Karanténna stanica Pezinok

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod ivetulienka » Štv 18.03.2010 12:50

jasneeee este ze ste mi to vysvetlili :) to mi uplne staci na to, aby som Vam neverila :)
lebo bezne utulky, KS a OZtka vyhladavaju dokonca inzeruju psov na "objednavku" :)
uplne bezna prax ...skoda, ze take okrem Vas a p. Feckovej nepoznam ...
ivetulienka
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Zeryk » Štv 18.03.2010 16:22

Dobrý deň,
prečítajte si prosím, čo vlastne tá pani píše.
Môj príspevok z http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic. ... 03#p122903
________________________________________________________________________________________________
Dobrý deň,
pani Haulíkova, to čo ste napísali, ma presvedčilo sa registrovať a vyjadriť svoj názor, na ktorý sa pýtate.
Píšete, že ste sa rozhodovali umiestniť šteňatá medzi kamarátkou a p. Feckovou. Prečo ste sa rozhodli pre "rizikovú" pani F. a nie pre "bezrizikovú" kamarátku ?
Kamarátka, ktorá Vám odporučila pani F., ju zjavne pozná (nakoľko vie o sponzoroch a koľko šteniatok vypiplala), takže aj musí aj vedieť to, že za (nielen) súrne prípady, čo pár-dňové šteniatka v januári sú, si nikdy nepýta žiadne peniaze. Mne to z Vašej strany pripadá ako vypočítavosť.

Ďalej píšete, že ste mali uzavretú ústnu dohodu a toto Vaše tvrdenie vydávate ako fakt, čím zavádzate. Toto tvrdenie by sa dalo považovať za fakt, ak Vám ho druhá strana dosvedčí. Mimochodom, nemali sme my ústnu dohodu, že mi zajtra umyjete auto ? Budiš, v tomto bode by to bolo ešte v poriadku, pani F. nevedela, ako sa zachováte ďalej.

Šteniatka Ste navštívila až po troch týždňoch, ako píšete, a aj to len za účelom fotenia. Hovoríte niečo o súkromnom rozhovore, ktorý nesúvisí s Vašim problémom, tak prečo vyťahujete súkromnú konverzáciu, rodinné a iné problémy pani F., s ktorými sa Vám zverila ? Ďalej ste sa ozvali až po mesiaci, a aj to len, že si prídete po hotové šteniatka. A aj to ste poslali kamarátku. Takýto záujem teda vážne svedčí o vzťahu, ktorý ku psom máte. Viem o prípadoch, keď majiteľ z nejakého dôvodu nemohol mať doma psa, a kým to nevyriešil, bol umiestnený v útulku. Každý deň po práci v inom meste si ho bral a venoval sa mu. Tak sa správa človek, ktorému na psovi záleží, čo sa podľa Vášho príspevku o Vás povedať nedá.

No a tieto vety ma vážne vytočili, citujem :
ivetulienka píše:Nelutujem jedno slovo co som jej povedala, p. Feckova je stara zla zatrpknuta klamarka (vo vaznom zlom psychickom stave) a pred takymi osobami nemam ziaden ani najmensi respekt.
Moze sa hanbit a ja verim, ze jedneho dna zaplati a to vsetko co a ako robi.


Takže ona sa Vám 2 dva mesiace stará o šteňatá, o ktoré sa ani nezaujímate. Tá "stara zla zatrpknuta klamarka..." strávila dva mesiace čistením, kŕmením a staraním sa o 9 "Vašich" psov, dostali perfektnú starostlivosť (čo môžem dosvedčiť, vo februári som šteňatá videl, kŕmené boli prvotriednymi granulami, ktoré sa niekde spomínali - vtedy som pomáhal preniesť nejaké vrece so startermi k nim, nehovoriac, že postielku mali zo špeciálnych plienok a nie zo starých handier, čo ma prekvapilo), a pani F. im nosila hrnce s vodou každý jeden deň po tých schodoch, cez dvor z kuchynky, nevynímajúc čistenie po deviatich malých psoch. Podľa Vašich slov nezištne!.... To Vám není hanby povedať, že "pred takymi osobami nemam ziaden ani najmensi respekt." ?

Ak ste takéto niečo povedali človeku, u ktorého vzťah k zvieratám naznačuje, že nebude celý z kameňa, tak verím, že sa psychicky zrútila. "Tá pani Jana", ktorá Vám povedala "svina nevdacna", to trafila veľmi presne. Hlavne, že píšete, ako ste vďačná za pomoc. Máte veľmi osobitý prejav vďačnosti.
A že Váš manžel pani F. pomáhal ? To Vás oprávňuje si u nej urobiť chovateľskú stanicu s nulovými nákladmi ?
Myslím, že lepšiu ukážku Vášho falošného a pokriveného charakteru ste napísať nemohli.

"Moze sa hanbit a ja verim, ze jedneho dna zaplati a to vsetko co a ako robi." Už zjavne zaplatila za svoju dobrotu kvôli ľuďom, ako ste Vy.


S týmto, čo ste o sebe popísali, by ma skôr prekvapilo, keby Vám psov pani F. s mávnutím ruky vydala. Možno pri veci, nie však pri psovi. Hocijaký človek, ktorý sa tak dlho stará o malé šteniatka, si na nich zvykne a zaujíma sa, čo s nimi bude ďalej. Vy, čo ste si chceli psy nárokovať, ste sa mali chovať úplne inak, Vy by ste dali odchované psy niekomu, kto si ich prišiel iba odfotiť a má s nimi ktoviečo za lubom? S Vašim prístupom by som Vás sám rýchlo poslal naspať tam, odkiaľ sme všetci prišli. Neviete ani takú elementárnu vec, že šteniatka sa majú odoberať kojacej fenke postupne, nie naraz, ako ste spravili Vy.
Stále neviem, čo Vás oprávňuje nárokovať si psíčatá. Nie ste oprávnený majiteľ, sami ste povedali, že ste mamu majiteľovi zobrali, verím, že nie ukradli. Mama bola u Vás len pár dní, hneď ako porodila, ste hľadali pomoc, ktorú Vám p. F. nezištne ponúkla. V priebehu 28 dní (alebo je to 21?) neprišiel oprávnený majiteľ, tým pádom idú psy na adopciu. To sa nemohli prísť pozrieť na šteňatá priamo budúci Vaši majitelia? Prečo? Hádam preto, že potom nedostanete províziu? Dôvod, prečo Vám neboli šteňatá vrátené/ponúknuté, je jasný. Ktovie, čo by sa s nimi stalo (Tak ako Vy tvrdíte, ktovie čo sa stalo s tým jedným šteňaťom.)

Zamyslite sa nad sebou, čo ste spravili.
Toľko môj názor.
Zeryk
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Zeryk » Štv 18.03.2010 16:27

Ďalej z http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic. ... 16#p122916

Zhodneme sa, že o psov bolo vynikajúco postarané. Tak mi vysvetlite, na základe akej logiky predpokladáte, že sa šteňaťu stalo niečo zlé ?
Ja to vidím tak, že keď pani F. dala do šteniat toľko času a prostriedkov, tak chcela vedieť, ako skončia. A keď sa jej naskytol záujemca v jej okolí, konala správne, že ho dala niekomu, koho pozná.
Jednostranné tvrdenia za fakty nepovažujem.
"takze p. Feckovej urcite nic dlzni nie sme .. a to ona velmi dobre vie ..."
Tak k tomuto nemám slov. Takéto vypočítavé tvrdenia, kde stále porovnávate nejakú dávnu abstraktnú pomoc a ešte to chcete faktúrovať dokazujú len a len Vašu chamtivosť.
Zeryk
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Nyssa » Štv 18.03.2010 19:20

keďže nepoznám ani jednu stranu, urobila som si názor len z písaných príspevkov a tu na teba ivetulienka teda petkatka pekné svetlo nevrhla svojimi vyjadreniami a vulgarizmami. btw. že nevadí, že tu hodila tvoj príspevok a takmer 4 či 5 strán sa vydávala za onú poškodenú? :oo:
tak ako tu už bolo konečne spomenuté - to si bola za psami po 3 týždňoch ich nafotiť a potom až po mesiaci? To ťa absolútne nezaujímali? a že p. Fečková nechcela peniaze? na to, ako sa tu hrdo vystatuješ, že slušne zarábate - ja by som sa kanálami predierala, keby som jej nič nedala. To, že povie, že pomoc nepotrebuje, neznamená, že ju naozaj nepotrebuje a ty sa len otočíš na opätku a odkráčaš si, veď "ona pomoc odmietla". hlavne že si jej tam odniesla toľko psov. to už rovno s tými psami, keď si ich tam viezla si mala mať naložené aj potrebné veci pre ne :vykricnik: takejto ženskej, sorry, by som šteňatá určite nevrátila.
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod zopz » Štv 18.03.2010 19:35

Ja neviem nysa , aj ostatni - ved ked sa dve dospele zeny na niecom dohodnu, preco ak su cestne by nemali dohodu dodrzat? manzel ivet robil pre ich oztko draje sluzby a celkom zdarma, asi preto feckova od nej nechcela ziadne prispevky, co sa na tom neda pochopit, ze to brala ako revans?

Preco mala ivet za fenou a stencami chodit, ved k nim nemohla mat vytvoreny vztah, ked ich iba prebrala a previezla. Zverila ich, podla nej,do dobrych ruk a ze sa feckova u seba dobre o posv stara, tu nik nespochybnoval. Tak co tam mala chodit na kontrolu, ci co?
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod luxo2002 » Štv 18.03.2010 21:05

---------- Správa poslaná ďalej ----------
Od: <martap@centrum.sk>
Dátum: 8. marca 2010 17:02
Predmet: Fwd: Prosim citajte ...
Komu: psiamater@gmail.com



______________________ Pôvodná správa: ________________________
> Od: raca@centrum.sk
> Komu: <martap@centrum.sk>
> Datum: 05.03.2010 11:36
> Předmět: Prosim citajte ...
>
nechcete niekto uzasneho psika (resp. neviete o niekom kto by chcel) aby
nemusel ist do utulku kde bude trpiet??

Vcera vecer sme v Malinove nasli tohto krasneho psika, vola sa Bimbo.

Je to nejaky druh teriera mensieho vzrastu, ma 12 kg a cca 1 rok.

Ako sme zistili chudatko sa tula uz vyse mesiaca, kedy bol videny v
Ivanke pri Dunaji.

Obvolali sme policiu, lekarov aj utulky ale nikto ho nehlada takze bol
zjavne vyhodeny :(

Ma super povahu, je velmi priatelsky a pritulny, prisiel za nami uplne v
pohode, nechava sa skrabkat, dokonca si aj lahne na chrbatik a ukaze
brusko,

furt je nam za zadkom, uplne v pohode sa znasa s inymi psami, je vhodny
von ale aj dnu. Dnu sa sprava velmi pekne, vacsinou si lahne pod stol
alebo do kuchyne a tam spi.

Je velmi pokojnej a milej povahy, taky strasny maznak.

Je uplne zdravy, nema ani blchy, vcera sme ho odcervili a dali pripravok
proti parazitom, preventivne sme pichli antibiotika lebo mal cvaknute
usko,

dnes ho pojdeme dat zaockovat.

Zial si ho nechat nemozeme aj ked je uplne paradny (lebo uz mame 3
velkych hafanov) ... ale ked ho dame do utulku tak v koterci

bude velmi trpiet lebo je zvyknuty na volnost a slobodu a tak sa mu
snazime najst novy domov.

Je to uzasny psik a bude to super verny kamos do casu aj necasu!!!

PROSIM ASPON PREPOSLITE TENTO MAIL DALEJ! Dakujeme za Bimba!

Kontakt: 0905 168 651

2 príloh — Prevziať všetky prílohy Zobraziť všetky obrázky
Bimbo.JPG
486 kB Zobraziť Stiahnuť
IMG_4151.JPG
25 kB Zobraziť Stiahnuť
Odpovedať
Poslať ďalej
Odpovedajte psiamater rozhovorom


neviem, či bude jasné, čo som tu vlastne prekopírovala - ide o mail, ktorý mi pani fecková poslala dnes nadránom a ktorý vysvetľuje, ako sa vlastne dostala i informácii o bimbovi a k tlf. číslu, na ktoré zavolala. mail bol pôvodne poslaný z adresy raca@centrum.sk na adresu <martap@centrum.sk>
z adresy <martap@centrum.sk> bol preposlaný na mailovú adresu pani feckovej už 8. marca t.r. - pani fecková na mail zareagovala až v nedeľu 14. marca t.r., keď sa vrátila zo zahraničia.
To, že telefonovala po 22-hej hodine je síce naozaj nepríjemné, ale podaktorí ľudia celý deň pracujú a k počítaču si sadajú najskôr až okolo ôsmej, deviatej večer a podaktorí ľudia majú skúsenosti, že odložiť nejaký ten telefonátik na tému pomoc psovi do rána, môže byť osudné - pre toho psa
toto je zároveň na vysvetlenie, prečo som celý deň nereagovala na výzvy v tejto téme: sorry, ale som normálne pracujúci človek, ktorý sa okrem toho ešte stará o vlastného a obvykle aj o niekoľko "pridelených" psov...
luxo2002
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod nikiBA » Štv 18.03.2010 21:15

ako je mozne ze utulok stahuje psa z inzeratu ?? teda aky to ma vyznam ze utulok ktory vypisuje ze uz nebere ziadne psy len kriticke pripady vyvolava na inzeraty psov ktory hladaju domov?? ked tam je jasne napisane hladame domov alebo DO pre psa.. nie hladame utulok.. proste ako clovek ktory napisal na stranku ze uz nema stavy a nemoze brat psov tak naco vyvolava na inzeratyyy??? toto mi len vysvetlite.. Luxo ? Muro ? tu je jedno ci o 22 00 alebo o 12 00 alebo v pondelok ci piatok.. ale ten princip.. utulok vola na inzerat hladam domov.. toto je uz chore..
nikiBA
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: bratislava

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod luxo2002 » Štv 18.03.2010 21:47

nikiBA píše:preco sa k tomuto nikto nevyjadri ?? polozila som jasnu otazku ale radsej zopakujem
preco utulok ktory je plny tj. neprijma psy (len kriticke pripady) vola na inzerat pes hlada domov ?
dockam sa odpovede ?


Pretože pani Fecková je pani Fecková - a nenechá "na holičkách" žiadneho psa, aj keď naozaj máme vážne priestorové problémy... a aj preto, lebo ani pezinok ani korňa nie sú útulky: psi ani v jednom z týchto zariadení nežijú pozatváraní v kotercoch alebo v mini-výbehoch bez ohľadu na ich vek, pohlavie, povahu...
pretože pani Fecková jednoducho NEDOKÁŽE nepomôcť psovi - viď prípad, keď v lokalite, ktorá patrí pod "správu" zopz ležal na ceste zrazený pes - pani Fecková s vysokou teplotou a s vážnymi problémami s chrbátom OKAMŽITE sadla do auta (na telefonickú výzvu pani g. zo slobody zvierat), naložila cca 35-kilového ovčiaka a odviezla ho k veterinárovi - vrátila sa domov so slzami v očiach: pes neprežil... službukonajúci v slobode zvierat, ani pani zopz sa ani len neobťažovali vstať zo stoličky ...
luxo2002
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Darcia » Štv 18.03.2010 23:24

Ja si teda tiez dovolim vyjadrit sa do tejto 'stoky', kedze dufam ze mam par informacii, ktore daju ine svetlo na niektore uz spominane veci:
luxo2002 píše:]
Tento oznam sme nútení zverejniť, nakoľko nám ľudia telefonujú, či sme naozaj skončili a či nám už nemajú pomáhať. Zrejme je to účelovo spustená informácia, nakoľko je obdobie posielania 2% dani z prijímov.

Osobne dobre poznam dvoch dobrovolnikov pomahajucich v Pezinku, z coho jeden je velmi pravidelny a obaja maju dobry a blizky vztah s pani Feckovou a osobne im povedala, ze kvoli svojim synom musi ukoncit urychlene prevadzku, preto som zarazena, ze su veci zrazu inak.
Co sa tyka 'zarabania na psoch' posuvanych na adopcie do Rakuska - v tom prispevku bolo spominane aj OZ Pes V Nudzi (nepriamo, nazvane ako Budca - tu sa utulok stavia, takze je urcite myslene OZ pes V Nudzi) ako dobrovolnicka pomahajuca tomuto OZku by som rada prehlasila ze na psoch urcite nezarabame.

A este k uz opakovanej otazke Mackie, co je to s tou Zojou (je pre mna sokujuce inac, ze sa k tomu este nik zo zainteresovanych k tomu nevyjadril, niekedy mam pocit, ze tu nikto nic necita, iba vykrikuje bohuzial): Kedze ja nie som v otmto pripade zainteresovana, budu to len fakty ktore som si zapamatala, ale mozno si aspon niekto vsimne a doplni tento pribeh.
Jedna sa o psa, ktoreho zopz odobrala pri nahlasenej tyracke. Pes siel k pani Feckovej a nasledne bol prevezeny do Korne a uz pri prevoze boli nejake nezrovnalosti, ale to je nepodstatne. Kedze zopz mala iste pochybnosti o tom ako to prebieha v Korni, zacala sa o osud Zoji zaujimat. dodala vsetky potrebne informacie na to aby sa pes dal dohladat v evidencii, avsak tu zacali problemy. Tie niekolkokrat spominane 'fotky' su fotky, ktore jej zacali posielat s tym, ze to je ona Zoja a ze tu vidi, ze sa ma dobre. Najprv prisla prva fotka. Ale hned od zaciatku sa zopz nieco nezdalo a aj po blizsom preskumani fotky sa ukazalo, ze je to odfoteny podobny pes, ale urcite nie Zoja, znaky s ajednoducho nezhodovali. A toto sa opakovalo niekolkokrat, s tym ze fotky posudzovalo aj viac ludi a jednohlasne sa zhodli na tom ze az takto sa znaky na psej srsti skutocne nezmenia. Pokial viem bolo tam aj viac nezrovnalosti ale detaily si skutocne nepamatam. Faktom vsak je ze doteraz neuviedli dovod co ich viedlo k publlikovaniu fotiek inych psov s tym ze je to Zoja a doteraz neuviedli kde sa skutocna Zoja nachadza.
To je co som o tomto pripade vycitala ja, kedze tu na to padla otazka, ktora bola doteraz ignorovana.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod zopz » Štv 18.03.2010 23:41

Darcia, v podstate pravda, len zoja isla odo mna ku kaci, kde bola dlhy cas. Feckova jej volala, ze ma pre nu miesto. Tak ju kaca doviezla. Feckova ju hned poslala do korne - potvrdila to este vtedy dnes byvala zamestnankyna. Navyse jej dvakrat zmenili meno a nedali povodny preukaz. Potom sa po nej zacalo patrat.

Ale toto som uz pisala pre mackie, lebo sa to pytala uz pri cvckach. Ide o to ci sa chce niekomu pamatat aj nieco co potvrdzuje nasu pravdu.

A ani neviem ci to zase neposunu do rvon ohovarania a fam. Ze nijaka zoji nikdy neexistovala, .....

Idem hladat tie foto v teme na psej dusi, posudte potom sami, ci to je jeden a ten isty pes. Zatial sem vlozte niekto prispevok, nech nemam dva za sebou.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod zopz » Pia 19.03.2010 0:29

Neviem ako vlozit foto, tak som ho dala na moju stranku do temy: NOVE, z 19.3.2010
Je tam dost foto skutocnej zoji. Vraj Zoja c. 1, je inak ali co je u romany klimekovej a to bolo prve feckovej klamstvo, kedze romana byva v pezinku a vedela, ze zoju poslala do korne.

Vraj zoja c 2, par foto potom nafotili na vyjazde s jankou, pracovnickou z pezinka, kde sa feckova asi vazne snazila skutocnu zoju najst. No murcova tak zahladila stopy a este aj svoju kvazi nadriadenu vodila za nos a predhodila jej ineho psa, akoze zoju.

http://www.zopz.sk/index-sk.htm
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod muro » Pia 19.03.2010 8:25

Vazene damy,tak teraz som to konecne pochopila,z coho nas vynite,vobec neviete,na co ,,kukate,,to co oznacujete za pokus c.1 a pok.c.2,je jedna a ta ista sucka Tinka alias Zoji,bohuzial jeden zaber robila Janka fotakom a zvysne p.Feckova mobilnym telefonom,ktory ako vidim ma horsiu kvalitu fotenia.Tuto sucku sme brali s PK.Je to fakt trapne a teraz som o to viac presvedcena,ze to co ste urobili p.Fekovej a nam bolo ucelove konanie,cize trestny cin,dakujem Vam za dalsi dokaz o Vasom konani,ktory ste my dali.Teraz uz absolutne ,,nemam ,pochybnosti ,hlavne o Vasej ZOPZ sposobilosti vykonavat ins.SZ,ked ani neviete ,takuto zakladnu vec rozoznat.Keby ste si tu fotku dali vycistit,videli by ste jedneho a toho isteho psika.To ste si nevsimli,ze kresba na pokuse c.1 a c.2 uplne sedi .A na vasej fotke bola sucka fotena v zime a u nasho adoptovatela myslim,ze to bolo jar alebo skor leto,ked mala sucka uz vymenenu zimnu srst za letnu srst,a co je hlavne,u Vas bola sucka fotena po odobrati z tyracky,co vidno aka je podvyzivena, a u nasho adoptovatela je uz v dobrej kondicii cca pol roka po tom.Rada by som este videla fotku tej druhej sucky,co ma udajne p.Klimekova,velmi sa my podoba na tu ZOJI-Zoju-Tinu,vsak sami ste sa dohadovali na PDfore,ktora je ktora.Akedze ste usudili,ze sa v tom uz nevyznate ani Vy same,tak ste mali isty typ psa,ktoreho nebude vediet vydokladovat naozaj nikdo,takto ste ziskali vodu na mlyn ako likvidovat Kornu a Pezinok,triezvo uvazujuci clovek si urobi usudok o co tu vlastne islo a este stale ide.Ja len teraz stale rozmyslam nat tym,kto ma vlastne Zoji?nas adoptovatel alebo p.Klimekova,a dokonca som nedavno videla fotku v NOVOM CASE,kde ju p.Klimekova spolu s JOPOM HLADAJU ,nakolko sa im stratila,a to by som odprisahala,ze je SKUTOCNA ZOJI a nas adoptovatel ma tu druhu.
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod ivetulienka » Pia 19.03.2010 8:52

Vazena pani Murcova,

ja sa k Zoji nevyjadrujem, ja o tomto pripade nic neviem, iba to co som citala a neskor aj pocula od p. Feckovej, p. Karsli .. informaciu, ktoru som napisala som napisala iba pre uplnost, lebo tam chybala, pozerala som si foto na webe zopz aj s popisom, tu popis chybal, tak som doplnila ..takze mna prosim do kauzy Zoji nezatahujte

ak by mi p.Feckova vratila vsetkych psikov podla dohody, tato diskusia by tu nebola .. ale kedze dlhodobo ma Psia mater hore aj dole problem s mnohymi ludmi/organizaciami, tak sa necudujte, ze sa ludia zapajaju aj s inymi vecami ...ale urcite si to nezlievajte dokopy, mne ide o stena, ktore mi pani Feckova nevratila podla dohody + upozornujem na 2 zaujimave skutocnosti Bimbo a bernak

K bernacke ste sa vyjadrili, mna zaujima od Vas uz len jedna odpoved, dufam, ze mi ju date, ak nemate co skryvat. Kde ste sa prosim starali o Buksi a steniatka? Lebo dnes som nasla inzerat na Buksi a steniatka dokonca na Vasej Korna stranke, co som bola dost v soku, takze by ma zaujimalo, kde a kolko ste sa starali o steniatka, kedze ste sama pisali, ze ste im venovali vela casu.

Dakujem za odpoved
Naposledy upravil ivetulienka dňa Pia 19.03.2010 9:31, celkovo upravené 2
ivetulienka
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Nyssa » Pia 19.03.2010 8:58

a ja si prosím od zainteresovaných odpoveď, že ako prišli na to, že to na 100% nie je tá istá sučina :nwm:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod muro » Pia 19.03.2010 9:54

tolko krat sme sa starali,kolko krat sme boli v Pezinku a navyse moj partner je v PK pomali castejsie ako doma.Sam ich niekolkokrat krmiaval a staral sa o ne,co vy nemozete vediet,co to obnasa,vy ste sa o tie steniatka nestarali.K tej inzercii na nasej stranke -spolupracujeme,ale to vy nemozete vediet,nie ste clenom,my si navzajom inzerujeme psikov,aby sa zvysila sanca na ich umiestnenie.Na tie stence boli velmi seriozny zaujemci,najme z PK a dvaja zo TR a ZA.Tu mali uz iste domovy a nie neistu buducnost v Rakusku.Po dalsie stoji za uvahu fakt,ze Marion porusuje rakuske zakony a berie stence mladsie ako 3mesiace ,cize nevakcinovane proti besnote,a oddeluje steniatka od matky mladsie ako ´8TYZDNOV,co je u nich tvrdo postihovane,asi by trebalo konecne tvrdo zasiahnut a dozadovat sa tych to steniat od vas a hlavne od Marion a podat trestne oznamenie na prislusnych rakuskych uradoch aby sa konecne poniektory ludia spamatali!Dokazov aky vek maju dane steniatka je az az,aj svedkov ,ze ste ich zobrali,len treba zacat konat!!!!!!!!
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky