Karanténna stanica Banská Štiavnica - OZ Túlavá labka

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 14:30

Naozaj ste nad tym ani neuvazovali ???
Je to skutocne tak ???
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod linda » Uto 01.09.2009 14:36

Samozrejme, že je to tak. Túlavá labka v žiadnom prípade nechcela utratiť Šuríka. :oo: Ani sme nad tým neuvažovali. Jednak preto, že bol v KS a my tam nezasahujeme do liečebných postupov, len medializujeme psíčov a jednak preto, že nebol chorý a ani fyzicky netrpel. :nwm: Všetci sme proti utrácaniu pokiaľ nie je vykúpením z bolesti.

Ja osobne som najskôr vôbec nevedela, že sa Šurík nachádza v OZ ZZ. Dozvedela som sa to až pár dní potom. :ua:

A nikto z nás nepovedal, že ho neviem umiestniť. Pri nietorých psíkov to trvá dlhšie, niektoré sa umiestnia za pár dní, no každý psík si skôr či neskôr nájde nový domov. A ja sa nevzdávam pri hľadaní domovov.
linda
Šteniatko
 
Príspevky: 71

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 14:46

Ano, niekedy to trva dlho kym sa psikovi najde naozajstny domov.
A kedze som si dala pracu, a precitala som si prispevky na Psej dusi, celkom dobre nechapem, preco napadate pani Simonidesovu zrovna z toho, ze neexpeduju psikov hned prec /okrem ineho, je tam viacero nepravdivych informacii/ !
Preco KLAMETE, ze chce utulok zrusit ?!
A hlavne kto ste ? Zrejme ste clenom KS Tulava Labka.
Ste si vedoma, ze tieto lzi sa daju vyhodnotit, ako OHOVRANIE A POSKODZOVANIE DOBREHO MENA ? Ste si vedoma, ze sa to klasifikuje, ako tresny cin ?
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod wewerica » Uto 01.09.2009 15:17

hadajte sa cez SS :ach: alebo sa aspon dohodnite ze koli comu sa hadate :ach:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Darma » Uto 01.09.2009 17:51

Linda, odporucam Ti nereagovat na podobne vymysly...

prosim Zornicku o stopnutie podavania dezinformacii ...

KS Tulava labka neexistuje, existuje OZ Tulava labka...zdruzenie pomaha psikom v nudzi v meste Banska Stiavnica... kedze nikto doteraz nepomahal tym v karantennej stanici, snazime sa to robit aspon my samozrejme nevenujeme sa karantennej stanici ale aj inym zvieratkam v nudzi, na ulici, tyranych a pod...
to znamena, ze KS neriadime, ani nie sme jej prevadzkovatelia....

blizsie informacie o Surikovi, zamerom mesta s nim, technickych sluzieb so surikom a preco skoncil tak ako skoncil...Vam podaju Technicke sluzby ktore o psikoch rozhoduju...cislo najdete aj na nasej stranke http://www.tulavalabka.sk
i po presunuti sme boli poziadani technickymi sluzbami, aby sme surikovi pomahali ako sa da, kvoli vacsej sanci na umiestnenie..robime pre to maximum, co je v nasich silach a dufame, ze v utulku nezostane ... :ach:
Darma
Okoloidúci
 
Príspevky: 21

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 18:07

Darma,

ktora informacia je podla Vas dezinformacia ? Chcete popriet, ze spolupracujete s KS, resp. zastupujete KS ? KS v Banskej Stiavncici je podporovana mestom /co OZ ZZ nie je/.
Pokial viem v BS je utulok OZ ZZ, a karantenna stanica /podporovana mestom/. O inej institucii neviem, ale mozem poslat oficialny list primatorovi.
Kto teda ste vy ? Ako to teda je. My vieme o co tu ide. Viete mi dokazat vase tvrdenia ?

Podla mojich inf. s Vami boli problemy v minulosti, a uz ste sa stazovali aj na Slobode Zvierat, kde ste sa neskor ospravedlnovali za Vase vyjadrenia. Takze, ake dezinformacie ? Resp. kto ich tu produkuje ???
Znova opakujem. Taketo informacie, ktore pisala napr. Linda, napr. aj na psej dusi budu povazovane za poskodzovanie dobreho mena a ohovaranie /co je trestnym cinom/.
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 18:10

wewerica píše:hadajte sa cez SS :ach: alebo sa aspon dohodnite ze koli comu sa hadate :ach:



wewerica

ide tu o to, ze damy vedome poskodzuju na verejnom fore dobre meno prevadzkovatelky sukromneho utulku pre psov... Davaju do eteru nepravdive informacie, kde si ich moze ktokolvek precitat. A to sa teda v slusnej spolocnosti nerobi :nie: .
Ja ziadam len napravu.
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod wewerica » Uto 01.09.2009 18:15

Offtopic: a ako ho poskodzuju? nadavaju na nu alebo ako? :nwm:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 18:44

Wewerica

o prevadzkovatelke utulku sa na psej dusi vyjadrovali, ako o nepricetnej osobe. Dalej citujem Lindu z inej temy ""utulok tu v BS ho vraj vezme, ale to koniec Sandyho. Odtial sa uz nedostane. Mozno dostane, ale to by bol zazrak""
Taketo vyjadrenia sa daju klasifikovat,ako poskodzovanie dobreho mena. Ako slecna Linda vie, a na zaklade coho usudzuje, ze je to koniec psika, a ci sa z utulku dostane ??????

Zaujmave vsak je, ze tema KS Banska Stiavnica mala cca 7 stran /kde boli vyjadrenia k psychickemu ne-zdraviu prevadzkovatelky utulku, a tak isto klamlive informacie, tykajuce sa prevadzkovania utulku/ ma momentalne 2 strany. Dane prispevky ZRAZU chybaju. Tak, ako aj tu na dogfore. A boli zmazane v dobe, ked som upozornila na poskodzovanie dobreho mena.
V kazdom pripade, rozne veci mame prekopirovane, a v blizkej dobe budeme kontaktovat administratorov oboch stranok oficialnymi mailami.
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Amaguk » Uto 01.09.2009 19:01

nepamatam si, zeby nejaka takato diskusia prebiehala na tomto fore, ani zeby si ty tu bola upozornovala na to, ze nieco nie je celkom koser a zeby sa na zaklade toho bolo nieco mazalo :nwm:
Kedy to malo byt?
Linda sa registrovala len pomerne nedavno, podobne ako aj ty
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 21:02

Amaguk :

citat : ""utulok tu v BS ho vraj vezme, ale to koniec Sandyho. Odtial sa uz nedostane. Mozno dostane, ale to by bol zazrak""
Z temy : viewtopic.php?f=20&t=6561
Bol tam aj moj prispevok, ktory bol dnes zmazany.
Dalej sa v teme nachadzal link sem http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic.php?f=10&t=3043 , kde bol preberany "problem" utulku a jeho prevadzkovatelky. Tema mala 7 stran /uz ma len 2/. Ale rada ti preposlem mailom vsetko co tam bolo napisane. Zaroven s dokazmi, ktore vyvracaju a objasnuju celu situaciu. Predpokladam, ze minimalne do 2 tyzdnov to budem mat spracovane, aj s oficialnymi listami, ktore rozposlem na prislusne miesta.

A je absolutne irelevantne, kedy sa kto na stranku prihlasil. Podstatne je, ze my /clenovia OZ Zachrana zvierat/ vieme, kto a preco takto pise o OZ zachrana zvierat v BS /resp. o utulku v BS/. A tiez, ze je to ohovaranie sirene pomocou nie len tejto stranky, ale aj stranky psia dusa !

V kazdom pripade damy Darma a Linda, celu konverzaciu na psej dusi /aj napriek tomu, ze ste ju stihli zmazat/ mam skopirovanu. Celu. Este raz vas dorazne ziadam, aby ste sa takto klamlivo na verejnom fore nevyjadrovali :nie: . V slusnej spolocnosti sa to nerobi. Ani tu, ani na psej dusi, ani nikde. Taketo institucie by mali skor spolupracovat, ako sa takto nezmyselne natahovat. Naozaj nechapete, ze OZ ZZ ide o umiestnovanie psikov do dobrych rodin ?
Takze dufam, ze toto foeaux peaux bude poslednou vecou, ktoru spolu riesime.
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Amaguk » Uto 01.09.2009 21:08

A je absolutne irelevantne, kedy sa kto na stranku prihlasil.

Zornicka, prepac, ale irelevantne to nie je, lebe nerozumiem, o akej debate a akom mazani prispevkov tu na DF, takze by bolo dobre to uviest na pravu mieru.
reagovala som na tieto tvoje slova
Zaujmave vsak je, ze tema KS Banska Stiavnica mala cca 7 stran /kde boli vyjadrenia k psychickemu ne-zdraviu prevadzkovatelky utulku, a tak isto klamlive informacie, tykajuce sa prevadzkovania utulku/ ma momentalne 2 strany. Dane prispevky ZRAZU chybaju. Tak, ako aj tu na dogfore. A boli zmazane v dobe, ked som upozornila na poskodzovanie dobreho mena.

mne z toho jasne vyplynulo, ze tato debata prebiehala aj u nas na fore a bola na nieci popud zmazana. ja si na nic take nespominam, kedza by sa to podla datumu registracie tak tvojej ako aj Lindinej bolo muselo udiat toto leto. (je sice fakt, ze som cca 3 tyzdne dokopy za tieto 2 mesiace nebola na nete, tak jedine ak vtedy :nwm: )
A ak sa to neodohravalo u nas na DF tak nerozumiem, preco je DF v tejto suvislosti spominane a obvinovane z mazania. :nwm: Na mazanie na PD dosah nemame. Ked sme ich ziadali u umravnenie isty uzivatelov my, tak na to adminka nereagovala...

Bol tam aj moj prispevok, ktory bol dnes zmazany.

:otaznik:
aky prispevok? nerozumiem, co sa stalo :nwm:

EDIT: uz vidim - adminka zrejme zmazala OT prispevky, ktore do inzeratu na darovanie psika nepatria a odporucila vam pokracovat v inych temach. :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 21:16

Amaguk

konkretne v tejto teme som mala prispevky, kde som slecnu Lindu upozornovala nato, ze svojimi slovami poskodzuje dobre menu utulku v BS /tj. OZ ZZ/ : viewtopic.php?f=20&t=6561
Taky prispevok tam zial uz nenajdes. Ja som ho nezmazala. Tak isto, ako som nezmazala ziadne svoje prispevky v danej teme. Je pravda, ako poznamela administratorka Mackie, ze do danej temy spinava bielizen nepatri. A mna velmi mrzi, ze si niekto potrebuje na internete prepiarat tuto spinavu bielizen :ua: . No ja sa z mojich moralnych pohnutok musim zastat OZ ZZ. Pretoze je v nom uz aj moja praca.
Nepaci sa mi, ze moje prispevky boli zmazane /ale chapem preco boli zmazane, rozumiem tomu/. Avsak tiez by som bola vdacna administratorovi, aby zmazal, alebo upravil konkretne tento prispevok :

Re: ročný Sandy prosí o pomoc

Poslaťod linda » Pon 31.08.2009 14:22
Sandy uz nemoze ostat v docasnej starostlivosti na Stiavnickych baniach, u tej pani, co ho nasla a postarala sa o neho.
Vie nam niekto pomoct? utulok tu v BS ho vraj vezme, ale to koniec Sandyho. Odtial sa uz nedostane. Mozno dostane, ale to by bol zazrak...Zle pocuje a v utulku viete uz z fora PD ako to chodi, ake su tam pomery. Mame o neho strach. :plac: :plac:

Najidealnejsie by bolo ak by to bol niekto z okolia

Pretoze tato informacia sa nezaklada na pravde !
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Amaguk » Uto 01.09.2009 21:23

Ano, uz mi je zrejme co sa stalo a o co islo. Zial, dohodli sme sa, aj na zaklade inych podobnych sporov a konverzacii, ze z temy darovanie budeme vyhadzovat vsetky veci, ktore sa netykaju konkretne ponukaneho psa
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: OZ Tulava labka

Poslaťod Zornička » Uto 01.09.2009 21:30

Amaguk

VRELA VDAKA :jop: :aplause:
Taketo osobne invektivi do tychto tem skutocne nepatria !
A mna len mrzi, ze som musela takto zakrocit :ua: /nerobim to rada/
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky