Karanténna stanica Pezinok

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Nyssa » Pia 19.03.2010 10:02

nuzm píše:Mne sa tie foto po niekolkominútovom porovnávaní tiež nezdajú na toho istého psa... :nwm:
Keď pes NO zmení srsť, určite nezmení takto aj farbu , najviac sa mi nezdá tá papulka a ten pohlad. Ale 100% to možu vedieť len tí, ktorí skutočnú Zoju videli, ja si poznám každého psa, s ktorým som robila, keby mi podhodia aj 10 identických

by si sa divila, ako napr. zo svetlých vlkošeďákov boli "zrazu" tmaví. mimochodom, ak sa pozrieš na tie fotky, č. 1 a 3, už tam by sa len kvôli inému uhlu svetla, všeobecne svetelných podmienok dalo povedať, že to nie je to isté zviera, ak by si pozerala len na farbu. stačí mrknúť na odtiene hnedej - na prvej fotke je svetlá, na tretej až ryšavá, takisto si pozri sivú farbu, na 1. svetlá, na 3 tmavá, preto sa pýtam zainteresovaných, podľa akých faktorov usúdili, že to nie je to isté zviera?
ešte aby tu zase niekto nezačal vybliakavať urážky, že sa niekoho zastávam - nezastávam sa ani jednej strany, zaujímam sa o ozajstné fakty pre utvorenie vlastného názoru, ale pardon, zatiaľ okrem urážok som si neprečítala nič užitočné
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod zopz » Pia 19.03.2010 10:26

Fotka c 5 je Klimekovej Ali, cize urcite nie Zoji, kaca, ktora mala zoji v opatere ju bola osobne pozriet. Nato sa vydala dvojica co som uz menovala hore do korne hladat dalsiu zoji. A z hladania prisli tieto fota s mobilom.

Mal som u seba uz stvoky zvierat a vedela by som krizencov NO rozoznat vzdy od seba. Nejde o cistu rasu, cize je to o to jednoduchsie. A Kaca ju mala par mesiacov u seba. Kontrola nebola robena po mesiacoch, ale po par tyzdnoch - teda vtedy zacalo hladanie Zoji. Presny datum vie iste kaca a je aj na psej dusi, str. ca. okolo 50.

Ale k obrazkom
- krizenci NO , ak menia, tak urcite nie tak zasadne srst a jej farbu. A urcite nie po 3-4 tyzdnoch az tak, ze je uplne ina.
- zoji bola typ stihleho psa, taka zostala aj po kacinej dobrej starostlivosti / o ktorej tu snad nik nepochybuje/ a fota, okrem fota s autom, su aktualne pred umiestnenim. Cize stavba tela uplne odlisna od troch posl. fotiek.
- zoji mala stihlu papulku
- zoji nemala chrbat az natolko cierny

Dolu, posledne tri fotky, cize pokus o Zoji druhy raz, je macata fenecka, s kratsimi nohami, hustejsou srstou, nez mala zoji a vyraznejsie sfarbena, dokonca papulka je kratsia a sirsia, ako mala Zoji. Kosti sa nemenia, nech by uz denne zrala kokokolvek a bola aj cielene vykrmovana.

Podla fotiek sme vsetci seriozne uvazovali, cí to nemoze byt Zoji, lebo fakt radi by sme vedeli, ze je ziva. Bohuzial, podoba nepusti. Kto si dokladne pozrie fotky / klimekovej psa vypustam, lebo si ho kaca osobne ppzrela/, vidi rozdiely.

A ako vtedy aj teraz sme presviedcane, ze je to ona.

