorna strana vazu potrhana poprosim 13 eur . dr Lepena vrelo doporucujem profesional :winner:
poklad
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zlomená noha

Poslaťod poklad » Uto 15.06.2010 13:20

tak nakoniec psika operoval lepen bolo to zle a zase mu to vyskocilo dal tam nejaky drot hadam uz to bude dobre
poklad
Nováčik
 
Príspevky: 37

Re: Zlomená noha

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 15.06.2010 14:49

tak profesionál ako si napísal, napokon aj tak operoval a zbytočne tak dva krát psíka uspával a mordoval :ua:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úrazy