rehabilitácia psíka po operácii platničky

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod eyva » Sob 27.02.2016 16:26

prosím, kto má skúsenosti s rehabilitáciou psíka po operácii platničky, operáciu sme absolvovali 12.2., psíka máme doma, ale nevieme čo s ním, robíme čo nám odporučil vet., máte niekto praktické skúsenosti, ako rehabilitovať psíka v domácich podmienkach a ako ste riešili kde nechať psíka cez týždeň , ked sme v práci obaja s manželom, prosím poraďte, dakujem za každú informáciu a skúsenosť, vopred všetkým veeeeeeeeeeel mi pekne dakujem
eyva
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod Kitamkami » Sob 09.07.2016 18:13

Toto už asi nie je aktuálne, ako sa psíkovi vodi?
Kitamkami
Snoopy
 
Príspevky: 101

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod Buchťa » Sob 09.07.2016 21:58

Kitamkami píše:Toto už asi nie je aktuálne, ako sa psíkovi vodi?


Offtopic: Kitamkami, tady je tolik odborníkú a nebo pro zdraví pejska zapálených členú, že je plno odpovědí ( od februára :ua: ) - myšleno ironicky :hmm: . A to je DOG Fórum :plac:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod Kitamkami » Ned 10.07.2016 0:15

Offtopic: ani sa nečudujem, s tým prístupom ktorý tu nováčik dostane....fakt smutne :( a veterinár ktorý vo svojom voľnom čase, ktorého je veľmi malo, chce poradit...ešte ho zvozia za to ze nepíše dosť na to aby bol veterinarom...tak nechápem,kto by sa na to dal.
Kitamkami
Snoopy
 
Príspevky: 101

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod elfinka » Ned 10.07.2016 6:41

Buchťa, a to máme ľuďom radiť neoverené veci, alebo len tak z brucha, aby sme boli teda dobré DOG fórum? Proste nikto taký problém asi so psom nemal, tak nikto nemôže poradiť... A okrem toho, sú tu aj veti ktorí radia do SS, čo logicky neni vidno v téme.

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod wer » Ned 10.07.2016 7:28

Buchta :ach: Nebolo to zbytocne? Akoby ty si prispievala len do DOG tem :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod Lindchen » Ned 10.07.2016 8:15

No ak niekto nemá skúsenosť, tak čím má prispieť? :nwm: Je to zložitý a špecifický problém... Niekedy je veľmi zodpovedné sa radšej proste nevyjadriť.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod zuzkabluzka » Ned 10.07.2016 8:51

Hmmm, ak niekto nevie/nechce poradiť, tak by nemal odháňať z fóra veterinára.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod wer » Ned 10.07.2016 9:05

:haha:

A mne sa zas nepaci zbytocne vyvolavanie flame. Tiez sa to moze odzrkadlit inde. :no: A toto sa tiez netyka psov. :ahoj:
A btw hadam nikto necaka, ze cez forum mu niekto vylieci psa. :pac: Najlepsou radou je aj tak "navstiv veterinara". :no: Forum moze byt max na to, aby si uzivatelia vymenili prip skusenosti, ale nie liecit cez neho psa. :ach: Aj samotni veterinari sa v podobnom duchu vyjadrili... Samozrejme odporucania veterinarov su fajn, ale nestavajme existenciu fora na veterinarnych temach, preboha.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod zuzkabluzka » Ned 10.07.2016 9:33

Žiaľ, keď som riešila pokazeného psa a jeden vet povedal tak, druhý onak, naozaj by som ocenila radu skúsenejšieho. Nakoniec som to zdravým sedliackym rozumom vyselektovala, ale trvalo to nejaký čas. A fakt sú témy, kde síce vet vyšetrí, zdiagnostikuje, ale majiteľ psa potrebuje poradiť aj s bežnou existenciu s nejakou diagnózou. Keďže sem-tam je teória pekná vec, len horšie aplikovateľná.

Najčastejšie veci, s ktorými, podľa mňa, si sem ľudia chodia po radu sú výchovné problémy a zdravie.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod wer » Ned 10.07.2016 9:42

A kde mas zarucene, ze prave ten vet na dogfore, ktory - podotykam - tvojho psa ani len nevidel! ti poradi spravne? :ha:
A ked chodia aj pre vychovne problemy - preco tam neriesite tie ranky? :joint: To negativne sem vnasate vy takymito zbytocymi prispevkami o tom, ake je cele df na :kak:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod zuzkabluzka » Ned 10.07.2016 9:46

Wer, mne sa jedná len o jedno, nech sa neodháňajú veterinári. Ak chce mať veterinár rank (čomu rozumiem), tak nech napr. po naskenovaní diplomu ten rank má. Keď som riešila pošahaný chrbát/platničku, skúsenosti som si chodila čítať na iné fórum. Je fajn, že športová kynológia a ob tu fičí, ale niektorí potrebujú aj iné psie témy.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod wer » Ned 10.07.2016 9:50

Je fajn, ze zas vyvolavate flame a prispievate k odhananiu.... Ak ste si nevsimli, kitamkami zacala prispievat a ten rank by cochvila naozaj ziskala. Ale vy musite do toho rypat a ja sa divit nebudem, ked uz viac nepride. Vy popisujete df ako otrasne a odradzate ludi, uvedomte si to. Chyba lojalita z vasej strany.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod Buchťa » Ned 10.07.2016 21:14

Offtopic: Za prvé = vše bylo ot, takže by jste si to měly upravit (y proto, že se vyjadřovaly jen ženy = pro případné rýpaly - lky).
Za druhé - byla jsem od rána v ČR, teď jsem se vrátila. A neboť jdu ještě nakrmit drobce, jsem unavená a mým rodičúm asi umírá fenečka (byla bych kurňa upřímná, bez špitky tolerance a diplomacie), tak zítra odpovím (nejsem zbabouš a neřeším to pomimo). Jen už dnes opravdu NE (ale vše přečteno a byla jsem si na 99,9% jistá, že mi Wer odpovíš - z mé strany to byla zkouška = naprosto otevřeně).
Pěkný večer, dámy :ahoj:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: rehabilitácia psíka po operácii platničky

Poslaťod wer » Ned 10.07.2016 22:19

A mna neprekvapilo, ze si rypnes, sama vravis, ze to mas rada a ja vravim otvorene, ze ja nie. :ahoj:
Inak neviem, kto rype do ceskej gramatiky... :heh: Takze opat zbytocna poznamka...

Asi by som mala prestat na teba reagovat, myslim, ze prave tieto flamy df zrovna neobohacuju...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Ďalší

Späť na Úrazy