Útulok Skalica

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Utulok Skalica

Poslaťod Mininka » Str 30.01.2008 17:41

ok :) ved cislo mas :)
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Re: Utulok Skalica

Poslaťod p.j.jack » Sob 02.02.2008 20:40

Mininka píše:ok :) ved cislo mas :)



tak dnes som mala strasny frmol v praci od 8.30 do 19.30 som makala,padla som doma ako kabela.
Zajtra by som mala cas,ale zasa nemam auto,muz musi ist do prace....nejako mi to kurna stale nevychadza.... :ua:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Re: Utulok Skalica

Poslaťod Mininka » Ned 03.02.2008 11:46

ani ja som nebola ale asi zajtra zajdem....vcera prsalo no dnes idem do prace vecer.
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Re: Utulok Skalica

Poslaťod Silwuska » Str 10.09.2008 8:18

Obrázok
http://www.psiadusa.sk/hp033.htm

Joj ludia neny ten bafik milovanucky?? :smile: ach mat tak uz svoje bydleni...(btw. skor to bude krizenec jazvecika ako baseta :nwm: )
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Utulok Skalica

Poslaťod Aris » Štv 11.09.2008 19:46

Aj ja si myslím, len tie packy mi idú skôr do baseta, ale v basetoch sa nevyznám, tak nevím
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Utulok Skalica

Poslaťod lucik » Štv 11.09.2008 20:12

no tu lavu prednu ma riadne preslapnutu, tak skor to vidim na makku sponku - nedostatocna vyziva :ua:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Utulok Skalica

Poslaťod Silwuska » Pia 12.09.2008 7:07

JJ je vidiet pacinky ma hodne deformovane :ua: joj krasny je :plac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok Skalica

Poslaťod starr » Štv 16.06.2011 12:49

Útulok Skalica je podľa mňa super, bola som v ňom osobne a nemôžem na neho povedať jediného zlého slova. Robia tam samí obetaví ľudia, ktorí zvieratá milujú a naozaj sa snažia, chodia im pomáhať ďalší dobrí ľudia a vládne tam taká pohoda a harmónia, že ja osobne som takú ešte v útulku nevidela (zatiaľ som bola iba v dvoch, tak možno aj preto :ha:). Majú tam pekne čisto, psíci si behajú spolu voľne po veľkom dvore (okrem háraviek a prípadných neznášanlivcov samozrejme), no proste mala som z neho veľmi dobrý dojem.

O každom psíkovi tam vedia človeku povedať, nie je to taká "masovka" ako napr. SZ v Bratislave, kde často zamestnanci ani nevedia, ako sa volá a akého pohlavia je pes, ktorého vám dajú venčiť.

Toto je stránka útulku v Skalici: http://utulokskalica.webnode.sk/

Sú aj na FB, kde sú každý deň aktualizované informácie, napr. o nových prírastkoch, o tom, kto si už našiel domov a tak ďalej.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Predchádzajúci

Späť na Útulky