Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Uto 06.08.2013 13:22

Offtopic: Merri : dnes mi písal chlapík so záujmom o Aishu, povedala som mu aby napísal i Tebe...ozval sa ?
Inak,ak sa Adu spakuje a prípadne i Aisha, tak mi môžeš priniesť ďalšie decko :angel:

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Uto 06.08.2013 18:25

Jasne, mozes si vybrat. :hih:


Za posledne dva dni sme adoptovali do super domovov troch psov! :jupi: :jupi: Kiezby to takto bolo stale.
Aishinka dufam bude dalsia na rade, v najblizsich dnoch sa s nim dohodnem, pride sa na nu pozriet. :yes:

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Str 07.08.2013 16:46

Zdravím, mám vážny záujem o adopciu Asty, avšak nie je ešte kastrovaná, a ja som z Košíc, takže pre psíka si nemôžem prísť, ako mi bolo povedané. Nenašiel by sa niekto, kto by vedel fenku zobrať na pár dní do pooperačnej starostlivosti, aby bola pripravená k adopcii?

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Str 07.08.2013 16:52

Ty si vcera pisala mail? Pisem SS :smile:

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Str 07.08.2013 16:58

Ano, ja som písala maila

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Uto 13.08.2013 9:11

Ak rozmyslate nad tym, ze by ste chceli nejak pomoct psom, ktori to potrebuju, a nemozete si vziat psa do docasky alebo adoptovat, tak je jedna na prvy pohlad mala, ale v skutocnosti velmi velka forma pomoci. Kedze to najviac, co tym psom my a vy mozete dat, je novy domov. Krmivo, deky, obojky atd. su sice tiez pre nas velmi napomocne, no najlepsie vyuzitie nasich penazi, ktore do tohoto vrazame, je TOPovanie na bazosi. Jedno TOPovanie cez SMS stoji 1,60 eur, cez platbu kartou alebo prevodom este menej, 1,30 eur. 95% psov co sme adoptovali, bolo prave cez bazos, a tam bez topovania aj novo nahodeny inzerat sa nedostane vyssie ako na 10., 12. stranku, velakrat ani to nie. Psov, ktorych inzeraty natopujeme, sa nam vzdy podari umiestnit ako prvych. Kedze sme na to ale iba dve, a psov mame momentalne na adopciu 17, nemame moznosti topovat vsetkych psov, vrazime do toho fakt vela vlastnych penazi - a robim to dobrovolne, a ani jedineho centu mi nie je luto, ale bohuzial vela tych penazi nie je. (A aby si niekto nahodou nemyslel, ze sa tu chcem chvalit ako strasne pomaham - pisem to tu len preto, aby ste vedeli, ze my do toho davame v prvom rade svoje peniaze, nie ze pytame nech to platia ostatni. Ak by nas ale bolo viac, aj keby len 5 dalsich ludi, ktori mozu pomoct jednym topovanim - tak sa viacerym psom obrovsky zvysia sance na novy domov.)
Takze kto by ste chceli takto pomoct, mozete mi napisat sem alebo do SS, a ja vam poslem link na konkretny inzerat, ktory by potreboval TOPnut.
Vopred dakujem. :poklona:

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Uto 17.09.2013 20:19

Aktualni obyvatelia KS:
Benjamin - neskutocne rozkosne uzasne nadherne steniatko. :love: Maly zvedavy vesely maznacik, ktory si vas behom sekundy omota okolo packy. V koterci mu je zima a bojime sa, aby neschytal parvo, takze potrebuje co najskor docasku..
Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Stella - od dnes v docaske, jemne psica, strasny maznak, uplna kultivovana psia slecinka. Zomrel jej povodny majitel a ostala sama na opustenom pozemku, je dost ustrachana, ale inak je to uplne zlaticko, nekonflitkna, skor pokojna, priatelska ku vsetkym.
Obrázok
Obrázok Obrázok

Cyndy - malinka drsnosrsta jazvecicka, velmi smutna, priatelska k inym psom, je chuda uplne zmatena z prostredia KS, ale zlata, mojkava, skor kludna.
Obrázok
Obrázok Obrázok

Maltezak - psik, ktory sa vraj pravidelne samovencil na Muskate, ale povodny majitel sa stale o nho nehlasi. Tak uz hlada novy domov.
Obrázok

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Str 15.01.2014 14:13

na FB som narazila na toto
OZ Psia duša hľadá manažérsky a organizačne zdatnú kolegyňku, pre posilnenie tímu, ktorý zabezpečuje činnosť v rámci charity a dobrovoľnícke práce v pobočke v Pezinku (v spolupráci s mestom Pezinok a KS Pezinok má na starosti umiestňovanie psíkov)

Náplň činností:
- komunikácia s karanténnou stanicou
- inzercia psíkov na FB stránke a inzertných portáloch
- fotenie psíkov
- zabezpečenie dočasných opatier
- zabezpečenie veterinárnej starostlivosti
- výber nových majiteľov pre psíkov
- prevozy
- kontaktovanie a hľadanie sponzorov
- a iné...

Táto činnosť je bezodplatná. Najvhodnejšia adpet/tka by mala mať k dispozícií vlastný automobil.
V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0948 288 899, alebo na psy.pomoc@gmail.com

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Uto 05.08.2014 8:03

Situacia v KS je momentalne velmi zla, koterce plne obsadene, jednemu psikovi uz 28. 7. vyprsala 60 dnova lehota, po ktorej sa utraca, policajti uz dlho ochotni cakat nebudu. Nie su to ziadne vyhrazky, v pezinskej KS sa par rokov dozadu utracalo na beznom poriadku, iba vdaka Psej dusi a docaskam sa to zmenilo. Ak uz ale Ajax "neuvolni miesto" a bude treba dalsi odchyt psa, mozno pristupia zase k takemuto rieseniu.. :ua:
Prosime, ak viete poskytnut docasku alebo rovno trvaly domov, alebo viete o niekom kto by pomohol, dajte vediet..
Pomoct mozete aj zdielanim jeho albumu na FB: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.403454216461823.1073742058.153651754775405&type=1

Ajax je mlady, max 2-3 rocny psik, vazi cca 10kg, krizenec. Je skor pokojnejsej, rozvaznej povahy, ale bude stastny aj po boku aktivneho majitela. Javi sa ako velmi prisposobivy psik, spolocensky, ucenlivy, skladny, verim ze bude novemu majitelovi robit radost. Kedze je ale nonstop v koterci, nepozname vsetky detaily o jeho povahe, bohuzial.. Nebudem preto pisat, ze je nekonfliktny, lebo neviem, ci je to pravda, ale inych psov v kotercoch si nevsima a nevidela som ho zatial prejavovat sa agresivne.
Do docasky/noveho domova pojde kompletne vet. osetreny (ockovany, cipovany, odcerveny, osetreny proti vonk. parazitom). Vsetky vet ukony hradime, ak je treba zabezpecime stravu aj odvoz.
ajax1.jpg
ajax2.jpg
ajax3.jpg
ajax4.jpg
ajax5.jpg

Re: Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Str 14.01.2015 15:49

Psia dusa uz s KS Pezinok ukoncila spolupracu.
Natrafila som ale na FB stranku, ktoru od dnes spusta skupinka ludi z PK, su to ale iba obcania dobrovolnici, ziadne OZ, takze to nebude moct fungovat ako doteraz, ze by mali psici hradenu veterinu a tym padom mali moznost ist do docasky.. Vsetko ide cez Mestsku policiu, a ti velmi ustretovi bohuzial nie su..
Kazdopadne ale psici maju sancu na aspon trosku viac zviditelnenia, takze davam link na FB stranku a psici budu urcite vdacni za kazdy like a zdielanie: https://www.facebook.com/pages/KS-Pezinok/923175091027596 :ahoj:
Odoslať odpoveď