Pes na skúšku

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 21.08.2007 20:44

Odbieha je slabe slovo :heh: zdrha ja o dusu, jak o dve duse.. pokial by nebolo co lovit, tak nema zaujem, ale onos vazdy nieco najde. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 20:46

Fuuha..pockaaj...ty ho máš z útulku, že?:-D Heh a čo všetko má v sebe, že sa vňom ozýva "volanie divočiny"? :ha:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 21.08.2007 20:48

Ja si myslim ze Labrador, NO, Husky. On si uz aj jednu "priserku" ulovil, a hlavne sa bojim, aby sa mu nieco nestalo. nepekne. akoze stretne polovnika
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 20:52

Noo...a ináč ako reaguje na privolanie?? To ho ani nepúšťaš navoľno?? :smile:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 21.08.2007 20:55

SH a ich krizenci to maju v hlave trosku inak urobene ako vacsina psov, takze ked lovit tak lovit. Mozu mat svojho pana akokolvek radi ale budu mu utekat a odvolanie od zveri je sci-fi.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Bára » Uto 21.08.2007 20:57

Noo..tak to už je teda tvrdý oriešok=) :lol:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod psík7 » Str 29.08.2007 13:14

ahoj.te....chcela by som sa vas len spytat co si myslite otom dat psa do utulku ze ake okrem tohto riesenia by ste zvolili ..... a ze ci vobec mi do utulku zoberu psa ktory je uz pomerne starsi tj.6rokov :plac:
psík7
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 29.08.2007 13:50

psík7 píše:ahoj.te....chcela by som sa vas len spytat co si myslite otom dat psa do utulku ze ake okrem tohto riesenia by ste zvolili ..... a ze ci vobec mi do utulku zoberu psa ktory je uz pomerne starsi tj.6rokov :plac:



prečo chceš dať psíka do útulku??6 ročného by mali zobrať..ja by som mojho nikam nedala..a keď by bolo ozaj treba tak by som mu našla nejaký domov v inej rodine
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 30.08.2007 8:07

Jo, preco.
MOjho psika takto dali jeho povodnyy majitelia, lebo sa im stal z roznych pricin nepohodlny a teda bolo to pre toho psika velike sklamanie.
Si predstav ze by ta rodicia odlozili do decaku. A tak ako pesovi nic nevysvetlis, len by ta tam jedneho dna odniesli a odysli by. Nic moc, co?
Hladaj ine riesenie, utulok je pre psa velmi ponizujuca zalezitost.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod katarina » Ned 02.09.2007 12:09

psík7 píše:ahoj.te....chcela by som sa vas len spytat co si myslite otom dat psa do utulku ze ake okrem tohto riesenia by ste zvolili ..... a ze ci vobec mi do utulku zoberu psa ktory je uz pomerne starsi tj.6rokov :plac:


v jednom casaku (zivot so psom, vytazok ide na kosicky utulok) stale citam ze od majitelov nie su povinni brat psikov do utulku pretoze so zakona je majitel povinny postarat sa o psa alebo mu najst noveho majitela...radsej hladaj lebo starsi psici maju mensiu sancu na osvojenie
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod Aris » Sob 15.09.2007 12:58

psík7 píše:ahoj.te....chcela by som sa vas len spytat co si myslite otom dat psa do utulku ze ake okrem tohto riesenia by ste zvolili ..... a ze ci vobec mi do utulku zoberu psa ktory je uz pomerne starsi tj.6rokov :plac:


A preco chces dat svojho psika do utulku???Ten psik podla vsetkeho s vami prezil 6rokov a teraz ho chcete dat prec??? moja mama povedala ze Arisa si nechame kym sam neodite lebo by bolo nefer ak by sme ho dali prec po 8 rokoch lebo sa nom objavuju naznaky staroby.Ved cely zivot nam sluzil a teraz akoze no chod si uz si stari ja chcem stena.NIE.

A v knihe 499 tipov pre milovnokov psov je napisane toto:
Je mozne psa vratit spat?
Pokúste sa svojho zverenca ušetrit od takej trpkej skúsenosti!Ak sa tomu neda vyhnut. vraťte ho, ale prosím, na miesto, odkial ste ho zobrali!Ak viete o lepsom domove pre zviera, musite to tam oznamit.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pes na skúšku

Poslaťod Lex » Pon 28.03.2011 19:26

nasla som zaujimavy napad... nie je to sice pes na skusku, ale sposob akym sa snazi mesto bojovat so psami....
co si o tom myslite? myslite si ze sa da takto usetrit, pripadne ze je sanca ze pes u rodiny aj zostane? myslite ze mesto dokaze tychto opatrovnikov kontrolovat tak, aby sa psom naozaj nic nestalo?
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vem ... dnice.html
Lex
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Hradec Králové

Re: Pes na skúšku

Poslaťod tulenik » Pon 04.04.2011 14:01

Prečo, aj tu máš v niektorých mestách napr. zníženú daň (až na nulu) ak vezmeš psa z miestneho útulku. Toto je podobné. Proste si spočítali, aký režim sa im ešte vyplatí.
Všichni jsou zákeřná hladová klíšťata
jsou na svých prdelích vzájemně přisátá
a když se poslední na první zavěsí
pak z jeho prdele vlastní krev saje si
tulenik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 637
Bydlisko: BA (DNV)

Re: Pes na skúšku

Poslaťod wer » Pon 04.04.2011 14:05

noo, myslienka nemusi byt zla, ale viem si predstavit, ako by to urciti spoluobcania vedeli vyuzit... :ach: hotova zarobkova cinnost
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes na skúšku

Poslaťod vavrena » Pon 04.04.2011 15:14

"Jenomže vedle nabídky má radnice také své požadavky. A ty jsou v tomto případě překvapivě tvrdé. Psa si například může do pěstounské péče vzít jen osoba starší 18 let se stálým zaměstnáním. "Také nesmí být na seznamu lidí, kteří byli trestáni nebo souzeni za týrání zvířat,“ říká starosta. Kvalitu péče a využití prostředků chce navíc radnice namátkově kontrolovat."
Čiže nemohli by si na tom spraviť zárobkovú činnosť. Je to úžasný nápad!!
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky