Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Mackie » Štv 18.03.2010 13:46

nie, preco? pis si co chces
ak je pravda co pise muro, tak ivetulienka je podvodnicka a klamarka
vsetko je vec pohladu :no:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Barfer.sk

Poslaťod adavra » Štv 18.03.2010 13:47

Ak je pravda, čo napísala pani Fecková, tak Ivatulienka je vypočítavá zlodejka, podvodníčka a klamárka...
Dať niekomu na krk štence a robiť cirkus ak jednému niekto nájde domov :pac: Ivatulienka, mám jedno v DO ak ti tak strašne chýba jedno šteňa a máš preň dobrý domov, tak ho dostaneš zadarmo. S radosťou ho OZ, ktorému patrí, preplatím :hmm: To, čo zarobíš si kľudne nechaj, hlavne nech sa má štendo dobre :ahoj:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod muro » Štv 18.03.2010 13:50

Bohuzial nie je to cela pravda ,len polopravda,ktoru si akosi dotycna pani upravila alebo chcela upravit vo svoj prospech,vsetci co sme robili okolo tych steniat to vieme,neexistuje ziadna pisomna zmluva,na com sme asi mali trvat a :ua: je divne ,ze,, pani pravnikova ,,,ked mala iste pochybnosti tak neucinila,alebo tak zamerne konala s vedomim poskodit p.Feckovu,co sa jej zrajme dari,ale v tom pripade je to uz trestny cin .........,a v pripade ustnej dohody je to zial tvrdenie proti tvrdeniu,ale aj tak si myslime,ze by sme ten spor vyhrali a este by sa musela aj ospravedlnit a mozno nieco ....... :no:
muro
Nováčik

Poslaťod larami » Štv 18.03.2010 13:57

Kde sa podel môj príspevok :otaznik: ved som nenapísala nič proti pravidlám.Len som chcela napísať ,že ked sa pisatelia príspevkov poznajú osobne tak prečo si to nepovedia z očí do očí :otaznik: ved takto len odradia ľudí ,ktorý majú záujem o psíka z útulku.
pre Laru Prosba psa´´ bud v mojich ťažkých chviľach vždy so mnou.S Tebou je pre mna všetko ľahšie. ´´Obrázokza Dúhovým mostom 01.02.2010
larami
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod muro » Štv 18.03.2010 14:29

Problem je v tom,ze druha strana nechce komunikovat,sprava sa povysenecky,arogantne,doslova,, zjape ,,po p.Feckovej,ktora by jej mohla byt matkou.Ak chcete poviem vam to jednoducho,hovorovo,,je to drze rozmaznane stena,ktore sa dobre vydalo a teraz mu je celeho sveta malo a v zivote to manualne nemuselo pracovat,,a stakym sa bohuzial musime dotahovat.Ta dotycna nic nevie o nikom poriadne,tvrdi ako musi robit ,ze ma firmu.....,ja by som skor povedala ,ze jej manzel......a ze my zijeme zo psov,nic nevie o nasich firmach a aktivitach.A okrem ineho nevie ani to ,ze my okrem ineho opatrujeme psikov,cvicime,strihame,poskytujeme poradensky servis ,prevychovavame psikov ako P.Desensky,....adt,ze vedieme jazdecky a ine zaujmove ,v ktorych sa venujeme detom bez rozdielu z akej pochadzaju rodiny a ci na tu maju alebo nie-tych podporujeme,nakolko v niektorych vidime velke talenty.Co ktomu este dodat?len to ,ze sme maximalne vytazeny,ze prispevky na toto forum piseme pocas oddychu pri kave alebo pri obede,dnes vynimocne cez den ,nakolko po vcerajsej zachrannej akcii som prechladla a tak sa teraz davam do kopy a popritom s uzasom sledujem,,,co urcity ludia dokazu zo seba vypotit,,
muro
Nováčik

Poslaťod Murka1111 » Štv 18.03.2010 14:33

a zabudli ste povedať,že ste o polnoci zachraňovali zatúlaného psíka...
Murka1111
Okoloidúci

Poslaťod ivetulienka » Štv 18.03.2010 14:57

Pani Murcova :) hlasno sa smejem ... vy ma strasne dobre poznate, ked viete dokonca aj to, ze som nikdy nemusela fyzicky pracovat :) joj to by ste sa cudovali, to ste sa na mna asi malo pytali v ramci posedenia pri kavicke resp. svagrina toho vela nevie (kedze neviem s kym inym by ste debatu na temu ja a moj manzel viedli) kedze spolu komunikujeme len par krat do roka v ramci obedu kde je vzdy 7 ludi :) no a mozno sa Pavlina aj bude hnevat, kedze tu vyzera ako niekto kto rozobera zivoty inych u cudzich ludi ... a jasne firma je manzelova uf ale ste ma odhalili ;)))) ale to mi je uplne jedno co si myslite a urcite Vam nebudem opisovat a uz v ziadnom pripade dokazovat kto co robi pracovne a vo volnom case ... len mozno taky jeden tip - viete, niektori ludia nerobia preto ze musia, ale preto ze chcu :)) a hlasno sa smejem aj na tom ako niekto kto ma za manzela pravnika musi byt hned "dobre vydaty" ... predpokladam, ze to mate z vlastnej hlavy :)

ale suhlasim s vami, je to tvrdenie proti tvrdeniu, lebo s pani Feckovou sme sa dohadovali ustne ...velmi som to zvazovala, ale zial nechala som sa kamaratkou nahovorit, ze v tomto je pani Feckova zodpovedna ..a myslela som si, ze kedze Vam obom manzel robil vela veci tak sa ku nam svinsky a podvodnicky nezachova a ze ked raz nieco slubi tak to aj dodrzi ... ked uz kvoli nicomu inemu tak preto, lebo moj manzel travil s Vasimi problemamy vela volneho casu na, ktory mohol venovat nam ...zial nestalo sa tak a steniatko mi nevratila ... keby mam pochybnost tak nielen ze to dam na papier, ale steniatka k nej v prvom rade nejdu vobec

A cudujem sa, ze sa ozyvate prave vy, ked sa Vas to vobec netyka :) Co pani Feckova pozabudla rozpravat? Je az dojemen ako sa za nu vsetci vyjadrujete a bijete ...joj to uz aby mi jej zacalo byt luto ...

a to stena co pani Feckova odlifrovala, to je jasne kazdemu, ze ho uz nikdy neuvidime, by som sa velmi cudovala ak by sme, nie je to prvy a zial ani posledny pes, co sa u pani Feckovej stratil "do neznama"

PS: a matku ako pani Feckova by som nikdy nechcela ... a ani som bnevedeli, ze vy ste dochadzali z Korne k tymto steniatkam sa o ne starat ... :)
Naposledy upravil ivetulienka dňa Štv 18.03.2010 15:06, celkovo upravené 6
ivetulienka
Nováčik

Poslaťod Beno » Štv 18.03.2010 14:58

Došlo k podvodu! Z prečítaného mám viac ako pocit, že je tá pani klamárka, podvodníčka a zlodejka. Ďakujem Vám, že som tu mohol slobodne vyjadriť svoj názor.
Beno
BANNED

Poslaťod Beno » Štv 18.03.2010 15:11

Mackie píše:nie, preco? pis si co chces
ak je pravda co pise muro, tak ivetulienka je podvodnicka a klamarka
vsetko je vec pohladu :no:

Psa nechce vrátiť. Sama to píše! Alebo? Nie je to vec pohľadu, ale skôr rozmýšľania
Beno
BANNED

Poslaťod muro » Štv 18.03.2010 15:39

Ze ho neuvidite sa bat nemusite,bude sa prechadzat po Pezinku,ale az ked podrastie,jeho jedine stastie je ,ze sa nedostal do vykupu k Marion do Rakuska,kde ste na smrt poslali ostatnych surodencov a jej mamu. :hmm:
muro
Nováčik

Poslaťod muro » Štv 18.03.2010 15:45

Beno píše:Došlo k podvodu! Z prečítaného mám viac ako pocit, že je tá pani klamárka, podvodníčka a zlodejka. Ďakujem Vám, že som tu mohol slobodne vyjadriť svoj názor.

Ty si sam podvod,nauc sa citat,ci si dalsi priaznivec Ivetulienky,stence patria podla zakona p.Feckovej a nie Ivetulienke,ktora ju len vyuzila. :nie: a ked chcela mala sa opytat ona ,ci ich moze dat na adopciu,ona to neplatila ani okolo nich nerobila,tolko fakty.
muro
Nováčik

Poslaťod muro » Štv 18.03.2010 15:51

ivetulienka píše:Pani Murcova :) hlasno sa smejem ... vy ma strasne dobre poznate, ked viete dokonca aj to, ze som nikdy nemusela fyzicky pracovat :) joj to by ste sa cudovali, to ste sa na mna asi malo pytali v ramci posedenia pri kavicke resp. svagrina toho vela nevie (kedze neviem s kym inym by ste debatu na temu ja a moj manzel viedli) kedze spolu komunikujeme len par krat do roka v ramci obedu kde je vzdy 7 ludi :) no a mozno sa Pavlina aj bude hnevat, kedze tu vyzera ako niekto kto rozobera zivoty inych u cudzich ludi ... a jasne firma je manzelova uf ale ste ma odhalili ;)))) ale to mi je uplne jedno co si myslite a urcite Vam nebudem opisovat a uz v ziadnom pripade dokazovat kto co robi pracovne a vo volnom case ... len mozno taky jeden tip - viete, niektori ludia nerobia preto ze musia, ale preto ze chcu :)) a hlasno sa smejem aj na tom ako niekto kto ma za manzela pravnika musi byt hned "dobre vydaty" ... predpokladam, ze to mate z vlastnej hlavy :)

ale suhlasim s vami, je to tvrdenie proti tvrdeniu, lebo s pani Feckovou sme sa dohadovali ustne ...velmi som to zvazovala, ale zial nechala som sa kamaratkou nahovorit, ze v tomto je pani Feckova zodpovedna ..a myslela som si, ze kedze Vam obom manzel robil vela veci tak sa ku nam svinsky a podvodnicky nezachova a ze ked raz nieco slubi tak to aj dodrzi ... ked uz kvoli nicomu inemu tak preto, lebo moj manzel travil s Vasimi problemamy vela volneho casu na, ktory mohol venovat nam ...zial nestalo sa tak a steniatko mi nevratila ... keby mam pochybnost tak nielen ze to dam na papier, ale steniatka k nej v prvom rade nejdu vobec

A cudujem sa, ze sa ozyvate prave vy, ked sa Vas to vobec netyka :) Co pani Feckova pozabudla rozpravat? Je az dojemen ako sa za nu vsetci vyjadrujete a bijete ...joj to uz aby mi jej zacalo byt luto ...

a to stena co pani Feckova odlifrovala, to je jasne kazdemu, ze ho uz nikdy neuvidime, by som sa velmi cudovala ak by sme, nie je to prvy a zial ani posledny pes, co sa u pani Feckovej stratil "do neznama"

PS: a matku ako pani Feckova by som nikdy nechcela ... a ani som bnevedeli, ze vy ste dochadzali z Korne k tymto steniatkam sa o ne starat ... :)

Ked tak uvazujem,chcel by vas vobec niekto chcel za dceru?A cudovali by ste sa ,ze som pri nich bola a nie jeden krat ci dvakrat ako vy,ked ste ich prisli fotit na predaj do RAKUSKA!
muro
Nováčik

Poslaťod ivetulienka » Štv 18.03.2010 16:03

Pani Murcova ...este raz:

FAKTY su ze
p.Feckova SUHLASILA ze si vezme psikov do DO a postara sa o ne ale ich nebude umiestnovat (mohla odmietnut)
p.Feckova SUHLASILA ze ak by niekto mal zaujem da mu moje cislo a adopciu dohadujem ja
p.Feckova nic NECHCELA, dokonca ich chcela sama ockovat co som jej povedala, ze to uz urcite nie, ze ockovat a cipovat ich budem davat urcite ja
ak by nesuhlasila, o steniatka by sa postarala znama, p. Feckova by ich urcite nedostala ak by ich chcela umiestnovat ona ...

takze rada si vypocujem podla akeho zakona patri Buksi a steniatka pani Feckovej :)

Takze pani Feckova vedela, ked si stenata brala, ze jej urcite neostanu a ani ich nebude umiestnovat ..iba ak si nejake ukradne, co sa stalo, nastastie "iba" jedno ..

a co tu tvrdite nas margo Marion je trapne a smiesne, a idete aj proti pani Feckovej, ktora este v utorok prosila kamaratku, aby sa s Marion porozpravala nech jej pomaha, ze jej jej pomoc chyba ... tak sa ujednotte co tvrdite, ked uz hovorite za pani Feckovu ako keby bola nesvojpravna ...
ivetulienka
Nováčik

Poslaťod krista » Štv 18.03.2010 16:11

:aaa: Offtopic: toto tu je napínavejšie ako arg.seriál!!! idem si po pukance...
Len akosi od ľudí už nevidím psov....ženy....kazíte dobré meno fóra,čo si tak dať stretko face to face a vyjasniť si to?
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivetulienka » Štv 18.03.2010 16:16

Krista ja si ale nemam co vyjasnovat s pani Murcovou z Korne, jej sa to vobec netyka, ale asi uznala, ze pani Feckova nie je schopna komunikacie a vyjadruje sa za nu ... trochu zvlastne btw. ... ja som pani Murcovu nikdy nevidela, nekomunikovala som s nou a ani som sa s nou na nicom nedohadovala .. veci som riesila len s pani Feckovou ...takze naozaj by som neplytvala mojim casom na stretnutie s nou ...a forum je o tom, aby sa diskutovalo, takze podla mojho nazoru je to ok ....
ivetulienka
Nováčik

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky