Útulok Trnava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod lusy » Pon 03.03.2008 18:10

Ich motto je: My nie sme rasistky, ale cierna je cierna

:jop:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 03.03.2008 18:57

do kelu viete jak ma silwuša nalakala?? tá čo na mňa vybalila hned jak som došla na icq :aaa: a ja kukám,že čo sa stalo :heh: a až potom mi pripomenula psíka..tak som si spomenula,že som jej poslala link na taký pokladík :jazyk:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 7:50

Ano ano...a tymto chcem Lenocke velmi pekne podakovat za to ze ma upozornila na ňuňiska, :pusy: :pusa: :pivko:

A k tej ciernej...ono cierno cervena kombinacia je moja oblubena odjakziva :lol: takze nejny o com :no: cervene mame secko, obojok, voditko, postroj, satky ...malinky bude mat asi aj cerveny peliesok :lol:

Lucik...sa pyyytas moja??? sak sme od seba kusocek, a mam aj taky pocit ze ta z videnia poznam od niekial :nwm: takze stretko bude iste ...krupanske lesy su velkeee a mame aj rybniky ...no proste raj pre psickarov :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 04.03.2008 7:54

eni za čo ďakovať :pivko: aspoň vidíš ako na teba myslím..hneď ako som ho tam videla som ti písala :jop:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Fraga » Uto 04.03.2008 8:06

Ako nemožem si pomocť a reagovať inak, ale komu hrabe a stale kríži jazvečíky s bradačmi????
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 8:13

fraga.... :nwm: no napriklad moj Maco bol cisty omyl prirody...ono ti jazvecici su mali tenkí prevíti, on sa pichne aj do oka od plota :lol: no neviem, teraz mi to je uplne jedno, lebo bude doma bubulatko krasne chlupate klubicko fuzate :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Fraga » Uto 04.03.2008 9:39

no ano to vieš jazvečík :lol: ten bude chutný aj v koži krokodíla :heh: ... len sa mi to zdá príliš zhoda náhod ten tvoj havo je ako stary? a hned na to po nejakej dobe další? :ach:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod MisheliQ » Uto 04.03.2008 9:55

Fraga, noo ale Slovensko je v celku dosť veľké, to možno je ešte viac tých krížencov jazvečíka s bradáčom...len o nich nevieme...bradáč a jazvečík sú celkom obľúbené medzi ľuďmi a dosť ľudí ich má...tak nečudo no :angel:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 9:57

Moj peso ma uz 8 rokov, a ta sucenka uz je mrtva zrazil ju vlak :ua: takze od toho pana niesu urcite, a on bol vtedy doslova nasrany lebo on ma havinku vystavnu a steniatka mu to velmi skomplikovali...mali ist na utratenie, macova sestricka pravdepodobne aj isla...takze tak :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Fraga » Uto 04.03.2008 10:58

:ua: ale ten maly bublík je chutný dufam ze budeš postupne pridávať fotečky :no:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 11:04

Chichi...to si pis...neviem sa uz dockat :yes: :yes: :yes: aj ked sa sice maaalicko obavam ako budem vychovou zvladat dve trvde palice, ale snad to zvladneme :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod lusy » Uto 04.03.2008 12:05

obavam ako budem vychovou zvladat dve trvde palice,

no predsa palicou neee :haha:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Silwuska » Uto 04.03.2008 12:12

Traverzou :vykricnik: :vykricnik: :heh: :fizel:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod katarina » Sob 08.03.2008 14:24

Silwuska dnes sme boli v utulku a neviem ci sa mi to zdalo alebo si to bola ty, ktora si na aute odvazala taku ciernu gulicku? neni som si ista ale hned som myslela na teba ze jednak ste si uz prenho isli :angel:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod lusy » Sob 08.03.2008 15:14

co ja viem, tak silwuska tam mala ist zaniest iba nejake veci a pozriet maleho. ale este si ho nemali brat. :oo:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky