Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Re: Utulok Skalica

Str 30.01.2008 17:41

ok :) ved cislo mas :)

Re: Utulok Skalica

Sob 02.02.2008 20:40

Mininka píše:ok :) ved cislo mas :)



tak dnes som mala strasny frmol v praci od 8.30 do 19.30 som makala,padla som doma ako kabela.
Zajtra by som mala cas,ale zasa nemam auto,muz musi ist do prace....nejako mi to kurna stale nevychadza.... :ua:

Re: Utulok Skalica

Ned 03.02.2008 11:46

ani ja som nebola ale asi zajtra zajdem....vcera prsalo no dnes idem do prace vecer.

Re: Utulok Skalica

Str 10.09.2008 8:18

Obrázok
http://www.psiadusa.sk/hp033.htm

Joj ludia neny ten bafik milovanucky?? :smile: ach mat tak uz svoje bydleni...(btw. skor to bude krizenec jazvecika ako baseta :nwm: )

Re: Utulok Skalica

Štv 11.09.2008 19:46

Aj ja si myslím, len tie packy mi idú skôr do baseta, ale v basetoch sa nevyznám, tak nevím

Re: Utulok Skalica

Štv 11.09.2008 20:12

no tu lavu prednu ma riadne preslapnutu, tak skor to vidim na makku sponku - nedostatocna vyziva :ua:

Re: Utulok Skalica

Pia 12.09.2008 7:07

JJ je vidiet pacinky ma hodne deformovane :ua: joj krasny je :plac:

Re: Útulok Skalica

Štv 16.06.2011 12:49

Útulok Skalica je podľa mňa super, bola som v ňom osobne a nemôžem na neho povedať jediného zlého slova. Robia tam samí obetaví ľudia, ktorí zvieratá milujú a naozaj sa snažia, chodia im pomáhať ďalší dobrí ľudia a vládne tam taká pohoda a harmónia, že ja osobne som takú ešte v útulku nevidela (zatiaľ som bola iba v dvoch, tak možno aj preto :ha:). Majú tam pekne čisto, psíci si behajú spolu voľne po veľkom dvore (okrem háraviek a prípadných neznášanlivcov samozrejme), no proste mala som z neho veľmi dobrý dojem.

O každom psíkovi tam vedia človeku povedať, nie je to taká "masovka" ako napr. SZ v Bratislave, kde často zamestnanci ani nevedia, ako sa volá a akého pohlavia je pes, ktorého vám dajú venčiť.

Toto je stránka útulku v Skalici: http://utulokskalica.webnode.sk/

Sú aj na FB, kde sú každý deň aktualizované informácie, napr. o nových prírastkoch, o tom, kto si už našiel domov a tak ďalej.
Odoslať odpoveď