Kedy začať?

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Kedy začať?

Poslaťod Kristína123 » Sob 17.01.2009 7:24

A aké plemeno je na to najvhodnejšie??Je lepšie mať malé plemeno alebo môže byť aj väčšie :ach:
Kristína123
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Kedy začať?

Poslaťod meraja » Sob 17.01.2009 8:39

Akékoľvek plemeno je vhodné,ja napríklad cvičím s neapolským mastinom,až na to že veľké plemeno nebude skákať až tak dobre ako malý.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Kedy začať?

Poslaťod Catqa » Sob 17.01.2009 10:39

niekde som videla aj vido s civavkou a bolo to velmi mile :no: Ja myslim ze DD je tak rovnocenne pre kazde jedno plemeno, ked mu majitel upravi triky pre neho vhodne..nie?
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Kedy začať?

Poslaťod Tweety » Sob 17.01.2009 12:59

pravdaže, dá sa robiť takmer s každým, ak sa vhodne vyberú triky, dojem je výborný. Najhlavnejšie je, aby sa z toho tešili obaja, aj pán aj pes.

a tie videá s čivavkou...je úžasná, klobúk dole.
Don´t worry, be happy!
Tweety
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Brezno/Košice

Re: Kedy začať?

Poslaťod drymarchon » Sob 17.01.2009 13:39

meraja píše:Akékoľvek plemeno je vhodné,ja napríklad cvičím s neapolským mastinom,až na to že veľké plemeno nebude skákať až tak dobre ako malý.


jéj, hoď nejaké video, by som rada videla "tancovať" masťáčika :lol:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Kedy začať?

Poslaťod meraja » Sob 17.01.2009 17:00

Už som niekde písala,že keď budem mať lepšie funkčný PC hodím.Neboj určite ho uvidíš,no nie je to zatiaľ tanec len prvky.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Kedy začať?

Poslaťod stella » Ned 18.01.2009 17:27

ahojte,
myslite, ze ked mam 6 mesacnu borderku a vie:slalom dobredu,dat labku,sudy,prosit,na zadnych chodit,domcek a brusko je to malo???´a co by som ju mala ucit dalej??
stella
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Kedy začať?

Poslaťod drymarchon » Ned 18.01.2009 23:59

jáj, no ja mám 5 a pol ročnú fenku a skúšame dogdancing až teraz, vieme zatiaľ také triky čo som ju učila za iným účelom, teraz skúšame nové. Len som si nie moc istá či robím to obiehanie okolo nôh správne, nejak nám to nevychádza...musím odkukať, dúfam že sa nám niečo podarí nacvičiť :ach:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Kedy začať?

Poslaťod kessina » Str 21.01.2009 13:44

my chceme tiez casom skusit, mne to pride take zlate :lol: tak dufam, ze aj havinko ude mat z roho radost
kessina
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 136
Bydlisko: Švajčiarsko

Re: Kedy začať?

Poslaťod Agility-ds » Pia 20.02.2009 19:10

stella píše:ahojte,
myslite, ze ked mam 6 mesacnu borderku a vie:slalom dobredu,dat labku,sudy,prosit,na zadnych chodit,domcek a brusko je to malo???´a co by som ju mala ucit dalej??



ahoj...málo to neni ..... ja by som pokracovala cuvanim....a potom cuvanie okolo psovoda,osmicku cuvanim...cuvanie vedla psovoda,od psovoda,medzi nohamy........ja toho naozaj vela......... :lol: :lol: :lol:
a najme nazabudni opakovat vzdy to ,co uz vie....a ked sa budete ucit cuvanie ,tak cvicenie vzdy ukoncite povelom,ktori velmi dobre ovláda..... :lol: :lol:
http://www.youtube.com/user/RiayHolly
Agility-ds
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Kedy začať?

Poslaťod 9niki&angie9 » Str 25.02.2009 19:44

ja maam 3 mesacné steniatko, a ucim ju uz od 2 mes.ako ju mam.. uz vie sadni, lahni, popros, labky, brusko, sudy, preskocit, vyskocit, hanbit sa.. a take ako ku mne, zostan, nesmies to tiez.. nehovorím ze chcem robit DD ale chcem aby vedela zopár trikov.. ked prídem na to ako vlozit video, tak pridám.. :yes:
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Kedy začať?

Poslaťod margot » Štv 26.02.2009 6:04

9niki&angie9: na tak maličkého drobca :jop: :jop: :jop:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Kedy začať?

Poslaťod kikula22 » Štv 26.02.2009 7:10

:oo: :oo: Nieje to na také malé štena až moc moc veľa??
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Kedy začať?

Poslaťod 9niki&angie9 » Štv 26.02.2009 8:35

ked ona je taká sikovna.. hned na druhý den ked som povedala ku mne tak pribehla ci sa hrala maznala alebo spala.. ja pri vsetkom pouzivam pamlsky, ako motivaciu tak mozno preto, taký syry za nim sa ide potrhat.. ona sa naucí vseko tak za 3-5 minút potom zopakujemee pochválime a off tak 2-3 x denne zopakujeme. ona sa dakedy ani nechce hrat, ale zacne mi ukazovat skakat a caka pri ladnicke na syryk kym vyberiem.. ja ju nenútim, ona sa s toho riadne tesi.. ked opakujeme je taka mimoo ze robí vseko rýchlo len aby dostala.. fakt.. niesom ziadny tyran!! aj vonku ju sem tam pustim a ked poviem ku mne tak pribehne lebo tieto pamlsky miluje http://images.google.sk/imgres?imgurl=h ... k%26sa%3DN (v prvom rade v strede)
tak za tym prileti jak strela.. ked pridem ako na to video tak dam, je strasne rozkosna.. :heh: moj anjelik maly..
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Kedy začať?

Poslaťod Agility-ds » Štv 26.02.2009 15:44

9niki&angie9 píše:ja maam 3 mesacné steniatko, a ucim ju uz od 2 mes.ako ju mam.. uz vie sadni, lahni, popros, labky, brusko, sudy, preskocit, vyskocit, hanbit sa.. a take ako ku mne, zostan, nesmies to tiez.. nehovorím ze chcem robit DD ale chcem aby vedela zopár trikov.. ked prídem na to ako vlozit video, tak pridám.. :yes:


woow....tak ja mám 7 mesacnu borderku,ale tolko veci ako 3 mesacna nevedala,pravda,je to vacsie plemeno...ale aj tak sa my to zdá velmi vela :oo: :oo:
http://www.youtube.com/user/RiayHolly
Agility-ds
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 258
Bydlisko: Dunajská Streda

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing