Útulok Trnava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod jane982 » Štv 13.05.2010 10:24

Offtopic: tak hádam hej :smile: len dúfam, že mi do tohto všetkého neskočí nejaká skúška, alebo čo.... :ach:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Macush » Štv 13.05.2010 10:26

Offtopic: no, ja tiež nemožem povedať na 100% že prídem :smile: ale vyzerá to na super akcošku tak dúfam že budeme môcť prísť :smile:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod jane982 » Pia 21.05.2010 14:54

bude sa niečo riešiť s tým venčením na nedeľu? či sa dohodeme v Cíferi? :no:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod camon » Pia 21.05.2010 14:55

mozme sa dohodnut v Ciferi :ahoj:
aj ked ja tuto nedelu skor nie ako ano :ua:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod jane982 » Pia 21.05.2010 15:07

Mandy ja aj na stránke útulku v Happy ende, však? s tým morčátkom? na tej fotke sú taký zlatý... :hi: :love:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod camon » Pia 21.05.2010 17:42

jeeej som si ani nevsimla kedy nas tam dali :lol: ja som tetuske pisala len tak ze ako sa mame, nevedela som ze to skonci na stranke :hi:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod LenusQa.182 » Uto 25.05.2010 15:32

tak čo ako ? :) kedy ieme do útulku?
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 166
Bydlisko: Sered

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod jane982 » Uto 25.05.2010 15:36

teoreticky by som mohla ísť buď piatok, sobotu alebo nedeľu.....
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod camon » Str 26.05.2010 8:28

ja som dnes rano stretla dalsiu utulkacku z Trnavy u nas, su nasi susedia, maju malu krasnu Chippi, a o ulicu nizsie byva Aura, 3 male cierne krasavice :no:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod čierna oliva » Ned 06.06.2010 10:38

všera sme s priateľom boli v útulku, chceli sme zobrať jedného psa von na prechádzku, zobrali sme aj našu Oliv, pre istotu očkovák, aby nebol problém a dopadli sme tak, že pani nás odpravila pri bráne, s tým, že v žiadnom prípade, lebo ich psi našu fenu nepoznajú a určite by sa pobili, von môžu ísť spolu len ich psi a to len tí, čo sú spolu v koterci, lebo sa poznajú

neviem, čo si mám o tom mysliet, nejako tomu nerozumiem :nwm:
Prečo by mal človek očakávať, že jeho modlitby o milosť budú vypočuté tým čo je nad ním, keď on sám nemá žiadne zľutovanie nad tým čo je pod ním?
čierna oliva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 489
Bydlisko: TT

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod jane982 » Ned 06.06.2010 17:00

oni to takto robievajú, že púšťajú na venčenie len psy z jedného koterca, a keď je vonku viac psov, ešte upozornia, aby sa nestretli.....aj keď nechápem, prečo, väčšina tých psov je celkom pohodových..... :nwm:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Macush » Ned 06.06.2010 19:29

tak nikdy nevieš čo sa môže stať. možno už mali taký prípad že sa im psy z iných kotercov pobili :nwm:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod jane982 » Ned 06.06.2010 20:16

my ak sme aj šli viacerí, tak sme odchádzali postupne, niekde sme sa počkali a normálne sme ich zoznámili..... väčšinou boli v pohode, ak sa niekto s niekým nezniesol, šli sme ďalej od seba....a bežne sme takto venčili štyroch psov, a málokedy bol problém....na jednej strane ich chápem, veď čo ak by sa niečo stalo, ale veď ten pes by nemal byť ( a ani sa to nedá zariadiť) aby bol v kontakte len s tým jedným psom z koterca....a čo psy, ktoré sú samé? stanú sa z nich nesocializované psiská, ktoré im tam potom vrátia, lebo ich nebudú zvládať? :ach: neviem, no proste mi to príde také, nie celkom rozumné....
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod čierna oliva » Pon 07.06.2010 8:17

stať sa môže vždy, ale po pravde, keby som mala stále myslieť na to, že nie všetci sa znesú, tak nejdem na žiadnu psiu akciu

chceli jednému psovi urobiť pekných pár hodín, predpokladali sme, že nám vyberú vhodného k našej, aby sme sa komfliktu vyhli, nechceli sme žiadneho konkrétneho, tu na stránke si môžem pozrieť všetkých a vybrať si podľa výzoru, ale to aký je vedia len oni, ale to je proste o ľuďoch
Prečo by mal človek očakávať, že jeho modlitby o milosť budú vypočuté tým čo je nad ním, keď on sám nemá žiadne zľutovanie nad tým čo je pod ním?
čierna oliva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 489
Bydlisko: TT

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod jane982 » Pon 07.06.2010 8:39

ja to chápem, a je to o ľuďoch- ale tak my to obchádzame :smile: a nechcem ťa odradiť alebo čo, ale oni psy nedávajú na pár hodín...mne sa podarilo mať psa od nanajvýš dve hodiny a aj to už hundrali...ešte tú hodinu ako tak znesú, ale väčšinou povedia, že tak na pol hodinky- ale to sa mne zdá úplne máličko, za tú pol hodinu proste ani nezájdeme nejak ďalej od útulku.... :nwm:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 145
Bydlisko: Čadca- Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky