Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Re: Útulok Trnava

Sob 13.10.2012 13:40

Ahojte. Ja som tam už tiež pár krát bola a majú tam naozaj krásnych psíkov. :smile:

Re: Útulok Trnava

Ned 14.10.2012 22:37

aj ja som mala tu česť, na utulok som počula všeličo, ale os. dojem super :jop: psici neskutočne krasni .. :smile:

Re: Útulok Trnava

Pon 15.10.2012 18:52

Mám na vás jednu otázku. Môžu do tohto útulku chodiť za psami aj keď má niekto 13 rokov? Doma mám aj nejaké hračky, dečku, pamlsky a tak čo by som tam rada išla odovzdať :smile:

Re: Útulok Trnava

Uto 16.10.2012 18:53

Jasne že môžeš :smile: Iba ak by si si chcela neakého psíka adoptovať musíš mať 18, alebo prísť s rodičmi.

Re: Útulok Trnava

Str 17.10.2012 11:30

Macush supér ďakujem :lol: Už sa teším, ako tam prídem odovzdať nejaké tie vecičky :lol:

Re: Útulok Trnava

Str 17.10.2012 16:36

ale prvy krat prid s rodicom, aspon podla mna,a pozri si kedy su navstevne hodiny,a nie som si teraz ista,od akeho veku mali na brane,ze tam deti nesmu,tusim do 10,ale nie som si istá ..

Re: Útulok Trnava

Ned 21.10.2012 17:59

Ell- ahá dobre ďakujem za info :no: Pokúsim sa nahovoriť tatina, aby so mnou išiel, pretože mamina by so mnou určite nešla do útulku, tá sa aj nášho škrečka bojí :jazyk:

Re: Útulok Trnava

Str 17.06.2015 21:24

ahojte...

možno som trocha otravná, ale keďže sme psíčkarské fórum a som v správnej téme, tak to hádam prežijete a vyplníte mi tento krátky dotazník: http://goo.gl/forms/Ia71Y222bk... pekne prosím :plac: ...

ide o dotazník zameraný na trnavský útulok, ktorý rozoberám v rámci svojej bakalárskej práce :smile: ...

kľudne sa v tých dvoch otázkach môžete rozpísať alebo aj nie, ako bude vyhovovať... ostatné sú iba rýchle klikačky....

ĎAKUJEM ZA KAŽDÚ ODPOVEĎ! :lol:
Odoslať odpoveď