Vaše cvičné videá

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod vavrena » Str 30.11.2016 21:52

Toto je z tých trikov, čo máš vo videu :lol: . Asi to aj tak nechopíš, lebo jak sa dívam na ten papier, ani ja to podľa toho nechápem objektívne. Ale pre seba to takto robím :heh: . Ale neviem, jak by som ti vysvetlila rozmiestnenie po ploche a nepamätám si, aké máte ďalšie cviky.
Obrázok
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod moschino » Štv 01.12.2016 7:58

tá pesnička je super :jop:
aj s Eliškou by si niečo mohla, je šikovná :aplause:

plánujem tiež urobiť video, ale trikov s jednou rekvizitou. Ak sa vydarí, ako si predstavujem (čo sa málokedy vydarí ako si predstavujem :heh: ), tak ho sem dám, nech téma trochu ožije. Aspoň takto pred Winter Show :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod Vikiki22 » Štv 01.12.2016 17:30

vavrena, ani mne to včera večer nedalo, tak som na to začala vymýšľať. :lol: Offtopic: A nejaký voľný deň cez niektorý víkend by si nemala na súkromný seminár? Prijala by som nejakú pomoc k tomuto. :angel:
A áno, Elišku to veľmi baví, aj by som s ňou veľmi rada niečo skúsila, ale zase problém - choreo. Ja som na to taký antitalent... :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod moschino » Pia 02.12.2016 8:23

si mala ísť na ten seminár, čo bol v PK :angel: tak sme preberali naše choreo. Ja som ešte nemala vymyslené poriadne a s vavrenou sme to dali tak zhruba dokopy a poradila čo kde a ako :jop:
možno by také niečo mohlo bývať častejšie :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod vavrena » Pia 02.12.2016 12:20

Zrušili sa preteky v Olomouci a tamojší seminár. :ua: . Škoda, že až teraz, mohli sme si rezervnúť tréning v hale v nedeľu, teraz už asi nenazbieram ľudí za týždeň. A inak môžeme mať takéto intenzívky častejšie, ja som určite za :yes:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod moschino » Pia 02.12.2016 17:55

Teraz v nedelu v hale by to aj tak neslo. Mame tam velke preteky, kde ma byt okolo 160 ucastnikov
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod Vikiki22 » Pia 02.12.2016 20:45

Mne do tej intenzívky niečo vošlo... Aj keď Freya zrovna ešte nehárala... Ale určite by som prijala intenzitu aspoň každý štvrť rok. :angel:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Predchádzajúci

Späť na Dogdancing