Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Uto 16.10.2007 8:30

Tak som sa zalubila...Ale RUDInko bude skor krizencek bradaca jak pudla...boze je nadherny...jack nevies mi o nom nieco porozpravat, kedze to tam poznas?? zniesol by sa s druhym psom?? nieje kastrovany?? Jezis to je ten najkrajsi mazlik na svete :hi:
Ked sa okupe a ostriha...juj...boze...kulišek...
Obrázok

Obrázok

Uto 16.10.2007 18:25

Silwuska píše:Tak som sa zalubila...Ale RUDInko bude skor krizencek bradaca jak pudla...boze je nadherny...jack nevies mi o nom nieco porozpravat, kedze to tam poznas?? zniesol by sa s druhym psom?? nieje kastrovany?? Jezis to je ten najkrajsi mazlik na svete :hi:
Ked sa okupe a ostriha...juj...boze...kulišek...
Obrázok

Obrázok


Takze Rudko je uplne v pohode je rodinny typ,znasa sa so vsetkymi zvieratkami...xixi....je to taky pohodaaaaar :joint: ....hehe....nieje kastrovany.....ma asi tak 6=7 mesiacov.....

Re: Utulok Skalica

Pia 11.01.2008 14:16

ked ste boli vtom utulku bol tam malí kríženec čiernej farby počuje na meno denis utiekol mi som z holíča a skalica je vedlajšie mestoje to asi 10 km z holíča

Re: Utulok Skalica

Pia 11.01.2008 14:18

fenka a co si tym chcela povedat?? :oo: sorry ale nechapem

Re: Utulok Skalica

Pia 11.01.2008 14:23

utiekol mi psík a neviem kde ho mám hladat je mi za ním smutno a neviem presne kde je ten utulok v skalici :plac:
a chcela bych vám pomoct

Re: Utulok Skalica

Pia 11.01.2008 21:18

fenka píše:utiekol mi psík a neviem kde ho mám hladat je mi za ním smutno a neviem presne kde je ten utulok v skalici :plac:
a chcela bych vám pomoct


To ma mrzi ze sa ti stratil psik,priala by som ti aby si ho stastlivo nasla.Skalicky utulok sa nachadza na ceste do Skalicky hor.Po ceste asi tak cca 1-2km je rozcestie po pravej strane(je tam aj cedula Odchytova stanica)pri bio skladke.Kazdy den po 16tej hodine tam su,telefonny kontakt Romana Šenková-0915122120.

Akeho psika si stratila???rasa,farba,pes-fenka,meno,vek,kedy sa stratil a v ktorej casti mesta?Skus sa aj spytat na mestskej policii,ma taketo veci nastarosti-odchyt psikov...
Daj vediet ako si pochodila.....

Re: Utulok Skalica

Uto 15.01.2008 16:22

ako by sme mohli pomoct tomu utulku?velmi rada pomožem aj s kamoškou

Re: Utulok Skalica

Štv 17.01.2008 12:15

fenka píše:ako by sme mohli pomoct tomu utulku?velmi rada pomožem aj s kamoškou




Inak psikovia potrebuju psie konzervy,granule,deky,koberce....ked chces pomoct manualne
mozete ale dohodni sa s Romanou,ona tam chodi kazdy den po 16tej hodine,mozes jej napisat na pokec,ma nick Romana.Senkova@azet.sk .Ja tam chodim len sem tam,tak sa snou spoj.

Re: Utulok Skalica

Štv 17.01.2008 16:06

jo dakujem :jupi:

Re: Utulok Skalica

Pon 21.01.2008 19:53

mám už niečo kúpené ale neviem ako to tam mám dopravit
:smile: :jop:

Re: Utulok Skalica

Pon 21.01.2008 21:53

fenka píše:mám už niečo kúpené ale neviem ako to tam mám dopravit
:smile: :jop:

a odkial si?ja som z Gbelov,v sobotu alebo v nedelu pojdem do utulka...ak by si chcela,mohla by som sa pre to stavit....hm???

Re: Utulok Skalica

Str 30.01.2008 8:41

ahojte,po dlhej dobe... uprimne povedane,keby mne sa stratil psik,isto nepisem na forum ci tam mojho psika niekto nevidel ale isla by som sa sama pozriet aj autobusom... a v sobotu mam volno aj ja tak by som mohla tiez zajst pozriet do utulku... j.p.jack kedy tam asi pojdes? jej xixi presvihla som ta o tyzden xixix.

Re: Utulok Skalica

Str 30.01.2008 11:38

Mininka píše:ahojte,po dlhej dobe... uprimne povedane,keby mne sa stratil psik,isto nepisem na forum ci tam mojho psika niekto nevidel ale isla by som sa sama pozriet aj autobusom... a v sobotu mam volno aj ja tak by som mohla tiez zajst pozriet do utulku... j.p.jack kedy tam asi pojdes? jej xixi presvihla som ta o tyzden xixix.


Hehe..nie nepresvihla...nevislo mi to ist boli sme sice na naukupoch,ale ine starosti som mala teraz ,ty kedy mas vplane???

Re: Utulok Skalica

Str 30.01.2008 14:05

no ja som chcela ist,ze ked pojdes Ty aspon sa zoznamime lebo ked som bola vo Gbeloch nestiham nic ine len tu kamosku.v sobotu mam volno.

Re: Utulok Skalica

Str 30.01.2008 17:37

Mininka píše:no ja som chcela ist,ze ked pojdes Ty aspon sa zoznamime lebo ked som bola vo Gbeloch nestiham nic ine len tu kamosku.v sobotu mam volno.

No ja zasa sobotu pracujem teraz je plesova sezona,kopec prace mam,ak by sa mi podarilo do 15-16 tej skoncit,mozno by som isla...uvidim co naplanuje este moj muz...heh
Odoslať odpoveď