Karanténna záchytná stanica Dolný Kubín

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Karanténna záchytná stanica Dolný Kubín

Poslaťod Kikz » Štv 08.11.2007 20:04

Je tu niekto z Dolného Kubína? Alebo z okolia ?

Čo hovoríte na záchytku v DK? Podla mňa je super, psíky tam majú celkom slušné podmienky. Náš Cori pochádza práve z tejto záchytnej stanice.
Psík má každý vlastnú veľkú voliéru (asi 3x3m), každý vlastné misky- čo ma prekvapilo boli čisto nové, psíky mali v okolí búdy vyčistené... A taktiež aj policajt ktorý to mal všetko na starosti, bol veeeľmi príjemný, o každom psíkovi toho vedel povedať veľa a dokonca (čo ma prekvapilo úplne najviac) každého zo psov čo tam v tom čase boli hladil, prihováral sa im...dokonca hladil i jedného zo psíkov, ktorý bol v prísnej karanténe, pretože niekoho pohrýzol. Povedal nám však, že je úplne neškodný a milý... :smile:
Rozhodla som sa, že tam pôjdem pomáhať, pretože im chýbajú dobrovolníci... prosím, ak je tu niekto odtiaľto napíšte, alebo ak aj vy od ďalša máte v okolí nejakú karanténku, ako to tam prebieha?
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 09.11.2007 12:06

tak to su same dobre spravy, po vlastnych skusenostiach rada pocujem ze je niekde cisto a psikom sa venuju, len tak dalej :poklona:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod monika040 » Ned 17.02.2008 9:19

Prosím kde presne v DK to je?
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod MisheliQ » Ned 17.02.2008 15:51

škoda že niečo také nie je u nás, v PP...iba v Kežmarku je skvelý útulok, lenže to nie je také ľahké chodiť tam, pretože cesta tam a späť, to je niekedy hodina a pol busom, niekedy menej..a plus čas, ktorý by som určite veľmi rada strávila tam, časovo mi to vôbec nevychádza...
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Kikz » Uto 19.02.2008 16:54

ehhmmm ...nwm čo chceš vedieť.. že kde presne v dk to je.. no každopadne ak vieš kde, tak v časti brezovec hore, kde je "komin" ak vieš :-)
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Kikz » Sob 07.02.2009 15:48

Mimochodom už nám sfunkčnili aj stránku kde si môžme pozrieť aktuálny stav psíkov :smile: som na to dlho čakala :lol:

http://www.dolnykubin.sk/fileadmin/user ... sp_psy.pdf :ahoj:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Anka » Sob 07.02.2009 16:38

To je skvelé!

Border-cori
Nechcela by si im skúsiť navrhnúť spoluprácu, že by si cca raz za týždeň zbehla a nafotila psíkov? Mohla by si mi ich poslať na mail a dala by som ich na stránku Psia duša. :no:
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Kikz » Sob 07.02.2009 17:02

Dobrý nápad! Ako ja som už nad tým uvažovala no oni to majú nejako riešené cez políciu alebo ako...Skúsim sa informovať a potom dám vedieť :no:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Anka » Ned 08.02.2009 19:52

Ďakujem! Bolo by skvelé, ak by sa to podarilo! :jop:
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Kikz » Pon 23.02.2009 19:09

Tak oznamujem ze som pisala email na policiu ohladom tej karantennej stanice Dolny Kubin a prave dnes mi prisiel takyto email:

Vážená pani
MsP Dolný Kubín Vám touto cestou chce poďakovať za Vaš prístup k problematike odchytených psíkov v našom meste a zároveň Vás chceme požiadať o osobné skontaktovanie sa s Vami a administrátorkou stránky psiadusa, za účelom našej ďaľšej pozitívnej spolupráce.

S pozdravom

----------------------------
Náčelník MsP Dolný Kubín
Bc. Leonard Bobček
Hviezdoslavovo nám 1651/2
02601 Dolný Kubín
E-mail: bobcek@dolnykubin.sk
Tel.: 043/5814 441



Takze myslim ze by to bolo celkom fajn kedze suhlasia tak im teda napises mejla? :jupi: :winner:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Anka » Uto 24.02.2009 1:07

To je skvelé! Určite im napíšem mail. :jupi:

Potrebujem ešte aj ten mail, čo si im ty písala alebo aspoň tvoje celé meno. :ahoj:
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Kikz » Uto 24.02.2009 19:01

Boooože ja sm tiež rada :lol: ako práve som im tam písala ohľadom toho fotenia ešte to ako dopadne uvidíme :jop: ...áá teda písala som im z mejlu binnie@azet.sk meno Kristína Gáborová, to už by mali vedieť. :ahoj:

A pak sem hoď ako reagovali :no:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Kikz » Uto 24.02.2009 19:07

Jáj a ešte ten mejl prvý čo som im písla ja :lol:

Dobrý deň.
Po dlhšom uvažovaní som sa Vám rozhodla napísať. Ide o karanténnu stanicu. Na jednom fóre sme sa o nej rozprávali (keďže ja sama som majiteľkou psíka práve z našej- Dolnokubínskej karanténnej stanice) a vtedy sa mi ozvala administrátorka stránky psiadusa.sk. Išlo o to, že by mala záujem spolupracovať a tým pádom pomôcť psíkom aj z našej karanténnej stanice, keďže nemáme vlastnú stránku venovanú takýmto psíkom.

Bola by ochotná uverejňovať na túto stránku (psiadusa) fotky psíkov z našej stanice, ktoré sú vhodné na osvojenie. Myslím, že by určite narástol počet ľudí, ktorý by si chceli nejakého toho psíka osvojiť a tým pádom by nemuselo toľko psíkov prichádzať o život po uplynutí dní, počas ktorých môžu ostať na karanténke.

Za odpoveď vopred ďakujem. S pozdravom Kristína G.
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod luckyA » Uto 24.02.2009 19:42

us satsim na fotecky :smile:
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Karanténna záchytná stanica v DK

Poslaťod Kikz » Uto 24.02.2009 19:48

huáááá šak ja tješ strašne :lol: ale tak len dnes som im písala či by som mohla pesi chodiť počas týždňa mrknúť a pofoteť :ua: tak či to bude možnééé...... :ach: ale dúúfajme :jop: :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Útulky