Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Sob 13.03.2010 14:04

Chcem sa spýtať, viete niekto čo je pravdy na tom, čo sa písalo na FB ?

,,Prosím pomože niekto tímto nevinným stvoreniam je ich tam moment 8 - hrozí im smrt, fedorkovi uplynie doba 28 dni, vlčiaka Asa si chcú romovia ( dotali aj príkaz od mesta) v utorok vziat na mäso .... prosím pomožte im niekto aspoň dočasne ..času majú naozaj málo !!!!!!! http://www.vpslm.sk/karantenna-stanica kliknite na fotky,,

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Str 17.03.2010 21:31

takze smrt im hrozi preto lebo su v karantennej stanici a tie utracaju po uplynuti istej doby (az na niektore vynimky) pokial viem v karantenke v Mikulasi este neutratili ziadneho vdaka obetavym ludom co robia co mozu a psiky vsemozne presuvaju len aby im zachranili zivot. Fedorko bol uz cez tu "unosnu dobu" tak preto to bolo take surne. No a co sa tych romov tyka prisli po Asa (NO)a chceli si ho zobrat (to ze na maso su dohady ale spolocnika a maznacika asi nehladali ked chcely prave toho najvecsieho) no pracovnicka tejto KS je osoba s velkym srdcom a proste im ho nedala. Mesto preto zacalo na nu tlacit ( cim menej psov je v karantenke tym su mensie naklady....no comment!). Ak som sa v niecom pomylila prosim opravte ma.

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Uto 04.05.2010 19:05

mňa by zaujímalo či sa v KS v LM dá prísť po psíka napríklad na večenie alebo niečo také..Ja bývam pri stanici,mám to len na prá minút a hocikedy by som prišla nejakého vziať na prechádzku alebo aj nejak inak prísť pomôcť.Aj keď je to tam len do pol štvrtej...chodím domov viac menej o tretej ale niektoré dni by sa určite dalo.

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Uto 04.05.2010 19:08

Áno, dá sa. Len tam treba prísť a dohodnúť sa, poprípade sa ohlasiť skôr telefonátom.

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Uto 04.05.2010 19:13

ja to mám na skok,neni pre mňa problém prísť tam aj osobne...tak teda ďakujem,určite sa tam pôjdem popýtať

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Pon 17.01.2011 12:16

Daida píše:Áno, dá sa. Len tam treba prísť a dohodnúť sa, poprípade sa ohlasiť skôr telefonátom.


no neviem či sa dá...ja s kamarátkou sme sa p. Šoltésovej pýtali,vravela že to by si nedovolila pustiť nás samé so psami, iba ak by sme mali nejaké povolenie od rodičov a Slobody zvierat,či také niečo (hádam som to nepoplietla :smile: ) ale myslím,že to venčenie....no skôr nie ako áno....

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Str 02.02.2011 14:08

Vyzera to tak, ze v KS sa utracat zacne....pani Soltesova odtial odisla... :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac:

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Ned 06.03.2011 20:04

preco odisla? :oo: :hmm: :plac:

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Uto 24.07.2012 21:11

baby dobrovolnicky vytvorili OZ a staraju sa o psikov odtialto - kto ste odtial mozte im pomoct :))

prikladam link na ich stranku

http://www.facebook.com/pages/O%C4%8Dam ... 6013893125

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Sob 02.02.2013 13:33

Ahojte, rozbehla som si taký vlastný projektík na podporu karanténky v LM, na objednávku pletiem náramky priateľstva rôzneho vzoru, ale aj obrázky, logá, upliesť sa dá naozaj takmer hocičo. Všetky peniažky za kúpu takéhoto náramku idú (do posledného centu :)) na účet OZ Očami psa :) Ak by ste mali záujem alebo poznáte niekoho, kto by mal záujem, prosím, napíšte mi a prípadne, ak ste na Facebooku, môžete si potom pozrieť aj album s mojimi výrobkami http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 898&type=3
Ďakujem :)

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Ned 21.04.2013 17:23

Mohol by som sa opýtať, ako to je s dobrovoľníkmi. Každý deň chodím po opačnom brehu Váhu s mojim psom a keď vidím na druhej strane ludi s 4-5 psami každého, až mi je to trápne že sa len tak nečinne prizerám.
Mate dáke časove harmonogramy kedy chodia dobrovoľníci venčiť psov?
Prípadne niečo čo stanica potrebuje? Radšej kúpim niečo pre psy ako ich niekde preflákať. :smile:

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Ned 21.04.2013 20:45

Venčiť chodíme nasledovne : bežne sa venčí sobotu a nedeľu, čas je vypísaný vždy na facebooku treba sledovať príspevky lebo je to vždy určné na konkrétny deň skupina sa volá : očami psa. Čas sa mení, nie vždy sa venčí ak je zlé počasie alebo majú psov na infúziách tak sa zvykne rušiť. Cez týždeň sa vraj poobede dá po dohovore kontakt je uverejnený tiež tam je to individuálne. Ak chcete pomôcť materiálne tak príjmajú všetko na čo si spomeniete : veľa veľa krmiva, obojky, postroje, vodítka, hračky, potreby pre psy, búdy, stavebný materiál (dosky,...), matrace, deky, koberce, príspevky na liečbu ... proste čokoľvek upotrebiteľné pre život psov všetkých vekových kategórii, veľkostí a v rôznom zdravotnom stave. Doniesť sa to dá cez víkend od rána do poobedných hodín alebo cez týždeň len treba sa ozvať aby vedeli (momentálne je zase v hypernove zberný kôš pre karanténku). Dúfam že som nič nepomotala. Ak chcete vedieť ešte dačo kľudne mi napíšte ss čo viem poviem a čo nie zistím :lol:

Re: Karanténna stanica Liptovský Mikuláš

Ned 21.04.2013 21:11

Jasné vďaka, vykanie myslím nie je nutné, to by som ja skôr mal vykať. :lol:
Odoslať odpoveď