Útulok Lučenec

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod Betka » Ned 26.09.2010 11:32

Aliii, no konečne! Som zvedavá ako to tam teraz vyzerá, pôjdem sa tam potom pozrieť.
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod aliii » Ned 26.09.2010 12:16

ja som tam chcela dneska ist ale toto pocasie je hrozne:(
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod DeNnY » Uto 08.03.2011 17:46

no pekne ako pekne..prerobiť to prerobili sú tam aspoň nové koterce ale bolo mi na grc keď som tam prišla špina fakt troj mesačná a kým som sa rozprávala s Ferenczovou..tak ako nikomu absolútne nevadilo že sa im tam psiská množia..videla som dva pokusy o štence za 30 minút..ja ako neviem...no ja už tam ani granule nenosím...nejak nemám dôvod a ani chuť ich potporovať :ua:
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod DeNnY » Uto 08.03.2011 17:47

Offtopic: Verca,Betka,Ali...nevymyslíme nejaké spoločne venčenie??.. :angel:
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod verca » Str 09.03.2011 10:47

Denny teraz je uz aj krajsie mozme daco vymysliet :lol:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod DeNnY » Str 09.03.2011 19:00

ze ja by som bola za.. :lol: ...už sme dosť OT tak si poďme písať do stretávok.. :angel: ..
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: Útulok Lučenec

Poslaťod lumi1 » Štv 19.11.2015 0:16

aliii píše:Nič sa tam nedeje.Každý nadáva na Ferenczovú majiteľku útulku.POčula som rôzne názory ale že peniaze si berie pre seba a že tie psíky su stale v zúboženom stave.No neviem čo je na tom pravda ale to že sa im tam množia medzi sebou niesu očkované a o výstavbe útulku sa hovorí už pomali 3roky ale nič sa nedeje.Je to čudné.Aj mnoho ludí ktorý mali psíka s tohto útulku olutovalo že si ho zobrali lebo bol taký chorí že boli stále u veterinára a nakoniec sa psík musel utratiť pretože sa nedal vyliečiť. :ua: ...zaujímalo by ma čo sa to tam vlastne deje


Ani by som sa tomu nečudovala, nás dnu ani nepustili a to čo sme videli cez plot.. :pac:
30eur si vypýtali ale fenka nebola v najlepšom stave, smrdela akoby spávala rovno vo výkaloch a ani očkovania kompletné nemala, s hnačkou sme dlho bojovali, kým sa naučila relatívne normálne jesť to tiež niečo trvalo... Ale neľutujem, síce je to čert no aj tak, nemenila by som
lumi1
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Brezno

Predchádzajúci

Späť na Útulky