Apropo: prisla ako Zoji, vraj bola premenovana na Tina a umiestnena klimekovej ako Ali. Jeden pes , tri mena, ak toto - ta zmena mien a tym aj vymena preukazov , nie je za ucelom stratenia sa psa bez stopy, tak potom neviem. A ako si hore precitate, nebolo to z mojich ust.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod ivetulienka » Pia 19.03.2010 11:03

Pani Murcova dakujem za odpoved, steniatka boli kojene a potom po 3 tyzdni prikrmovane granulkami tak o krmenie si neviem celkom dobre predstavit inac ako sypanie granuliek do misky prip. ich namacanie .. granulky boli v miskach k dispozicii ..ja presne viem, v com spociva starostlivost o steniatka kedze som uz nejedno vypiplala .. len tak mimochodom, ze na ziadne bajky v tejto oblasti urcite neskocim .. takisto 7-tyzdnovym stenatam sa urcite granule nezalievaju kuracim vyvarom, ako to robila pani Feckova (ale predpokladam, ze to robila urcite s dobrym umyslom, len sa to nerobi) z coho boli brutalne zahnackovane, ked sme ich preberali ...

Momentalne mi k celistvosti chyba iba stanovisko p.Feckovej a vyjadrenie Luxo s rozumnym argumentom na Bimba (toto sa Vas netyka vobec), zatial som rozumny argument nepocula preco p. Feckova volala v nedelu v noci na inzerat kde bolo jasne napisane ze psik je zachraneny, je o nho postarane, nechceme ho dat do utulku (to je jedno ci OZ alebo KS z tohto pohladu je to to iste) a hladame pre nho novy DOMOV ..a nie docasku v utulku/oz v Pezinku ... najma v case kedy ma krizovy stav, pise ze neprijima dalsi psov iba tyranych a v ohrozeni zivota .... na toto som doteraz nepocula jeden rozumny argument ak vobec bude, o com pochybujem, ze taky existuje lebo kazdy jeden inteligentny clovek, ked si precita Bimbov inzerat, tak pochopi, ze Bimbo bol velmi daleko od hocijakeho ohrozenia a ani nehladal nic ine ako STALY DOMOV

TU KOPIRUJEM moj predosly prispevok pre pani Kristofikovu (luxo), na ktory sa mi nedostalo odpovede, takze aby to nezaniklo v predchadzajucej diskusii - kopirujem:

"Pani Kristofikova povedala som ROZUMNY argument ...
to, ze pani Feckova je posadnuta zachranov za kazdu cenu miesto nemiesto to ma byt akoze rozumny argument preco volala na inzerat na psa ktory hladal DOMOV nie utulok ani OZ ani KS ...a vooobec nic mu nehrozilo?
a nehladal docasny domov ako pisete, ze chcela p. Feckova ponuknut ale staly domov???
To nemyslite vazne, ze to co pisete povazujete za rozumny a dostatocny argument preco mi pani Feckova volala v nedelu v noci! :)"

Takze cakam na vyjadenie pani Feckovej, ktore by sem malo dnes prist, ako bolo vcera oznamene, a potom na vsetko, vratane nechutnych trapnych na nicom sa nezakladajucich obvineni, zareagujem
Naposledy upravil ivetulienka dňa Pia 19.03.2010 11:12, celkovo upravené 1
ivetulienka
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod muro » Pia 19.03.2010 11:12

Mila ZOPZ,pozri sa na foto c.1 a fota c.2,3,4, podla mna su to dva rozdielne psy,jeden tak trochu do CSV a druha do NO.Ty to tu prezentujes ako jednu sucku?ako sa mohla tak zmenit?na jednej fotke vychrtnuta a to vraj isla uz na adopciu,a po dobrej starostlivosti a na c.2,3,4,sucka mohutnej kostry typu NO,po dalsie nasla som tu fotku v novinach Noveho casu,je tam odfotena sucka C.2,3,4,ktoru hladali Klimekova a spol.Lezi tam na trave ,vedla chodnika ,a je to milion percentne sucka c.2,3,4,Volala som do NC,a povedali my ze to foto poskytol majitel,cize JOPO A KLIMEKOVA.NECH TU FOTKU ZVEREJNIA TU NA DF,ale presne tu,ja ked to skopirujem z novin ,uz to nebude tak dobre vidiet,a velmi sa mylis pri opise nasej adoptovanej sucky,vobec nema kratke nohy,je vysoka a aj papulka je stihla,ja dana tak do CSV,preto si ju vybrali,ze ma taky vlci vyzor aj ked hnedsi.A uz vobec neni pravda,ze sa zacala hladat po 3tyzdnoch,my sme u nas pozreli psikov z toho obdobia ,az na jar-leto,coho su dokazy fotky.Po dalsie preco by sa nemohlo zmenit meno,najma tak ,,otrasne,,,a navyse ked psik nan velmi zle reaguje a lepsie reaguje na meno Tina,ked viete komu ste ju brali,ako sa skutocne volala?Preberte si to este raz u vas,dohodnite sa konecne CO? vlastne hladate.Pre nas tato kauza uz davno skoncila ,sucka sa ma dobre a ZIJE A KED SI MYSLITE OPAK,ZE NEZIJE TAK ZAPALUJTE SVIECKY ZA NU,LEN DUFAM,ZE VAM NEZHORI DOM, :haha: :haha: PRI TOM. :haha: :haha: :haha: :haha:
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Darcia » Pia 19.03.2010 11:16

Mna by este zaujimalo, ze co je podla vas motivom tohto 'uceloveho konania' cize trestneho cinu ako to pisete, predpokladam ze s cielom vas poskodit. Pretoze pokial niekto nieco taketo urobi, neurobi to len tak z pasie, ale je potrebne k danemu spravaniu najst aj nejaky motiv. Takze kedze sa dokazuje vina, rovnako ako sa jedna strana snazi dokazat vinu Korni, myslim, ze aj pokial vy obvinujete, mali by ste to nejakym sposobom podlozit.
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod zopz » Pia 19.03.2010 11:26

Cakala som na prispevky, aby som mohla vlozit dalsi: Skutocna Zoji mala nad ocami dve cierne bodky obocia, posledne tri foto to nemaju. A obocie nezmizne ziadnou vymenou srsti.

Pani murcova, este aj na skle presviedcat, ze biela je vlastne cierna,....no komment.

Este raz:

foto ci 1 . Zoji pri aute - je vobec prva foto, novo odobrata z tyracky.

fota 2,3,4 su fota od kaci, pred adopciou.

foto 5 je klimekovej ali. Kaca tam bola osobne a sucku, o ktoru sa starala par mesiacov , by bezpochyby spoznala, tak nepresviedcajte ludi, ktori so psami robia, o opaku.

fota 6,7,8 su akoze zase zoji, kedze zoji u klimekovej nevysla.

A tu uz nie je podoba vobec. Okrem toho co som pisala uz vyssie, aj to obocie.

Psi sa na seba podobat mozu , viz . Zoji a klimekovej Ali, ale nemusia byt totozni. A zoji a druha eentualita na troch fotach sa zase na seba nepodobaju.

Fotky 2,3,4 nezobrazuju tlstu fenku. Je to fenka uz v lepsej kondicke, ale stale stavbou tela stihla.

Lamem si hlavu nad jednym : ci vy vobec viete o aku sucku slo, ked vam prejdu rukami stavky psov mesacne. A kedze evidenciu nevediete, potom tazko hadat kto je kto.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod muro » Pia 19.03.2010 11:32

Precitaj si starsie prispevky na PD,kde pise ako nas strasne nenavidi,v dnesnej dobe vznikaju hadky a spory na99percent,kvoli peniazom a chamtivosti.Ked sa dari jednemu a druhemu nie,hned je to podozrive.A hlavne ked ma niekto komplexy menejcennosti a chce sa povysovat nad druhych a uistovat sa ,ze je naj............?
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod luxo2002 » Pia 19.03.2010 11:48

ivetulienka píše:Pani Kristofikova povedala som ROZUMNY argument ...
to, ze pani Feckova je posadnuta zachranov to ma byt akoze rozumny argument preco volala na inzerat na psa ktory hladal DOMOV nie utulok ani OZ ani KS ...a vooobec nic mu nehrozilo?
a nehladal docasny domov ako pisete, ze chcela p. Feckova ponuknut ale staly domov???
To nemyslite vazne, ze to co pisete povazujete za rozumny a dostatocny argument prewco mi pani Feckova volala v nedelu v noci! :)

a samozrejem, ze tu opakujem dookola tie iste fakty, dalsie uz nie su takze opakujem to, co je toho celeho podstatou!



Na doplnenie: včera večer som odpovedala na otázku PREČO pani Fecková zavolala na inzerát "len" podľa toho, ako ju poznám - dnes predpoludním sme sa o tom bavili, takže pripájam podrobnejšie informácie priamo od pani Feckovej:
počas týždňa, keď bola mimo územia republiky, zavolala na mobil pani Feckovej pani, ktorej (podľa popisu) uhynul podobný psík. Pani Fecková NECHCELA psíka zobrať k sebe, chcela dať panej, ktorej psík zomrel kontakt - preto si najprv overovala, či je psík ešte voľný a je možné ho adoptovať. Nechcela v tej panej vzbudzovať zbytočnú nádej, ak by psík už bol adoptovaný

ZA NEPRESNé INFORMáCIE SA VšETKýM - A NAJMä PANI FECKOVEJ - OSPRAVEDLŇUJEM
luxo2002
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Mackie » Pia 19.03.2010 14:03

no nic, ja sa stale v tom stracam
takze pes 1 je pes 2 3 4 po nejakom case
pani M. tvrdi, ze nie je
pes 5 by mal byt pes 1 po umiestneni, resp. aj pes 6-8 po dalsom case
co zase tvrdi protistrana, ze to ten pes nie je

tak ja navrhujem..
su este nejake ine fotky toho psa pred umiestnenim v Korni?
dali by sa spravit nove fotky toho psa u momentalneho majitela? resp. by stacilo, aby ich poslal a uverejnili sa tu, myslim, ze urcite nejake ma.. podla moznosti kvalitnejsie ako tie mobilove
aby sa tento pripad konecne doriesil :nwm:

(co sa tyka mena, moj pes ma tiez minimalne tretie meno, z viacerych dovodov)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod ivetulienka » Pia 19.03.2010 14:27

Prispevok od p. Kristofikovej:
Na doplnenie: včera večer som odpovedala na otázku PREČO pani Fecková zavolala na inzerát "len" podľa toho, ako ju poznám - dnes predpoludním sme sa o tom bavili, takže pripájam podrobnejšie informácie priamo od pani Feckovej:
počas týždňa, keď bola mimo územia republiky, zavolala na mobil pani Feckovej pani, ktorej (podľa popisu) uhynul podobný psík. Pani Fecková NECHCELA psíka zobrať k sebe, chcela dať panej, ktorej psík zomrel kontakt - preto si najprv overovala, či je psík ešte voľný a je možné ho adoptovať. Nechcela v tej panej vzbudzovať zbytočnú nádej, ak by psík už bol adoptovaný
ZA NEPRESNé INFORMáCIE SA VšETKýM - A NAJMä PANI FECKOVEJ – OSPRAVEDLŇUJEM


Dakujem pani Kristofikova za informaciu, ako Bimba vnima sama pani Feckova aj ked sa priznam, ze neviem ci sa mam smiat alebo plakat
Takze vy tvrdite, ze pani, ktorej uhynul podobny psik, nasla moj inzerat, kde bol na mna aj kontakt, zavolala pani Feckovej, aby po navrate z dovolenky zavolala na kontakt, ktory tam bol t.j. na mna, aby sa ma opytal, ci je to este aktualne (aby nevzbudzovala zbytocnu nadej) a potom by ho dala tej panej.

Toto uz ani nepotrebuje komentar, lebo kazdy rozumny clovek vidi, ze je to uplna blbost a maximalny vymysel.

Predsa

Ak by to bola VERZIA A t.j. pani inzerat citala (nie je to z textu jasne)
1) pani, keby chcela zistit, ci je psik volny a tak straaasne by ho chcela, sama by zavolala na mobil v inzerate a spytala sa ci je to este aktualne, nevolala by pani Feckovej, aby mi zavolala ona
2) ak by ho tak velmi chcela, urcite by necakala, kym sa p. Feckova vrati z dovolenky ale volala mi hned a sama ..telefon mala, ked vedela volat p. Feckovej vedela by volat aj na kontakt v inzerate ...
3) a rozumny clovek vie, ze ked niekto niekomu hlada domov, neda ho 3 osobe, ale musi zavolat sam zaujemca ...predsa nikto neda psa niekomu, kto ho este ide posunut dalej ...


Ak by to bola VERZIA B t.j. pani inzerat necitala volala rovno p. Feckovej (nie je to z textu jasne)
1) pani Feckova pocas svoje dovolenky dvihala mobil??? A pocuvala nejaku cudziu pani az tak podrobne ze presne jej opisovala psa, ktory jej umrel? Tomu sa venovala na dovolenke??
2) Nahodou takeho isteho psa nasla v inzeratoch hned ked sa vratila par hodin po prichode domov?
3) Ked nie je psik v ohrozeni zivota predsa nevolam cudzim ludom (v tomto pripade mne) v noci!!!

V OBOCH PRIPADOCH SI UVEDOMTE NASLEDOVNE FAKTY

1) ...a dolezity fakt – pani Feckova mi nevolala, ze chce psika pre 3. osobu, pani Feckova povedala: „Chcem sa spytat na Bimba, ci je to este aktualne, lebo JA (t.j. pani Feckova) by som si ho vzala“
2) Preco volala o 22:00 hod v nedelu vecer? Ked uz vela ludi je v polospanku pred TV??? Ved predsa to nebolo az take aktualne ked podla toho co pisete, ta pani mala tolko casu aby cakala kym sa pani Feckova vrati z dovolenky ... a ked niekto nie je v ohrozeni zivota tak predsa v noci nevyvolavam
3) A este jeden je a ten tu napisem neskor :)

To je az neuveritelne, co vsetko vedia ludia vymysliet .... takze zial, co sa Bimba tyka, je stale velka „zahada“ preco ho pani Feckova chcela, lebo tomu pribehu co pisete sa pri najlepsej voli neda verit ..

A uplne suhlasim s predoslym prispevkom ...pribeh 1 nezabral, tak sa vymyslel dalsi

Velmi sa tesim na to oficialne stanovisko pani Feckovej, lebo podla toho co pisete teraz to bude sumar hroznych vymyslov ...
Naposledy upravil ivetulienka dňa Pia 19.03.2010 16:15, celkovo upravené 1
ivetulienka
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod zopz » Pia 19.03.2010 15:49

Mackie píše:no nic, ja sa stale v tom stracam
takze pes 1 je pes 2 3 4 po nejakom case
pani M. tvrdi, ze nie je
pes 5 by mal byt pes 1 po umiestneni, resp. aj pes 6-8 po dalsom case
co zase tvrdi protistrana, ze to ten pes nie je

)


Nechapem mackie, to schvalne zahmlievas a robis vystvetlenie nezrozumitelne?

Otravuje ma to, ale teda este raz:

prve 4 fota je zoja -. skutocna. Foto 1 po odobrati z tyracky. Fota 2,3,4 uz u kaci, po nejakom case, a pred adopciou.
foto 5 je akoze zoja, ked tvrdili, ze to je ona a je u klimekovej. Kaca tam bola, zoja to nebola.
Tak potom sli hladat do korne a poslali obrazky 6-7. ze vraj to je teda zoja, kedz nebola ta u klimekovej. Ale zoja to opat nebola. Co je na tom nepochopitelne.


Ivet - pekne logicky rozpitvane, toto nenapdalo ani mna :jop:
Ono korna a pezinok chodia vzdy s nejakym vysvetlenim, ktore podla potreby upravuju a menia, ak sa im na prve neskoci.

Muro, SZ ste pozvali do korne vy, na kontrolu. Tak aky kontrolny organ? Bola to vasa vola ocistit sa, no predsedkyna tam nasla privela nedostatkov. Ona je totiz psickarka uz roky, ju nemozno opit rozkom. A evidenciu ste nemali. Leda nejaku vasu : pocet kusov - prijem Sk /eur.

Al mozno nam prezradite nieco o dalsej spolupraci so SZ, ked ste sa tak na stranke pezinku chvalili, ako vyborne spolupracujete so SZ. Ja viem o com hovorim, a vy tiez. No prezradte to vsetkym.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Nyssa » Pia 19.03.2010 15:54

prve 4 fota je zoja -. skutocna. Foto 1 po odobrati z tyracky. Fota 2,3,4 uz u kaci, po nejakom case, a pred adopciou.
foto 5 je akoze zoja, ked tvrdili, ze to je ona a je u klimekovej. Kaca tam bola, zoja to nebola.
Tak potom sli hladat do korne a poslali obrazky 6-7. ze vraj to je teda zoja, kedz nebola ta u klimekovej. Ale zoja to opat nebola. Co je na tom nepochopitelne.

nie nepochopiteľné, ale my nezainteresovaní už fakt nevieme, kde je pravda. vy píšete niečo iné, oni píšu niečo iné, tak kde je pravda? :nwm:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod zopz » Pia 19.03.2010 16:00

Stale sa volalo po dokazoch. tak ja sem jeden vlozim, fotky vypovedaju same za seba a mrucova tu tvrdi, ze na noch je zoja a ze zoja je u klimekovej, s ktoru sa kaca kamarati, teda vie, ze to zoja nie je. Murcova teda tvrdi ocividne klamstvo, ktore je jasne kazdemu nestrannemi cloveku.

Tak ako moze niekto napista, ze neviete kde je pravda. To zas nechapem ja. Alebo je z tych fotiek jasne, ze je to tam zoja? Ak je vidno , a to je vidno aj laikovi, tak mate pred sebou jeden z dokazov a snad si uz aj sami viete odpovedat, kde je pravda. Teda ak chcete tu pravdu vobec vidiet. Ak nie, nemali ste ani pisat, ze chcete nejaky dokaz.

O ich klamani, vymyslani a zavadzani je tu dost dokazov aj z kauzy - ivet a pezinok. Ale mna to uz fakt unavuje, mam dojem , ze aj deti v skolke by to uz davno pochopili.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Nyssa » Pia 19.03.2010 16:06

keď ťa to unavuje, na čo píšeš? :nwm: potrebuješ sa niekde realizovať? tieto výkriky do tmy sú aj tak "zbytočné". ak máte takéto dôkazy, prečo to už neriešite? veď ty ako inšpektorka SZ s tým asi niečo vieš robiť? alebo vieš len mlátiť slamu?
jediné, čo sa tu robí je to, že sa tu navzájom urážate. tak kto sa správa ako deti v škôlke? :pac:

mimochodom, toto si neodpustím, ale: na PD si všetci veselo otierate huby o DF, na čo sem potom leziete? aby ste zase mohli tam vyplakávať, aké sú tu svine? baví vás to? nehovorí vám niečo "ži a nechaj žiť" a "nerob druhým to, čo nechceš, aby oni robili tebe"?
PS: to, že neprispievam na PD neznamená, že ju nečítam :no:
Naposledy upravil Nyssa dňa Pia 19.03.2010 16:10, celkovo upravené 1
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Poslaťod Mackie » Pia 19.03.2010 16:43

zopz prave preto pytam dalsie fotky z oboch stran, lebo ja z tychto neviem vobec posudit, ci moze alebo nemoze ist o toho isteho psa

pani M. zase tvrdi, ze na fotke 1 a 2 3 4 nie je ten isty pes.. vy mate dokaz od osoby, ktora to fotila, ze je to ten isty pes, ok to beriem
a teraz ide o tu druhu fazu, fotky "podhodeneho" psa, ze je to akoze on
ja opakujem, nie som schopna z tych mobilovych rozmazanych fotiek posudit, ci ide o toho isteho psa alebo nie, preto ako som uz pisala, bolo by dobre, aby sa pani M. skontaktovala so sucasnym majitelom a uverejnila aktualne, kvalitne fotky psa, vhodne na porovnanie

ja sa rovno priznam, z mnohych fotiek neviem rozoznat ani svojho psa, staci ine svetlo, ina poloha psa, a ked nevidim detaily, nerozoznam
preto aj tieto fotky mi nic nevravia

ok, davam aj ja otazku, je mozne ziskat a uverejnit aktualne a kvalitne fotky Zoji, aby sa definitivne potvrdili alebo vyvratili pochybnosti?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky