Vykĺbenie nohy, bedrového kĺbu

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod sandrejka » Ned 17.07.2011 8:40

Ak peniaze a cas nehraju ziadnu ulohu, jednoznacne Brno. Urcite sa aj na Slovensku najdu dobri ortopedi, ale ja by som volila Jaggy alebo VFU. A cim skor.
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod bircof » Ned 17.07.2011 16:40

Dnes sa uz na tu labku opiera ked cika...ale zajtra pojdem dat spravit snimok nasmu veterinarovi, ze v akom je to stave a ked nebude uspokojivy stav, tak vyrazame do Brna...

Este som sa chcel spytat, ci nemate niekto skusenosti s http://www.vetpoint.sk/ v BA, ze ci to neni lepsie ako TT?

Nasho veterinara mame v Novom Meste nad Vahom...

Dakujem, za odporucania... Zatial som mu bol vcera kupit jedlo obohatene o vapnik a rozme maskrty s vapnikom...to mi pride, ze by sa mu teraz malo doplnat viac...
bircof
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod calwen » Ned 17.07.2011 16:42

Od tej kliniky ruky prec s takymto vaznym pripadom. Ja by som aj napriek zlepseniu (ktore moze byt len zdanlive kvoli liekom od bolesti) utekala minimalne do TT
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod pigie » Ned 17.07.2011 17:17

Vo vetpointe s tymto nepomozu. Bud TT alebo Brno!
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod lucik » Ned 17.07.2011 22:02

ja by som zvážila ešte bojnickú veterinu Ejmi, aj keď to už západ nie je.. MVDr. Smatana alebo MVDr. Mláka.. :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod inwuska » Ned 17.07.2011 23:07

My chodime do Vetpointu na ockovania, mame tam super vetosku a aj ortoped nam diagnostikoval DBK E, ale ak mam pravdu povedat ak sa to bude musiet operovat tak urcite to nebude tam.
Myslim ze nie su na takej urovni aby vedeli operovat tak zavazne ochorenie ako ma tvoj psik, takze radsej Brno ale TT :jop:
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod calwen » Ned 17.07.2011 23:08

Offtopic: Ja by som sa nespoliehala ani na to, ze tam urcia spravnu diagnozu :ach: Ostatne na toto sa nespolieham pri vaznych veciach na ziadnej klinike na SR :kak:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod 1bubko2 » Pon 01.08.2011 12:34

s doktorom Mlakom v Bojniciach mame dobru skusenost, operoval nam v lakti odlomeny kusok kosti, a havo prestal krivat,velmi mily,cena dobra, ale ci robi take vazne opercie neviem :nwm:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod moth » Pon 01.08.2011 13:08

toto je vazny a velmi bolestivy stav, chodte na Jaggy do Brna - MVDr. Beranek, skus mu zavolat, ci je pritomny na klinike, chodieva aj do Prahy, kontakt najdes na webe...
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod calwen » Pon 01.08.2011 13:10

Beranek uz na Jaggy nie je - siel tusim do Anglicka ci kam to. V kazdom pripade na Jaggy urcite pomozu
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyklbenie bedroveho klbu

Poslaťod moth » Pon 01.08.2011 13:11

aha no skoda, u mojho psa tento stav riesil, tak hadam je tam adekvatna nahrada...
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Úrazy