Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod mercedes » Pon 22.03.2010 23:50

usagi píše:nechapem v com je problem nahadzat sem dokazy, fotografie,porebne dokumenty? :nwm: ved tym by sa to cele vyriesilo,ludom zainteresovanym v pripadoch psikov by konecne odlahlo (osobne by som tiez neprestala dobrdat v pripade ak by sa po mnou odovzdanom peskovi zlahla zem) a tym by sa burne vody ukludnili a dalej by sa "neociernovalo" meno ziadneho utulku,ani OZ a pod...

Usagi na PD je vyjadrenie SZ priamo pani Dugovicovej a pani Karsli inspektorka SZ ( zopz ) nerespektuje to co sami vysetrili a zistili. Divne nie? Jedine mi z celeho vychadza nenavist zopz, inspektorky SZ voci p. Feckovej a robi vsetko preto aby p. Feckovu znicila. Je to v prospech koho? psov? vobec nie. Zo sledovania roznych zachranarskych organizacii a ich for a stranok mi vychadza jedine boj o prestiz a prvenstvo uznania. Prvenstvo organizacie, jednotlivca je poznanie verejnosti a to su sponzori, jednotlivci a aj 2%. A nakoniec zistime ze nejde o zvierata, ale o peniaze. Ubohe, ale pravdive a cim je viac penazi tym je viac chamtivosti a tym je viac nenavisti voci jeden druhemu, lebo zachranovanie zvierat je konkurencia. Nieje v tej vete nieco co do slovnika ochranarov nepatri ? ano konkurencia. Zvieratu je jedno kto ho zachrani ale cloveku ktory zachranuje nieje mu nakoniec jedno ake zviera zachranuje.

mercedes píše:
petkatka píše:Oni popreli niekde že podsúvali niekoľko fotiek pričom zakaždým klamali že je to Zoja??? Veď by popreli čo samé napísali. Keď nie v jednom tak potom v druhom klamali. Jednoduché a dáva mi to možnosť označiť ich za klamárky. Na toto treba vysokú školu? Nie! Stačí rozum a vidíš dôkazy ak ich vidieť chceš! Chceš? Alebo?

Sledovala som temu Zoji na PD a najviac sa mi pacili porovnavacie a usvecujuce fotky o skutocnej Zoji. chcem len k zarucene pravdivym fotkam dodat, ze trosku zdatnejsi clovek v PC, ktory dokaze osvetlit, stmavit, zosytit farbu a taktiez farebnost potlacit tymto sposobom urobi aj z vlastneho psa cudzieho.
[/quote]

Kaca a zopz tvrdia ze ich Zoji je ta prava a dokazove fotky Zoji od p. Feckovej je podvrh co ak je podvrh prave dokumentacia fotiek od ludi ..... ako sa to hovori? zlodej krici chyte zlodeja. ( nechcem povedat ze Kaca a zopz su oznacene ako zlodeji ) Nikto znas nedokaze rozhodnut a dokonca ani fotky niesu dokazovy material. Fotky sa daju prisposobit a upravit a fotky ktore su na PD ako zarucene pravdive su alebo niesu prisosobene? Ak by som isla do extremu Kaca a zopz dajte sem dokaz ze ste fotky neprisposobili, neupravili viete dokazat ze vase fotky su pravdive? Dokonca ani dve rovnake fotky z dvoch rozdielnych fotakov nemaju rovnaky vysledok farebnost, ostrost ..... Ja by som v tomto celom hladala skor osobnu pomstu ludi a nepozeraju sa na nasledky. Je obdivuhodne ako ludia vedia kto pise a kto nie, neviem z akeho dovodu hned sa hladaju v textoch klamstva a urazky a najma ludia ktori maju zviera a nie jedno o ktore je potrebne sa inzenzivne postarat neskoro vecer padnu na hubu a ani nevedia ako zaspia. Tito ludia nevypisuju na rozne fora a nezbroja z pomsty voci tomu druhemu. Tak jedni sa intenzivne staraju a druhi intenzivne pisu na fora.
mercedes
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod plejsi » Uto 23.03.2010 3:37

Stacilo by aby povedali kde ten pes je! Kto behal po okoli s fotoaparatom v ruke a hladal psov a fenky podobnych Zoji? Keby niekto natrel psa na fotkach nacerveno hladali by cerveneho psa? Naco? Staci povedat co so psom urobili, kde je ako sa ma..Keby sa z ludi nerobili na fore zamerne idiotiozvali by sa dalsi. Ak je Korna a Pezinok jedno OZ preco sa vyhovara ze mala ineho psa z Pezinku len v docasnej a preto nie je v evidencii? Ved je to jedno a to iste OZ!

Obcianske zdruzenie co ma v nazve "psej" najde len jedno - U psej matere, Holubyho 83, P.O.Box 80, Pezinok,
Ziadne U psej matere Ranc Korna
http://portal.ives.sk/registre/startoz.do

Je to v prospech psov ak zmiznu a nikto nechce povedat kam? Uz to nie je len jedna Zoja. U mna by to bolo urcite o nenavisti ak by nejaky pes ktoreho som dala do utulku skoncil mozno niekde v mlynku na maso.

Koniec koncov ranc a utulok su dost rozdielne veci a nedavno sme tu boli pouceni ze v Korni utulok ani nie je. Co to potom je?
plejsi
Okoloidúci

Poslaťod mercedes » Uto 23.03.2010 7:57

plejsi, ano a oz U psej matere uz niekolko krat vysvetlilo ako nedorozumenie a pomylenie psov vzniklo, dolozili fotky na PD ako si Zoji zije u nejakeho velmi choreho pana a damy zopz a Kaca tieto fotky spochybnili. Dalsi odbornici porovnavali fotky a suhlasne prikivovali ktory pes Zoji je a ktory nie. Vsimnite si suhlasne, lebo im bolo ponuknute, podstrcene ze tento a aj tento pes Zoji je. Ja sa pytam a ziadam tieto dve zeny nech dokladuju ze fotky ktore dali oni su spravne a pravdive. Fotka Zoji od Kaci je uplne iny pes a Zoji tak vobec nevyzera. ( Ja mam Zoji je mala, chlpata a utiera mi v byte prach. :no: )

O com to tu vsetko je nikto okrem dvoch - troch ludi nevidel z diskutujucichako Zoji ako skutocne vyzera, ale ludia sa priklonili k tej pravde kde ma niekto lepsiu retoriku a najma pise vsade a informuje vsade a nakoniec ludia prestanu rozmyslat. Presne tak to robia reklamne agentury a nakoniec nemysliaci sucastny clovek si kupi aj to co si mysli ze chce. Tak isto je to aj so Zoji, ludia nevedia kde je skutocna pravda, ale veria tomu comu chcu lebo im to niekto ako je Kaca a zopz povedali.
Ja som presvecena ze fotky ktore dali Kaca a zopz su iny pes len aby vyvolali zamerne pochybnosti a tak poskodili oz U psej matere.

Tato tema je ale o steniatkach, citali ste pozorne co sa stalo? Ja to vidim celkom inak. Niekto zobral psa a zachranil nenarodene steniatka z ohrozeneho prostredia, dalsia ina pani Ivulienka ( niesom si ista ) ktora uz nespravila vobec nic len zobrala fenu od pani 1 a odviezla steniatka do oz U Psej matere si ich privlastnila a zacala rozhodovat. Za cele obdobie starostlivosti prisla sa na ne pozriez len raz so zamerom nafotit ich. O steniatka, fenu sa starali po dlhe obdobie p. Feckova z vlastnych zdrojov a obetovala vlasny cas. Podla tejto temy je ale p. Feckova, ktora sa starala o fenu, steniatka a vychovala ich, ta ktora ublizuje, kantri a neviem co este. Nerozumiem ako niekto moze vobec napisat, povedat ako p. Feckova po starostlivosti, da podla slov Ivetulienky steniatko do zlych ruk a do zleho prostredia. Vobec niekto ste sa nad celym zamysleli? Nieje chore tvrdenie ze niekto psa od narodenia vychova a potom ho hodi do jamy levovej? Alebo ho nalozi na transport smrti ako to niekde na PD prezentovali Kaca, zopz a im podobni?

Vsetko sa da podat dvoma sposobmi fakty sa daju prekrutit a presne tema so steniatkami za tymto poskodzujucim ucelom vznikla.
mercedes
Okoloidúci

Poslaťod zopz » Uto 23.03.2010 9:26

Mercedes, v poslednom prispevku davas otazky, ktore uz tu boli zodpovedane. Tak sa nebudem opakovat.

Fotky Zoji - na prvej je aj moje auto, takze to je dokaz ze som ju fotila. Fotka vznikla pred luceneckym utulkom. Na dalsich fotkach od kaci, je jej dvor. Dovod robit mixaz fotiek sme nemali, kedze nam slo o to najst skutocnu zoji a vediet ze zije, nie poskodzovat niekoho meno. Ani tema na PD by sa nebola tolko nabalovala, keby bolo foto skutocnej zoji. Vsimni si v teme, ze p. feckova nikdy nespochybnovala samotne fota pravej zoji. Takze nemyslim, ze je zrovna stastny napad vytvarat konspiracne teorie o podhodenych fotkach. A nie je to len o jednom psovi, ale o x dalsich.
Napr. kontrolovala som aj psov zo SZ, podla dodanych adries, ktore boli umiestnovane cez kornu. Nasla som jednehi jedineho. Zmenene meno a ludia ani nevedeli, ze je cipovany este zo SZ. Ja osobne nechapem take tajomstva. Ked sem vezmem psa z dubnice alebo z kezmarku, nie ze nezmenim meno , ale nemam ani dovod tajit , ze je povodne odtial.

Ako vobec vznikla? Ich byvala zamestnankyna, dala do eteru info, kedze sa nemohli dopatrat k rodinam psov, ktori odisli z korne do pezinka. Ale to iste vies, ked si sa prepracovala celou temou. Ako to tam pokracovalo, ze az potom sa pridala zoji, je z temy jasne vidiet.

Pises, ze neakcepujem zavery SZ z navstevy v Korni. Ta navsetva bola nahlasena na urcity den, cize vobec nie objektivna. Napriek tomu predsedkyna SZ s tym co videla spokojna nebola. A ja sa priklanam k jej nazoru a vyjadreniam, ktore zial neinterpretovala na fore, kedze na fora nechodi. V samotnej SZ su mozno traja priaznivci korne, zvysok je tiez v opozicii a psa by tam nedal.

Pises, ze oz tka sa hadaju o psov, aby mali viac sponzorov. Musim ta sklamat, pocet psov s tym vobec nesuvisi. Mozem nabrat o 20 psov naraz viac a na mojich prijmoch od sponzorov sa nic nezmeni.

Ja na SK nepoznam ziaden iny utulok, okem korne a pezinka, ktory vyhladava psov v inzeratoch a v karantenach a tym sa este viac naplnuje. Ty ano? Kazdy utulok sa snazi riesit novych nahlasenych psov aj inou alternativou, ako je napr. docasna opatera alebo inzerovanie priamo od povodneho majitela.

Ze je toto setko o korni, v teme pezinok, je zhoda nahod, kedze sa tu sama korna zacala ozyvat. Ak by pezinok neposuval psy do korne, medziinym aj zoji, je uplne mimo mojho zaujmu.

Trosku k tomu ako to s utulkami je:

napr. Nitra - je vzdy ochotna vziat hocakeho psa , ktoreho jej nahlasia. Nikdy nemysli na odmietnutie ale na to, co inak so psom bude. A vysledok? Aj napriek tomu, ze ochranari z rakuska od nich psov beru a umiestnuju v rakusku / a viem o dvoch webstr. kde psi z nitry su inzerovane, cize vieme ze do rak. ozaj chodia a umiestnuju sa do rodin/, tam ma stav cez 200 psov a okolo 100 stenat a mladych psov. Cize ked sa vela prijima , aj je preplneny utulok.

Trnava, piestany - stavy psov sa im neustale zvacsuju a to pritom neobvolavaju inzeraty a nevyprazdnuju karanteny. Adopcie u nich su aj do rakuska, aj na Sk, ale stavy psov rastu, napriek tomu.

Kosice - maju poradovnik na prijatie novych psov. Preco? Neberu od povodnych majitelov ani z karanten , ale napriek tomu nemaju miesto.

Bratislava, totalne preplnena, napriek tomu, ze ma najvacsi odbyt psov z utulkov - rakusko, nemecko, adopcie u nas. Casto vezme psov z karanten, ked ju o o poziadaju, ale este som nepocula, ze by sa im sami nukali. Maju cez 200 psov, a nemat taky velky odbyt, mali by do roka 2 tisic.

A takto podobne su na tom vsetky utulky. Stavy psov v kazdom rastu. Rok od roka.

Iba hore na kysuciach je taky obrovsky zaujem o psov , vacsi ako v ba, kde si ludia zvykli adoptovat psa z utulku, ako nikde inde na sk. Len kysuce predcia vsetky mesta. Na stranke maju zo 30 dsat psov, ale ludia k nim chodia z celej sk a to do tyzdna niekolko, len aby si adoptovali psa, ktoreho nikdy nevideli. A pritom maju po ceste niekolko preplnenych utulkov, kde sa ozaj da vybrat.

A este jednu zvlastnost maju kysuce - dokazu umiestnit tolko vlciakoidnych psov, ze ich pytali dokonca aj z nitry. Ta im samozrejme nedala, ale napr. z ba tam odislo kedysi velmi vela velkych psov.

Toto su veci, o ktorych ochranari rozmyslaju a kedze denne hladame nove rodiny pre psov v utulkoch, vieme aka je to nesmierne narocna praca a tesime sa z kazdej jednej novej rodiny. Chceme umiestnovat, nie prijimat. A preto, ze s tym robime, vieme najlepsie , ze take velke cisla mesacne - umiestnenych psov , su jednoducho nerealne. Hlavne v zapadnutej dedinke na kysuciach. A ked si vezmeme, ze mesacne niekam pridu desiatky psov a mesacne je mozne umiestnit len par kusov, pri dobrom obrate aj 10 psov, tak hore v korni musia byt uz stovky psov. Ale nie su. A preto sa teda pytame - kde su?

Tato otazka vyplyva zo znalosti problematiky. Preto chapem, ze kto s tym nerobi, nemusi uverit. Ja tiez ked nerozumiem chodu nejakej firmy, tak sa k nej ani nevyjdarujem a nedava mi to ani pravo spochybnovat postupy v tej firme. To je akokeby som ja zacala spekulovat, ze cviky v kyn. klube nie su spravne, ze to sa robi inak. To ze som tam chodila pred nejakymi 10 timi rokmi s jednym psom, si myslim ma ale neopravnuje spochybnovat skusenosti a prax ludi, co s tym robia denne a roky.

Niekto tu vytyka korni, ze kupuje citokr. psy a mnozi. Musim povedat, ze toto ma trapi najmenej. Ak ich nedrzi v pivnici, ci navzdy v koterci, nech si takto zaraba. Ak si tam spravia velkochov a budu ich predavat rodinam, nech su z nich hoc aj milionari, budem spokojna, kedze by prestali stahovat psy z celej sk, po ktorych sa potom starti stopa.
zopz
Šteniatko

Poslaťod plejsi » Uto 23.03.2010 17:40

Pytali sa kde je Zoja. Dostali informaciu a fotku. Ked povedali ze to Zoja nie je postupne dostali 5 inych fotiek piatich roznych psov. Oni maju dokazovat ze na tej ich fotke je skutocna Zoja? Teraz ich budes obvinovat ze v pocitaci upravili fotku aby nesedela ani na jendeho z tych ponukanch psov??????? Mercedes uzivas nejake stimulanty? Ci?
plejsi
Okoloidúci

Poslaťod mercedes » Str 24.03.2010 6:19

Offtopic: Zoznámte sa, prosím, inšpektorka Slobody zvierat

Viete o nejakom prípade týrania zvierat? Ste jeho svedkom alebo ste sa iba dopočuli, že niekto týra zviera? Poznáte miesto s nevhodným chovom zvierat? Ak ste si na ktorúkoľvek z týchto otázok odpovedali kladne...
...
Južné Slovensko
Jaroslava Karsli 0908/705961 , 0911/293119
(Dunajská Streda, Galanta, Levice, Nitra, Nové Zámky, Partizánske, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žarnovica)

zdroj: http://www.slobodazvierat.sk/Linka-prot ... 0.html?L=0

Nazov organizácie : Združenie ochrancou a priateľov zvierat
Predseda Jaroslava Karsli
Adresa : Orechová Potôň 10
930 02 okr. Dunajská Streda
Slovenská Republika
zdroj: http://zopz.sk/index-sk.htm

Kniha návštev

j.karsli Reply | 16.2.2009 (23:57) | # | X

Evi, poslite mi email s fotkami, dam ho do nasli domov - musim to u raz aj tak aktualizovat a teraz mam aj cas. Priznam sa, ze si ho nepamatam. Odsiel ako steniatko ci dospely? Ako sa volal u nas?

A jej vyjadrenia:

Názov témy: Fenka čaká na skládke už 2 týždne!

Príspevok zopz » Sob, 01. Aug 2009, 21:26

,,Ide mi to na nervy, lebo od levic po topolcany vsetkych psov znasam do SZ, kde mi bolo na zaciatku povedane , ze pausalne tam psov z tyracky vozit mozem.“
...
,,Lenze do nitry davat uz nechcem, komarno, piestany ani trnava mi nevezmu - tak bud psov hlasenych ako tyracku a zvacsa vyhodenych necham na ulici ci na poli, alebo zase SZ.“
...
,,Samozrejme, ze SZ ju vezme, ked sa nik iny nenajde, ale ja ju tam neodveziem - a to pre toto: s koznou chorobou ju strcia zrejme do izolacky. A izolacka su dve miestnosti uplne zozadu utulku, kde su po tri koterce. Pokial pes nebude zdravy alebo neinfekcny, nema ziadnu nadej, ze sa odtial dostane na denne svetlo. Za celu dobu tam uvidi len hygienika, ktory sa s nim ale ani nepomazna, kvoli infekcnosti. Pes je tam sam, uplne opusteny. Boxer so svrabom, spred troch mesiacov tam bol cele tri mesiace!!!!! Ani raz nevyliezol von. 7 rocny, mily, pritulny a uplne odrezany od sveta.“
...

,,Maly, starucky spic, ktory presiel 20 km, smer na V. Meder a na vychadzke ho pohryzol pes, tam zomrel po par dnoch. Rana sa hojila dobre, mal iba kotercak, ale jednoducho prestal zrat a vzdal to vazenie. Keby som ho nechala kracat, mozno by niekam dosiel, mozno by uhynul na ceste, ale stastnejsi a slobodnejsi.“
...
,,Vonkajsie koterce v utulku su preplnene, vnutorne takmer prazdne. Ale tie vnutorne - 2 tyzdne karantena, koterec je do vysky asi 1,20 vybaveny mliecnym plexisklom, takze pes dva tyzdne nevidi ani len do chodbicky. Tak tam chudaci len stoja, hlava a a oci namierene ku skare, kde sa otvaraju dvere a vytacaju usi smerom za zvukmi. Dva tyzdne!!!! Ziju tam chudaci ako v kobke.“
...
,,Takze ak treba, vybavim tej fenke prijem, zavolajte mi.“

Názov témy: hneda sucka ratlika

Príspevok zopz » Str, 08. Apr 2009, 23:52
...
,,Susku som previezla do utulku v ba - kvoli tomu, ze mala dost smradlavu riedku stolicu a u mna mohla byt iba v detskej izbe, a ten pach dost vadil dcere. Ale hlavne kvoli tomu, ze jej stav sa mi zdal dost vazny a v utulku je pod dennou kontrolou veterinara.“
...

Názov témy: Fenka čaká na skládke už 2 týždne!
Príspevok zopz » Sob, 01. Aug 2009, 21:26

,,..... z pezinka psy chodia do korne. Takze radsej mozno volte menej bolestive - nechat psov z KS utratit. Ich trapenie nebude take dlhe.“

Názov témy: Zufala sucka Zoji prosi o zachranu.
Príspevok zopz » Pia, 06. Feb 2009, 10:41

,,... Na predoslu otazku: Co sa tyka fungovania mojho zdruzenia: pred 6 timi rokmi, ked som zacala, som mavala cca 40 psov a lahko, rychlo sa umiestnovali do rakuska. prijmy z adopcii krasne pokryli vsetky naklady, bolo aj na operacie zrazenych psov v zime, aj na betonovanie a kachlickovanie pristavb, na kastracie. Potom sa trh v rakusku nasytil, chodi tam teraz mnozstvo psov zo slov. utulkov, adopcie sa pred 3-4 rmi rokmi riadne spomalili, teraz takmer zastavili....“

Zdroj: http://www.psiadusa.sk/forum/index.php? ... 510dd0845b
mercedes
Okoloidúci

Poslaťod zopz » Str 24.03.2010 12:26

Offtopic: A? Co tym chcel basnik povedat?

Mercedes, budem robit den otvorenych dveri, si vitana.
zopz
Šteniatko

Poslaťod Bernie » Pia 26.03.2010 13:02

Offtopic: Mercedes ako sa tvoje prispevky venovane ZOPZ dotykaju temy? Ked uz ta neupozornili ze si total OFF TOPIC mohlo ti to dojist aj samej ne? Ked niekto napise ze klamu tak je mazany a kricia ze je off topic Ked je niekto mimo temu tak ako ty a tak to tu strasi bez upozornenia. Ked tu niekto napisal nieco o mercedesoch a co tankujes tak to zmazali. Bolo to viac k teme ako tie uryvky k ZOPZ....Tema je OZ u Psej Matere a nie aby sme sa dozvedali kto na com slape ked ani nevidi nazov temy.....
Bernie
Okoloidúci

Poslaťod Mackie » Pia 26.03.2010 14:13

Offtopic: posledne OT o fetovani som presunula cca minutu po uverejneni.. bolo to vcera.. na to, ze si si to vsimol, si dost macher, aj ze si sa registroval az dnes.. zeby to boli tvoje prispevky? :ach:
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Jansa » Ned 28.03.2010 18:54

Nedá mi nereagovať na túto tému. Ak už raz odovzdám psa do útulku, nemám na neho žiadne nároky, pretože sa tohto psa dobrovoľne vzdávam. Tu neplatia žiadne ospravedlnenia, ani iné dôvody, že sa o psa nedokážem sama postarať. Buď si ho nechám, priamo ho niemu darujem alebo mu iným spôsobom nájdem náhradný domov. Ivetulienka, čo si vlastne od toho útulku očakávala? Dala sim im za dočasnú opateru "svojich" psov nejaké peniaze alebo jedlo? O čo ti išlo? Zohnať záujemcov v Rakúsku a psov následne predať? Nemyslíš, že dôležité je to, že ten psík, ktorého podľa teba dali niekomu inému bez tvojho súhlasu, má nový domov, v ktorom sa o neho dobre starajú? Je jednoduché očierniť niekoho cez internet a ešte jednoduchšie reagovať na skreslený príbeh bez toho, aby človek hľadal pravdu, ako to naozaj bolo.
Útulky nie sú hotely, kam si odložíme psov, ktorí nám momentálne "zavadzajú" a ktorých si časom MOŽNO ešte vezmeme späť. Ak by som ja mala útulok a niekto by mi doniesol fenku so šteniatkami, ako majiteľka by som im čo najskôr hľadala nové rodiny, pretože o šteniatka býva najväčší záujem.
Na záver...nerozumiem jednej veci. Akým právom si si vlastne robila nárok na psov, ktorých si, ak som to dobre pochopila "ukradla" ich majiteľom. Ak si sa o nich nemohla postarať sama, prečo si nezavolala slobodu zvierat, že niekto týra fenku mnohopočetnými pôrodmi? Prečo si nepriznáš, že si konala zbrklo a bez premýšľania? Akým právom tu píšeš tieto obvinenia na ľudí, ktorí sa snažia zvieratám pomáhať???

Ospravedlňujem sa moderátorom tohto fóra, ale nadalo mi nereagovať.
Jansa
Jansa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Ned 28.03.2010 19:25

ak som to dobre pochopila "ukradla" ich majiteľom

nie, zobrala ich iná slečna a od nej ich potom zobrala ivetulienka, ktorá ich posunula ďalej za účelom výchovy inej osoby, ale pripísania dobrého skutku sebe samotnej, keďže by im ich potom ONA našla domov :lol:
inak ivetulienka, mne sa ešte (a nielen mne) doteraz nedostalo odpovedi na otázku PREČO si bola na tie štendá pozrieť všehošudy 3x aj s tým, keď si už šla pre ne? veď si žena v domácnosti, máš fúru času :ach:
ja si tu dovolím skopírovať výrok zopz v inej téme. keďže tuto poniektorí neskutočne ivetulienku obhajujete, že Pezinku nedala peniaze, lebo "veď nechceli" :pac: v inej téme zopz píše toto:
Ked si dostal psa zadarmo z utulku, dala si im aspon nejaky fin. prispevok? Alebo mas dojem, ze vsetky utulky maju tolko sponzorov, ze nie su na to odkazani? Potom ta vyvediem z omylu - je to prave naopak.

takže na iné OZ-tka to platí, na Pezinok nie, lebo nám nie je sympatický? :ach:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivetulienka » Uto 30.03.2010 16:24

nyssa dobre sa bavim, na tom, ze som zena v domacnosti :))) ale nemam potrebu ta presviedcat o opaku, zer si vsetky tie bludy co tu korniaci, ktorych som v zivote nevidela, napisali :))) a takisto nemam potrebu tu niekoho presviedcat, ze ja psov nepredavam, lebo to je vyplod tupych mozgov, ktori tak robia a potom vykrikuju (zaujimave kolko maju o predaji informacii dokonca aj o vyskumoch ..ktohovie preco) ... ja som na pomoc psikom dala ovela viac vlastnych penazi ako sa Ti dokaze snivat, takze na tvrdeni o zarabani psov sa fakt da iba zasmiat ... o zarabani na psoch moze hovorit len niekto kto tak sam robi ....

ked neviete pochopit, ze Feckova ich vzala s tym, ze sa o ne postara a nasledne mi ich da, tak sa s vami nemam o com bavit (a neurobila to prvy krat tento typ starostlivosti) - keby mi povedala, ze nie, nepostara sa o ne s tym ze mi ich da, iba ak si ich moze nechat, nesli by k nej ... takze ked vam nic nehovori slovo ustna dohoda, tak smola ...o dohode svedci aj to, ze mi psikov az na jedno steniatko vydala ... keby to dohoda nebola, neda mi nic .. a to stena mi nedala, lebo uz ho dala prec ...

a som rada, ze sem niekto skopiroval moj prispevok, lebo to aspon otvorilo zopar dalsim ludom oci o utulku v Pezinku a teda aj v Korni ... aspon je o par dalsich ludi, ktori psika do Pezinku a Korne nikdy nedaju, viac ...

A Jansa ...tebe odporucim len to, ze ak niekde uvidis tyraneho psika, najma mimo BA, zavolaj na Slobodu zvierat a uvidis, akej odpovedi sa Ti dostane resp akej reakcie ..uz 2 tyzdne dozadu sme tam nahlasili tyraneho psika zavreteho v koterci, ktoreho nepustaju von, koterec 2x1m, ide o obrovskeho psika, dodnes sa nikto neunuval ani len o to zaujimat ... a to sme naozaj prosili aby s tym nieco robili ...vsetko zavisi od toho, aka inspektorka to dostane do ruky a ci ma alebo nema zaujem to riesit, zial je to mimo regionu pani Karsli, takze musime cakat, ci sa vobec inspektorka, pod ktoru to spada bude unuvat ... a kludne zavolaj aj policiu a uvidis, akej odpovedi sa Ti dostane tam ... a pozeraj sa na tyraneho psika a cakaj ze Ti niekto pomoze ....to by si nesmela zit na Slovensku (odhliadnuc od toho, ze ja som nijakych psikov neukradla, ale vymyslela si to Feckova, aby mala akoze argument)
ivetulienka
Nováčik

Poslaťod Nyssa » Uto 30.03.2010 18:19

zer si vsetky tie bludy co tu korniaci, ktorych som v zivote nevidela, napisali

nič im nežeriem, keďže tu nič okrem osobných útokov poriadne nie je, neverím ani tebe ani im, resp. stále nemám utvorený názor na celú túto "kauzu".
ad žena v domácnosti - ty si sa tu sama búchala do pŕs ako si na materskej (alebo bola?) a máš super prácu doma atď
zaujímavé, že tú "ženu v domácnosti" si zaregistrovala a aj si na to veselo odpľula zase pár posmeškov, ale ten základ ignoruješ PREČO si bola na tie štendá pozrieť všehošudy 3x aj s tým, keď si už šla pre ne?

inak s posledným odstavcom plne súhlasím :jop: (až na zopz, tú nepoznám osobne, neviem posúdiť)
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Liana » Uto 30.03.2010 19:50

no neda aj mne nenapisat. obe temy, aj pezinok aj korna sa dost zvrhli.

mna by teda zaujimalo par veci. uplne nestranne, nejdem obhajovat ani OZ u psej matere, ani opoziciu.

- akym pravom, resp. z akeho titulu sa ludia mozu domahat informacii o umiestnenych psoch? o novych majiteloch, ziadat nove fotky atd?

- po druhe, uplne k prvemu prispevku, chapem rozhorcenie na oboch stranach, ale hovorim sama za seba, keby som ja dva mesiace vychovavala stenata zacala by som si na ne robit narok a hladat im novy domov.

- a este tretia vec, otazka evidencie psov, rozoberalo sa to aj v teme korna. ja som brigadovala len v slobode zvierat, takze evidenciu som videla len tam a pravdupovediac na zaklade nej by sa nikto nedopatral ani cistokrvneho psa s tetovanim. bez fotiek, s menom ktore pes dostal v utulku, s popisom typu "hneda, stredna velkost, kratka srst", datum najdenia a pri niektorych aj lokalita. neviem nakolko sa evidencia od tej doby zmenila, ale mam pocit ze ani na stranke neuvadzaju vsetkych psov, napr. ja som brala od nich psa (2x), pri jednej neexistovala fotka, nebola na stranke. tak sa pytam kto by sa jej ako dopatral?
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Peneminde » Sob 03.04.2010 23:14

Unikla Vám jedna podstatná vec - Korňa nie je útulok! Prečo Pezinok posúva psov v takých množstvách jednej/dvom súkromným osobám? OZ u Psej matere Ranč Korňa neexistuje a v Korni neexistuje ani žiaden útulok! Veď to aj sami priznali. Preto majú ľudia právo pýtať sa kam psi zmizli. Niekto sa tvári, že je útulok a tvári sa, že sa o psov postará. Ak nie je schopný preukázať ako so psami naložil, tak je nech sa nečuduje, že je podozrivý. To si naozaj myslíte, že ak dám psa do "útulku" tak nemám právo pýtať sa či neskončil v čínskej reštaurácii, alebo niekde neskapal cestou do Španielska?
Peneminde
Okoloidúci

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky