Útulok Martin

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: utulok Martin

Poslaťod Lucia » Pon 20.04.2009 15:21

Myslíš fotky, výpovede svedkov :ha: atp?? Mohla by som tam ísť, ale neviem či by mi dovolili fotiť.
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: utulok Martin

Poslaťod Levica1512 » Pon 11.05.2009 18:27

ahojte vsetci pana hataru z utulku v martine poznam osobne parkrat sme sa stretli no mate pravdu nie je to tam nic moc odchit zvierat stare psi ktore maju mali predpoklad adopcie su vedcinou utratene :( karantena je tam naozaj asi vecsinu roka takze aj ked maju ludia zaujem o psika tak takmer nikdy nic nevibavia ak to nie je poznamosti ja som takto kamaratke vibavila psika a zbytocne tieto psiki prichadzaju o moznost dostat sa k svojmu majitelovi alebo nahradej rodine telefon takmer vzdi nedostupny ... mozno tak na jeho sukromnom mobile sa sem tam niekto ozve aj jedna nemenovana firma mala odtialto sucku nemeckeho ovciaka ale neviem vam povedat ci bola odtial kupena alebo nie a mesto martin myslim ze vobec sa timto niak extra nezaujma sem tam im niake potvrdenia predlozia a to je vsetko kolko na utulok davaju neviem povedat ale vraj ani na odchit ked potrbuje tento pan ist napriklad na vzdialenu dedinu od martina napr. Lipovec tak mu nepreplatia naklady na benzin takze mesto martin je len rado ze po uliciach nepobehuju tulave psi a nemaju snimi zbytocne problemi tak im je uplne jedno co sa zo psikmi deje hlavne ze oni maju pokoj tak takto to asi priblizne je :(
Levica1512
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: utulok Martin

Poslaťod lucka » Ned 24.05.2009 20:30

ahojte,
som nesmierne prekvapena, co sa tu dozvedam o martinskom utulku :hmm:
hlavne, ked som na http://www.martin.sk citala tie ody na utulok...
naozaj by bolo dobre s tym nieco urobit...a nebolo by dobre sa skontaktovat
so slobodou zvierat? ci by nevedeli nejak poradit prip. s tym nejak pomoct?
lucka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: utulok Martin

Poslaťod johny5 » Str 03.06.2009 23:19

Hej veru pise sa tam ale len ako je utulok prospesny obcanom mesta ale nieje tam popisane ako tie zvierata koncia.Pise tam tak isto ze po odchyte su obcania upovedomeni ake psi sa tam momentalne nachadzaju.Ale neviem kde je to zverejnene!!! Jedine ak v kafilerii Zilina.
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: utulok Martin

Poslaťod Lucia » Str 10.06.2009 14:50

Tak som sa dočkala a po dlhej dobe mi odpísali. Pýtala som sa "či by bolo možné aby som aspoň raz za čas do útulku prísť a nejakého psíka vyvenčiť", odpoved:

Dobrý deň, venčenie psov zabezpečuje naša profesionálna pracovníčka a to v potrebnej miere - každý psík abslovuje denne cca 5 až 10 kilometrov počas 4 vychádzok. Takže pomoc nepotrebujeme a za ochotu ďakujeme. Myslím, že ak sa porozhliadnete vo svojom okolí, určite nájdete psíka, alebo aj viacerých, ktorí trpia nedostatkom pohybu, a ktorým by ste mohli po dohode s ich majiteľmi zabezpečovať pohybové aktivity. S pozdravom Vladimír Hatara
:pac:
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: utulok Martin

Poslaťod zaza33 » Str 10.06.2009 18:21

Newiem co ti mam na to powedt,pokial to tak je tak to je len dobre,ale to len pni najlepsie vedia co a ako!
Patientia colligit rosas .
zaza33
Snoopy
 
Príspevky: 162

Re: utulok Martin

Poslaťod johny5 » Sob 13.06.2009 22:24

Uvazujte nad jednou vecou.Kolko psov tam maju aby sa ta baba profesionalka do vecera zastavila z tolkeho vencenia?Kto sa stara o krmenie tolkych psov ked ona v kuse akoze venci??? Bolo niekde v tych clankoch o meste pisane ako sa staraju o psov?Nikde! Vsade len pisali ako cistia mesto od psov.Kde koncia nepisu ale jedno viem isto ze nie u svojich alebo novych majitelov.Nepotrebuju cudzich ludi aby Hatarovi videli do kseftov....
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: utulok Martin

Poslaťod patusikuska » Ned 14.06.2009 9:11

Ahojte Byvam blyzko Martina dens som uvazovala ze by som isla niekedy pomahat do utulku ale co som sa dnes dozvedela o martinskom utulku to je nieco hrozne proste to co tu pisete mi az srdcom trhalo ako moze byt niekto tak bezcitny ja strasne milujem zvieratka a toto ma uplne znechucilo ak by ste niekdy isli proti nim a vymisleli by ste daco urcite chcem ist s vami... :prd: :hmm:
patusikuska
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: utulok Martin

Poslaťod Lucia » Ned 14.06.2009 15:29

Johny presne to si myslim aj ja.. malo by sa s tym nieco urobit :ua: :hmm:
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: utulok Martin

Poslaťod johny5 » Ned 14.06.2009 21:25

JE NAAS MAAALO.
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: utulok Martin

Poslaťod Anka » Pon 15.06.2009 0:10

Problém je len ten, že je vás málo? Ak by vás bolo viac, tak máš nápady, čo by sa mohlo v tejto veci urobiť?
Anka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74

Re: utulok Martin

Poslaťod Kala » Pon 15.06.2009 17:04

minulý rok sme tam v nevedomosti dali šteňa :bum: . našlo sa síce v žiline, ale zuziková ho nevzala a keď sa mu po dvoch týždňoch u nás nepodarilo nájsť domov a ja som odišla na intrák, mama vyhrabala na nete číslo na Hataru (volá sa to útulok, nie KS ani asanačka, tak sme mysleli, že to aj útulok je). Hatara povedal, že ho vezme, ale nemáme ho voziť do útulku, prevzal ho v Martine pri Tesku. zaviezť ho bol otec, jemu sa zdal Hatara milý, milý k psovi... čosi pred ním spomenul, že som na veterine, a Hatara sa začal zaujímať, či by som im tam nechcela v lete prísť pomôcť... myslela som, že s, ja neviem, pichaním ATB po sterilkách, alebo čo... takže som mu asi o mesiac volala, psa už si ani nepamätal, vraj má denne aj 6 výjazdov, tak si nemôže pamätať všetky... ale keď som povedala, že som tá z veteriny, tak si spomenul (že mu to otec hovoril, nie na psa)... neviem, mám písať sem, čo myslel tou "pomocou". alebo radšej v SS? odvtedy som mu nevolala, z veteriny je človek zvyknutý na kadečo, ale z toho, čo mi ponúkal som mala dosť... nejako sa to tam musí dať zastaviť... na celom severe stredného Slovenska nie je jediný normálny útulok, kde by bola šanca, že ak sa tam dostane pes, tak prežije...
Kala
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: utulok Martin

Poslaťod Lucia » Pon 15.06.2009 17:35

Kala píše:neviem, mám písať sem, čo myslel tou "pomocou". alebo radšej v SS? odvtedy som mu nevolala, z veteriny je človek zvyknutý na kadečo, ale z toho, čo mi ponúkal som mala dosť...


myslim ze to mozes napisat aj sem..
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: utulok Martin

Poslaťod johny5 » Uto 16.06.2009 17:49

nemusi.Proste je to tak ako som vravel.Utracanie a predavanie
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: utulok Martin

Poslaťod Bára » Uto 16.06.2009 18:12

To je riadne svinstvo :hmm: Zaujímavé inak...profesionálna pracovníčka v útulku musí mať denne nabehaných riadne veľa kilometrov... tá má ale kondičku... :ach:
Z duše neznášam takých bezcitných ľudí... V útulku sa má psom pomáhať nájsť pôvodných alebo nových majiteľov a nie poslať ich na cestu...nevedno kam... :ach:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky