Útulok Skalica

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Útulok Skalica

Poslaťod p.j.jack » Str 19.09.2007 10:07

Utulok v Skalici je strasny.Bola som tam pred par dnami a pohlad bol strasny,na zaplakanie.Stara sa tam o ne pani,ktora robi co sa da,ale bez pomoci by to bolo uz davno pase.Hovorila mi ze velmi jej pomahaju deti a nejaky rakusania.Ale ten smrad z potkanov a koterce na rozpadnutie.Niesu peniaze na nic ani na veterinarnu starostlivost ani na opravy.Maju sa vraj stahovat do nejakych chlievov na stare druzstvo...no nevieem neviem:o((((
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 19.09.2007 10:13

čo keby sme im nejako pomohli nájsť na nete sponzorov a dobrovolníkov?? :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Str 19.09.2007 10:21

Ako je daleko skalica??
Co keby sme tam nabehli a zbrygadovali to?? Popritom zohnat nejake vybavenie(matrace, drevo) ???
Kto by bol za??? :otaznik:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.09.2007 10:55

och, ja som si s tadial chcela zobrat jednu krasnu vlkosivu fenku Ariel :ua:
Skalica je dost hlboko naz Zahori, dam si vyzvu na stranku, uplne kludne by som sla pomahat.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 19.09.2007 11:16

aj ja by som išla pomôcť
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod p.j.jack » Str 19.09.2007 11:25

ten utulok sa ma teraz stahovat,tak potom sa ozvem co a ako...ok???
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 19.09.2007 11:30

jasné..potom daj vedieť..inak jedna baba Mininka čo sem aj chodí je zo Skalice si brala psíka z Trnavského útulku..som si myslela,že tam útulok ani neni :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Str 19.09.2007 12:10

Jasne daj vediet...a myslim ze by sa naslo zopar ludi...co by sme sa radi stretli a pritom este pomohli dobrej veci :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.09.2007 16:33

ano, zatlkat klince, kopat zem, dokonca aj miesat maltu viem. a natierat farbou, jedine co neviem je natahovat pletivo, to bude musiet niekto iny :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Aris » Str 19.09.2007 19:11

jj aj ja by som pomohla len neviem neviem kto by ma tam zaviezol a tak :ua: Ale ak je to pre zvierata tak aj peso tam pojdem
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod p.j.jack » Štv 04.10.2007 12:09

No neviem ako to bude stym stahovanim.....vizera to tak ze vsetko je uplne inak ako som si myslela.....ale je to asi este horsie.
:plac:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Silwuska » Štv 04.10.2007 12:31

Jack co tym myslis??? :oo:
A mozme pre to este nieco spravit??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 04.10.2007 12:53

ako je to teraz s tým útulkom??žiadne sťahovanie a výpomoc?? :oo:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod MisheliQ » Štv 04.10.2007 16:22

Aj ja by som šla pomáhať, najlepšie by pre mňa bolo však, ak by to bolo pomáhanie, starostlivosť o psy...i keď ani inej práci sa nebránim, to v žiadnom prípade, ale tento návrh starať sa o psy, tu nepadol no :no:
a tak ak by sa spravila petícia? Na vyzbieranie nejakých peňazi od ľudí, ktorý by mali záujem pomôcť, ak by sa spravila stránka útulku Skalica, zaitaľ hosting zdarma...a potom by sa mohlo presvedčiť pár ľudí, či by nepomohli s výstavbou, trebalo by, aby sa útulok Skalica viac zviditeľnil, ak by sa spravili nejaké akcie...trebárs aj, že by sme my, čo by sme chceli pomôcť zatiaľ pomohli, ak bybol nejaký dog treking, že by sme sa prihlásili so psíkmi zo Skalice, aj takéto súťaže často končia v tlači, a tak by sa o tomto útulku viac ľudí dozvedelo, ak má útulok problém, myslím, že by trebalo o tom hovoriť...
ja by som vedela však zabezpečiť vykúpanie psov, vyčistenie...vyčesanie..to ma strašne baví..a trebárs by sa niektoré psíky vyholili aj nakratšie, ale to už o inom...proste ja sa tiež hlásim k pomoci...!
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod p.j.jack » Štv 04.10.2007 17:55

No ide to ze o psikov sa stara jedna a pani a jedno dievca,ale viacej to dievca
Utulok by potreboval celkovu rekonstrukciu a na to treba prachy.
Ale!!!to dievca co sa o psikov stara sa boji toho ze by tam prisla hygiena a utulok by sa zavrel.Co by potom bolo dalej so psikmi......???
Starosta mesta sa o utulok nezaujima.....
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Ďalší

Späť na Útulky