Karanténna stanica Pezinok - OZ Psia duša

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod luxo2002 » Str 17.03.2010 21:37

OFICIÁLNE VYJADRENIE OZ U PSEJ MATERE

Z vážnych priestorových dôvodov muselo naše OZ znížiť kapacitu príjmov zvieratiek. Nemôžeme prijímať žiadne zvieratá z domácností, ani neumiestnené súkromné šteniatka, tak ako to bolo doposiaľ. OZ U Psej matere bude prijímať iba skutočne vážne prípady vyhodených, týraných a zranených zvieratiek.
Nakoľko bojujeme s priestormi, zároveň prosíme všetkých dobrých a nám naklonených ľudí o pomoc.
Ak má niekto vedomosť o možnom prenájme, alebo inej možnosti získania priestorov , budeme radi, ak nám dá typ. Samozrejme, OZ si nemôže dovoliť ani drahý prenájom, ani drahú kúpu. Preto ešte raz prosíme všetkých, ktorí majú akúkoľvek možnosť pomôcť s priestorom pre našich najdúšikov, nech sa ozve buď emailom, alebo telefonicky.
Tento oznam sme nútení zverejniť, nakoľko nám ľudia telefonujú, či sme naozaj skončili a či nám už nemajú pomáhať. Zrejme je to účelovo spustená informácia, nakoľko je obdobie posielania 2% dani z prijímov. Naše OZ má skutočne veľké náklady najmä na veterinárnu staroslivosť / kastrácie, sterilizácie, operácie zlomenín, zrazené, alebo iným spôsobom zranené a "zdevastované" zvieratká / a preto nám 2% nesmierne pomáhajú. Aj teraz máme na operácii kocúrika so zlomeným stehenným kĺbom a kocúrika so zlomeninou bedernej kosti. Ľudská zloba je nekonečná a zvieratkám, ktorým sa pomôcť dá, budeme aj nadaľej pomáhať
luxo2002
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod petkatka » Str 17.03.2010 21:39

luxo2002 píše:Petkatka,
na rozdiel od vás MY peniaze na pomoc psom potrebujeme - lebo zadarmo nám žiadny veterinár psa neošetrí a žiadny obchod nám zadarmo krmivo pre nich nedá - VY to robíte podstatne jednoduchšie: psov prosto presuniete, hodíte na krk niekomu inému, nech sa postará, nech znáša s tým spojené náklady ...
ALE! nezarábame peniaze predajom zvierat priekupníkom!

Áno a počula som v jednej relácii čo ste tej klamárke vybavila a pretlačila ju že pes mesačne stojí 1000 euro. Sto psov je 100 000 euro. Tak neviem kto klame ale to by naozaj museli ísť ....

Keby tu niekto poriadne čital tak by sa dočital že nie som autorkou tých slov. Takže ja radu nehľadám ja som potrebovala roztočiť tému správnym smerom a to sú peniaze. Lebo to čo robíte je v prvom rade o tom. Keby Vám išlo o psov tak by ste vedeli ked skončili. Ak toto neviete povedať a zdokladovať tak je to o čom? Nejaká fotka Zoji by sa už konečne nenašla? Šiesty či siedmy pokus? :nwm:
petkatka
BANNED

Poslaťod luxo2002 » Str 17.03.2010 21:43

petkatka píše:Nejaká fotka Zoji by sa už konečne nenašla? Šiesty či siedmy pokus? :nwm:

Offtopic: aháááá, no tak že srdečne pozdravujem !!!
luxo2002
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Str 17.03.2010 21:46

petka, bud taka dobra a ries tento svoj osobny spor s pani Feckovou nejakou inou cestou a nie slovnymi prestrelkami cez forum :ahoj: dakujeme, ale nejaku flamewar si tu naozaj neprisime, tak bud taka dobra a respektuj to. A ostatni tiez :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod petkatka » Str 17.03.2010 21:47

luxo2002 píše:OFICIÁLNE VYJADRENIE OZ U PSEJ MATERE

Z vážnych priestorových dôvodov muselo naše OZ znížiť kapacitu príjmov zvieratiek. Nemôžeme prijímať žiadne zvieratá z domácností, ani neumiestnené súkromné šteniatka, tak ako to bolo doposiaľ. OZ U Psej matere bude prijímať iba skutočne vážne prípady vyhodených, týraných a zranených zvieratiek.
Nakoľko bojujeme s priestormi, zároveň prosíme všetkých dobrých a nám naklonených ľudí o pomoc.
Ak má niekto vedomosť o možnom prenájme, alebo inej možnosti získania priestorov , budeme radi, ak nám dá typ. Samozrejme, OZ si nemôže dovoliť ani drahý prenájom, ani drahú kúpu. Preto ešte raz prosíme všetkých, ktorí majú akúkoľvek možnosť pomôcť s priestorom pre našich najdúšikov, nech sa ozve buď emailom, alebo telefonicky.
Tento oznam sme nútení zverejniť, nakoľko nám ľudia telefonujú, či sme naozaj skončili a či nám už nemajú pomáhať. Zrejme je to účelovo spustená informácia, nakoľko je obdobie posielania 2% dani z prijímov. Naše OZ má skutočne veľké náklady najmä na veterinárnu staroslivosť / kastrácie, sterilizácie, operácie zlomenín, zrazené, alebo iným spôsobom zranené a "zdevastované" zvieratká / a preto nám 2% nesmierne pomáhajú. Aj teraz máme na operácii kocúrika so zlomeným stehenným kĺbom a kocúrika so zlomeninou bedernej kosti. Ľudská zloba je nekonečná a zvieratkám, ktorým sa pomôcť dá, budeme aj nadaľej pomáhať

Veď to OZ už končilo niekoľkokrát. Na akú citovú hru sa tu dávate? Citové vydieranie? Vy končite keď sa jedná o jedno a pokračujete keď o druhé. Nemáte priestory ale určité psi zvážate z celého Slovenska? Keď niekto psa dovezie tak neberiete. Ak si určitý typ vyhľadáte v inzercii tak utekáte na druhý koniec republiky? Ako môže niekto pýtať dve percentá keď mu tam vysel takún dobu oznam že už nefunguje? A Korňa? Korňa nie je útulok! Na to potrebujete schválenie obce (prevádzka!) nestačí registrovať OZ!! Už tento fakt je podvodom! Nie som nikoho neprajníčka ale toto sú fakty. Vy len ohovárate a klamete. Pre dobro psov? Kiežby!
petkatka
BANNED

Poslaťod petkatka » Str 17.03.2010 21:51

Amaguk píše:petka, bud taka dobra a ries tento svoj osobny spor s pani Feckovou nejakou inou cestou a nie slovnymi prestrelkami cez forum :ahoj: dakujeme, ale nejaku flamewar si tu naozaj neprisime, tak bud taka dobra a respektuj to. A ostatni tiez :no:

Amaguk a prečo také nepíšete tej kysučanke? Keď písala o osratých dekách a podobné sprostosti? Veď to ani s témou nesúviselo! Asi ZOPZ nevypisovala, neovplyvňovala a nevyhrážala sa....Sprostosti kto by sa u koho ani vody nenapil Vás nechávali chladnými. Fakty sú flamewar? Osraté deky vítané.
petkatka
BANNED

Poslaťod luxo2002 » Str 17.03.2010 21:55

petkatka píše:Amaguk a prečo také nepíšete tej kysučanke? Keď písala o osratých dekách a podobné sprostosti? Veď to ani s témou nesúviselo! Asi ZOPZ nevypisovala, neovplyvňovala a nevyhrážala sa....Sprostosti kto by sa u koho ani vody nenapil Vás nechávali chladnými. Fakty sú flamewar? Osraté deky vítané.

Petkatka,
nepredložili ste ani jeden fakt - všetky vaše reči sú v rovine "jedna pani povedala" - a počítačová obrazovka naozaj znesie veľa.
pokiaľ ide o tie osraté deky: to si mira z prsta nevycucala - tie fotografie boli na oficiálne stránke zopz - mira na to iba upozornila
luxo2002
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Str 17.03.2010 21:57

no nic, ja tu koncim, snaha bola, nevydalo
ked nestaci slusne upozornenie, uvidime, ake stanovisko zaujme admin, ja viac vo veci urobit nemozem (aby sa niekto nestazoval, ze sa nieco deje a kde su moderatori). Moje stanovisko k tomuto sporu je zrejme, btw, od zaciatku sa nezmenilo, len treba pozornejsie citat, petka :ahoj:

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod petkatka » Str 17.03.2010 22:12

luxo2002 píše:
petkatka píše:Amaguk a prečo také nepíšete tej kysučanke? Keď písala o osratých dekách a podobné sprostosti? Veď to ani s témou nesúviselo! Asi ZOPZ nevypisovala, neovplyvňovala a nevyhrážala sa....Sprostosti kto by sa u koho ani vody nenapil Vás nechávali chladnými. Fakty sú flamewar? Osraté deky vítané.

Petkatka,
nepredložili ste ani jeden fakt - všetky vaše reči sú v rovine "jedna pani povedala" - a počítačová obrazovka naozaj znesie veľa.
pokiaľ ide o tie osraté deky: to si mira z prsta nevycucala - tie fotografie boli na oficiálne stránke zopz - mira na to iba upozornila

Luxo. Prestaňte podsúvať ľuďom ako farár v kostole. Ja som písala že deky neboli k téme. Je mi jedno kto má aké deky keď vie vydokladovať kam dal psa!! Ihneď a aj po rokoch!! Nemáte tu fakty? Klamárka jedna! Zoja? Viete kam šla? Tvrdili ste a klamali že toto nie je problém! Máte už ďalšie fotky? 1000 euro mesačne na psa? Neviete kde padol ten údaj? To by ste teda mala. To je Vaša konšpiračná hra ten kalendár a tá hlúpa imidžovka v rozhlase kde sa klame v priamom prenose. Ešte že má rozhlas archív...

Jedna pani povedala v Slovenskom rozhlase toľko klamstiev že ak by sa podalo trestné oznámenie tak to tá jedna pani nerozchodí. Tá jedna pani klame a podvádza. Raz konči raz nie. Raz je plná a raz volá na inzerát . Len tu teraz nesplietajte že len overovala. To by asi iné čislo použivala a nie vlastné. IQ...no to už sa ani nedá takto nazvať. Luxo, koľko psov ste tam už nazvážali Vy osobne?* Zadarmo? Nezištne?**

---------------
*celú kopu **ani jedného
petkatka
BANNED

Poslaťod petkatka » Str 17.03.2010 22:13

Amaguk píše:no nic, ja tu koncim, snaha bola, nevydalo
ked nestaci slusne upozornenie, uvidime, ake stanovisko zaujme admin, ja viac vo veci urobit nemozem (aby sa niekto nestazoval, ze sa nieco deje a kde su moderatori). Moje stanovisko k tomuto sporu je zrejme, btw, od zaciatku sa nezmenilo, len treba pozornejsie citat, petka :ahoj:

Chápem. Treba byť diplomat a nevyháňať sponzorov. Čo tam po tých chudiatkach psíkoch.
:ahoj:
petkatka
BANNED

Poslaťod Amaguk » Str 17.03.2010 22:24

petka, vidim, ze slusena dobre mienene slovo na teba neplai, lebo tvoje chovanie presahuje vsetky unosne hranice
svoje urazky si nechaj pre niekoho :vykricnik: co ty o mne vies, ze si dovolis nieco taketo nehorazneho tvrdit :otaznik: :otaznik: :otaznik:
ak ma toto forum nejakych sponzorov, tak ja som z ich penazi v zivote nevidela ani vindru. A o mojej pomoci psom vies tak akurat velke gulove. tak si laskavo mna neotvaraj usta . Nepamatam sa, ze by sme sa boli niekedy v zivote stretli. Jedine, ze si niekoho, kto ma na mna z nejakeho mne neznamenho dovodu tazke srdce, ale pramalo odvahy povedat mi to do oci. Tak bud sa mi predstav, alebo sa zdrz svojich urazlivych komentarov.:vykricnik:
Viac k tebe nemam co dodat, predviedla si sa uz dostatocne! Adios! :ahoj:

Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod petkatka » Str 17.03.2010 22:33

Ak ti dá niekto príkaz aby si konala tak alebo onak preto aby sa neodohnala sponzora musí byť podmienkou aby si niečo z toho dostala? Fylozofia je ti cudzia? Tak skús logiku. Ja som ti doteraz vykala ale budiš - to ty si sama napísala že niekto príde a rozhodne. Tak sa necukaj ako to tu funguje. Kurie oko a zásah? Akým spôsobom si upozorňovala Murčovú? NEVIDÍM!!! To musím prísť ja a rovnakým spôsobom sa správať k nej aby si pochopila že ak už chceš upozorňovať mala by si v prvom rade tú mentálne negramotnú? Ja tu píšem fakty. Podložené a vysvetlené prečo je niekto klamár! Ty ma upozorňuješ že urážam bez dôkazov...Murčová tu píše jednu urážku za druhou ale ty si diplomat.... Tak s tým ži keď už ani svoj názor nepovieš priamo, ale podľa toho čo na to niekto vyšši povie....ADIOS BASTARDOS FROM KORNAKOS
petkatka
BANNED

Poslaťod petkatka » Str 17.03.2010 22:36

Amaguk píše:

stale ti to nedochadza???? Preco vam mame robit my, co nic o tycto veciach zhola nic nevieme, rozhodcu a sudcu, ze na cej strane je pravda. tak nas prestan ziadat o nemozne a obvinovat, ze ti to nedavame

temu zamykam, je to len prazdne mlatenie slamy a nikam to nevedie :[/color]

Tak prečo môže Murčová? Čo je sponzor? Reklama v Slovenskom rozhlase nebude? Prečo je ona bez upozornení a ja hneď že urážam bez dôkazov? Ona nepotrebuje dôkazy? Ja som ich tu dala. Vy zamykáte a začne sa mazať. To nerobíte sudcu? Robíte a čo je horšie advokáta!
petkatka
BANNED

Poslaťod Amaguk » Str 17.03.2010 22:53

peta, poviem ti to na rovinu - pises nezmysly, tak dufam, ze si sa uz dostatocne pre dnesny vecer realizovala, lebo aj tu to zamykam - cimz ti zaroven davam novy matros na ohovaranie DF na PD, dufam, ze ho nezabudnes vyuzit :joint:

kým spôsobom si upozorňovala Murčovú?

niekedy by stacilo len menej sa rozohnovat, zato pozornejsie citat a videla by si

mne nikto prikazy davat nemusi, snazila som som sa ta na nieco upozornit, ak nemas volu posluchat, je to to tvoje rozhodnutie
btw, filozofia je mi velmi blizka, dokonca natolko, ze viem, ze sa urcite nepise s ypsilonom :heh:

inak, mne je jasne, ze pod ruskom anonymity sa uraza velmi lahko. No vzhladom na to, ze psickarska komunita je dost mala, tesim sa na osobne strenutie a dufam, ze mi tieto svoje mile vyroky povies jedneho pekneho dna pekne tvarou v tvar :joint:

a este raz opakujem v zaujme riesenia veci (kedze nemam zaujem o vedebie nejakej vojny a nekonecnych zacyklenych natahovaciek): ak ti naozaj ide o psov, ich zachranu a ich blaho, urobis lepsie, ked prestanes po forach mlatit prazdnu slamu a vsetkych okolo seba vratene aj tych co za nic nemozu a netusia o com je vlastne rec (ako si to nazorne predviedla) ale rob pre veci nieco konstruktivne :vykricnik:
tym, ze dourazas kazdeho koho sa len da, naozaj nic nedosiahnes :nie: len zbytocne mrhas casom, ktory by mohol byt venovany psom :ua:

Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Str 17.03.2010 23:18

petkatka píše:
Amaguk píše:

stale ti to nedochadza???? Preco vam mame robit my, co nic o tycto veciach zhola nic nevieme, rozhodcu a sudcu, ze na cej strane je pravda. tak nas prestan ziadat o nemozne a obvinovat, ze ti to nedavame

temu zamykam, je to len prazdne mlatenie slamy a nikam to nevedie :[/color]

Tak prečo môže Murčová? Čo je sponzor? Reklama v Slovenskom rozhlase nebude? Prečo je ona bez upozornení a ja hneď že urážam bez dôkazov? Ona nepotrebuje dôkazy? Ja som ich tu dala. Vy zamykáte a začne sa mazať. To nerobíte sudcu? Robíte a čo je horšie advokáta!

ja ziadne dokazy nevidim, len tvrdenie proti tvrdeniu a nejake vagne narazky, prespikovane urazkami
ty tvrdis, ze pravdu mas ty a ti druhi klamu a tu druhi zase tvrdia, ze pravdu maju oni. A co teraz? :nwm: budete sa tu prekrikovat navzajom? Kto bude kricat najhlasnejsie, na toho strane je pravda? Alebo ten bude vitaz, kto toho druheho najviac douraza a zasadi mu co naviac podpasoviek?
Tu nie si v boxerskom ringu, tak ak chces, aby tvoja argumentacia dostala ten spravny priestor, prid ked budes schopna viest normalnu vecnu diskusiu bez hysterizovania a urazania vsetkych naokolo a ak mas dokazy, vymenuj ich - ale bud konkretna, hmliste narazky sa zial za dokazy povazovat nedaju.
cely cas mi neslo o nic ine, len dostat diskusiu do nejakych slusnych medzi...zjavne neuspesne :nwm: :ua: tak uz si to konecne uvedom

tuto aj dalsiu docasne uzamknutu temu odomknem zase zajtra, uvidime, s akym vysledkom :lol:

Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky