Budúca karanténna stanica Hriňová

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Budúca karanténna stanica Hriňová

Poslaťod gaya » Štv 14.01.2010 23:10

takze ja sa pridavam tiez.....posobim ako mestsky sarha v Hrinovej a vediem aj zariadenie ktore bude v buducnosti karantennou stanicou....

u nas sice nie je az taka katastrofalna situacia ako inde ale tiez je to dost zle....len s rozdielom ze 80% psov co sa tulaju po uliaciach maju majitela....funguje to tak ze rano otvoria branku, pes vybehne a vecer sa vracia domov, majitelia vacsinou nereaguju na vyzvy zabezpecit situaciu takze budeme musiet pristupit k pokutovaniu.....ale nie o tom som chcela

pred vianocami som odchytila gravidnu suku, momentalne je z nej hrda mamicka siedmich harantov, steniatka krasne rastu, su to 4 psici a 3 baby (sucky a matka budu v buducnosti prravdepodobne sterilizovane vdaka spolupraci a "vymennym obchodom" s inymi mestami a obcami) a mam tam aj neskutocne zlateho,cca 6 mesacneho krizenca kopova....

este niesom uplne zamestnancom mesta (zatial absolventska prax) a prosim o rady lebo som niekedy stratena...neskutocne ma rozculuje hlupost ludi

media maju zo mna exota, som pre nich ai dost zaujimava lebo som prva zena v takejto pozicii (myslim ako sarha) ale naposledy som sa uz vyjadrila ked mi jeden novinar povedal ze ma obdivuje ze je kopec zien co vedu utulky, obcianske zdruzenia a podobne ktore maju za sebou kopec prace, sebazaprenia a zaujimalo by ma preco sa nezaujimaju aj o nich

prace je dost....ale so psami som rada ajked niekedy budem musiet urobit rozhodnytie ktore bude aj boliet (hlavne ako vcera ked sme muselui utratit choreho psika ktory sa tulal pri vleku), su aj radostne chvile (tiez vcera ked smutok vystriedala radost) ked som odchtila suku NO s PP ktora sa stratila esre pred vianocami a hned aj vdaka spolupraci so SUCHNOm a chovatelom aj nasla majitela........horsi su ludia.....vela ludi ma bude aj nenavidiet kedze mimo odchtu sa staram aj kontrolu evidencie a platby dane za psa- osobne sa velmi "tesim" ako budem musiet bonzovat na ludi ktory si za psov neplatia
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Budúca karantenna stanica Hriňová

Poslaťod cane_corso » Pia 15.01.2010 18:31

jeje Jarka tak to ta obdivujem...to su my novinky :jop: neviem si nikoho lepsieho predstavit v tejto pozicii ako teba...drzim ti palceky a aj vela sil....pozdrav svoje kocky :ahoj:
cane_corso
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 79
Bydlisko: kosice

Re: Budúca karantenna stanica Hriňová

Poslaťod gaya » Str 10.02.2010 18:49

Mesto Hriňová a budúca karanténne stanica ponúka na osvojenie nasledujúcih psíkov

Momentálne 6 týždňové šteniatka (nar. v ks dňa 26.12.2009)- je ich 7, budú malého alebo stredného vzrastu, ich matka je čierna pálená, má cca 12 kíl , otcovia!! (nakryli je min. 3 psy) sú neznámi

Obrázok
vľavo je psík, je veľmi aktívny, hravý a šteká, bude asi stredne veľký, je to najväčšie šteniatko, má stredne dlhú srsť
vpravo je sučka, je takisto veľmi aktívna, podobnej veľkosti ako jej braček, polodlhá srsť, veľmi hustá ale jemná
Obrázok
fenečka, malého vzrastu, podobná Jack russel teriérovi, prešibaná, štekavá a strašne milá, má krátku srsť
Obrázok
psík, malinký, kľudný a veľmi prítulný, vhodný skôr k starším ľuďom, má dlhšiu jemnú srsť
Obrázok
psík, stredne veľký, samostatný, neštekavý, pažravý :ha: , má krátku srsť a na chrbte má hnedé znaky
Obrázok Obrázok
toto je tiež fenečka, je najmenšia, najživšia, má kratučkú srsť, hnedé znaky (ospravedlňujem sa za kvalitu tychto dvoch fotiek ale to sú najmenej rozmazané snímky)
a posledného psíka nemám odfoteného (došli baterky :joint: ), ale bude stredne veľký, snehovo biely, má dlhú jemnú srsť, vyzerá ako ľadový medvedík a je veľmi kľudný a všetko mu je jedno, rád papá

šteniatka sú zatiaľ 3 krát odčervené, neskôr ich zaočkujeme proti inf. chorobám, sučky dáme pravdepodobne sterilizovať

ponúkame na adopciu aj ich matku, je stredne veľká, cca 30 cm a 12 kíl, čierna pálená, krátka srsť, má polostojace uši, je milá, maznavá, čistotná, vhodná skôr do bytu, k starším ľuďom, má max. 2 roky, teraz mala šteniatka prvý krát, má kratší chvostík (asi polku, nejaký dobrák jej ho odsekol tesne pred tým ako sa dostala k nám)


dnes sa k nám dostala sučka ktorá sa túlala asi 3 dni pri priehrade, je to kríženec BO malinois a NO (pravdepodobne), má asi rok až 1,5 roka, je kľudnej povahy, trošku ľakavá (bola asi bitá), chvíľku trvá kým začne človeku dôverovať, ale keď začne tak je veľmi prítulná a poslušná, vie chodiť na vodítku, ešte nemala šteniatka, či je sterilizovaná som ešte nezistila, je čistotná, vhodná na dvor, aj k rodine s deťmi, nie je vhodná na stráženie, iné psy ju veľmi nezaujímajú, má cca 55 cm a 30 kíl
Obrázok Obrázok Obrázok


ďalší je pes, cca 9 mes. až rok, pravdepodobne kríženec NO x labrador retr.
Obrázok
je to veselý pes, hravý, správa sa ešte ako šteňa, v jedle nie je vyberavý, niekto ho vyhodil z auta, bol by vhodný aj na stráženie ale aj na dvor, aj k deťom, nevhodný do bytu, má asi 60 cm a 35 kíl

všetky psy sú v dobrom zdravotnom stave, všetky sú odčevené, v blízkej budúcnosti ich chceme aj vakcinovať

V prípade záujmu o ktoréhokoľvek psíka mi napíšte SS, alebo mail na jaira@azet.sk alebo volajte na 0918 361 690
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: Budúca karantenna stanica Hriňová

Poslaťod azyze » Pon 12.04.2010 23:58

sú nové fotky psíkov, poprípade webová stránka?
azyze
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Budúca karanténna stanica Hriňová

Poslaťod Ell » Str 11.07.2012 13:46

halo halo,
funguje tato KS ? 2 roky ziadna odozva
Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 123


Späť na Útulky