Útulok Nové Zámky

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Útulok Nové Zámky

Poslaťod jamaica » Pon 03.09.2007 13:21

Pracujem v útulku v NZ.Máme u nás momentálne 84psov,aj zopár čistokrvných..Napr.Zlatý retriever,čivava,foxteriér,2xpudlík,boxer,labrador, českoslov.ovčiak atď..Ak by ste mali záujem ohláste sa mi :smile:
jamaica
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Poslaťod Vikiki22 » Pon 03.09.2007 16:29

Aj ja chodievam do tohoto utulku a musim skontatovat, ze su tam naozaj pekne psy. Len keby aj majitelov mali :ua: A mimochodom...den otvorenych dveri bol super! :lol:

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod MisheliQ » Pon 31.12.2007 14:09

nevie niekto nejaké informácie o sučke westhighlandského white teriéra menom Westica?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 31.12.2007 15:19

jeej to je ten útulok kde s hafanmi cvičia aj agility?? :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod thammy » Ned 10.08.2008 15:54

V utulku v NZ som bola dnes s priatelom, prisli sme vlastne povodne preto, lebo nas zaujala fotka rozkosneho pudlika Bariho, ktory sa velmi podobal na mojho byvaleho psika. Urobili sme si teda za hafanmi vylet z BA a ja som bola nadsena... z milych a ochotnych ludi, s ktorymi sme tam komunikovali, z vonkajsieho vybehu, kde behalo spolu vela, vela psikov - mensich i vacsich a vobec sa nebili - kazdy si nasiel svoje miestecko alebo zabavku, z prijemnej atmosfery a psici posobili na mna stastne a veselo, bolo vidno, ze ludia v NZ sa im venuju... A psici su tu nadherni. Urcite sa este niekedy vratime zobrat na vencenie dalsich havkacov.
thammy
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re:

Poslaťod phuture » Ned 10.08.2008 22:52

Lenka.Buddy píše:jeej to je ten útulok kde s hafanmi cvičia aj agility?? :smile:


agility cvičia na tréningovej ploche iné psy, plocha iba susedí z útulkom.
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod drymarchon » Sob 06.12.2008 15:04

tá plocha na agility, aké psy tam cvičia? môžu tam cvičiť aj ostatní? naozaj by ma to zaujímalo?
:ahoj:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod Sára1 » Uto 16.12.2008 18:48

Myslím že tam cvičia aj útulkové psy. Ale neviem na stopro... :smile:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod amd » Ned 17.05.2009 12:55

cawte ja chcem jeden pes. kto pracuje V Novych Zamkoch v utulku???? vopred dakujem. :smile: :smile:
amd
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod lola1610 » Pia 31.07.2009 16:40

JA MAM ODTIAL PSIKA ZLATU RETRIEVERKU NELKU... A OBCAS TAM CHODIM S KAMOSKOU.. JE TO TAM FAKT SUPER A KRASNY PSIKOVIA...A SU VDACNY ZA KAZDE VASE POHLADKANIE....JE TO MIESTO KDE VZDY RADA CHODIM.. :jop: KTO MATE CHVILKU CASU KLUDNE TAM CHODTE PSIKOVIA VAM BUDU VDACNY ZA VASU POZORNOST :jop: :ahoj:
lola1610
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod Sára1 » Pon 03.08.2009 18:44

Ahoj lola1610, ja chodím do útulku skoro každý výkend. Doniesla som tam fenku Lilly ktorá je aj v sekcií darovanie. Nelka to neni tá čo bola pred nedávnom na stránke www.utuloknz.sk ? :ahoj:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod lola1610 » Štv 06.08.2009 7:52

Hej je to ona... A ty si priniesla Lili?? och najprv sme chceli ju lebo sa nam strasne paci a vzdy ked prideme do utulku je strasne mila a pritulna... :yes: ale bolo pri nej pisane, ze je vhodna skor do bytu... :plac: a ty tam chodis kazdy vykend?? to vazne.. a este sma sa tam nestretli?? ja tam chodim s kamoskou skoro kazdy vykend :D
lola1610
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod Sára1 » Štv 06.08.2009 11:23

Ahoj, to vážne? Ano, Lilly je skôr vhodná do bytu, celý život prežila ako pes o ktorého sa nikto nestaral a bojím sa aby náhodou neurobila nejakú dieru a s rodinného domu neušla. V ten deň ako som ju odchytila som jej dala obojok a vodítko mojej fenky kým sme čakali na baby z útulku. Na moje prekvapenie okrem pár malých zádrhelov vedela perfektne na vodítku chodiť. Ja chodím do útulku, ako kedy . Pred tým som velmi nemohla pretože som brigádovala. Ak bude pekné počasie idem zajtra. Dúfam že sa stretneme. Ako sa darí Nelke? :ahoj:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod lola1610 » Štv 06.08.2009 11:53

No vidis a zachranila si jeden psi zivot.. :jupi: len tak dalej:D noo ak sa mi tam podary dostat tak sa urcite stretneme..ale neviem to na sto precent lebo ja niesom zo zamkov.... a dakujem za opytanie nelke sa dary super.. uz jej aj konecne dorastla srst a trosku pribrala... len je skoda, ze v utulku nerobia testy na poslusnost.. zistila som, ze je vycvicena... :jop: a ty mas fenku a ake je to plemeno???
lola1610
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: UTULOK NOVE ZAMKY

Poslaťod Sára1 » Sob 08.08.2009 18:43

Tak to som rada že sa má dobre, ved niekedy hod aj nejakú fotečku Nelky, budem len rada. Dnes som bola v útulku, zobrali dvoch psíkov tak som rada. Lilly bola zlatá, vkuse bola na mňa prilepená. Ja mám 2 fenky. Jedna má 11 rôčkov je to kríženec str. bradáča a pudlíka a tá druhá má 6 rôčkov a je to kríženec mad. vyžly a basenjiho plus 2 psy v záhrade 12 a 5 ročného, viac je na mojej stránke, tam je napísané ako som k ním prišla... :ahoj:
Priateľ je ten, kdo Ti podá ruku a dotkne sa Tvojho SRDCA
Kľud a mier vo mne... =) LÁSKA
Sára1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Nové Zámky

Ďalší

Späť na Útulky