Pes z útulku

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Psik z utulku

Poslaťod Silwuska » Štv 28.08.2008 9:07

Hm :ua: seci ste z blavy :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psik z utulku

Poslaťod mimi » Štv 28.08.2008 9:47

meddy dame stretko Ba dlhace som ja
no ja mam taru z utulku u psej matere ked som si ju brala jej vypadol poslednymliecak takze mala tak okolo pol roka datum nar som jej vymyslela 1.2.2008.
Tarunka vraj bola týrana bolo to niekde pri čadci kde niekde mali zatvorených 11 psov takze havkovia boli majitelom ododbraty.
Tarunka boly vychudnutá naštastie v útulku boli iba 3alebo 4 dni a hned som si ju brala.utulok nema havkov v kotercoch takze aj to bolo super.
Tarunka sa vsetkeho bala. a bolo jasne ze v zivote nevidela trávnik. nechcela mi nan chodit packy mala ako babatko ziadne stvrdnute vankusiky. nemala na seba ziaden tuk ale ani svlastvo vazila 4,3klg
teraz vazi cez 6 kil ale stale vyzera chuda taka chrtovitá hrozne je krásna ked bezi.
stále sa boji igelitových vreciek na zemi a vsetkeho sustiaceho. boji sa prevonavkovaných chlapov a velkých psov a velkých ludí. a v aute jej byva zle.
Inalk je z nej uplne iny pes. Je na mna hrozne naviazana a ked pridem domov aj ked ju vobec nehladim a nevsimam si ju ( to robim odkedy ju mame) tak si od radosti cvrkne.
Bojí sa byť bez ludskej spolocnosti doma knuci ked odidem z prace .
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Psik z utulku

Poslaťod camon » Štv 28.08.2008 11:15

Vsetci urcite nie sme z Blavy :lol: ja som sa tu len docasne usadila, nie som odtial ani tu nejak neplanujem ostat :no:
ale tak uvidime kam nas vietor zaveje :ach:

Mimi mozme skusit, uvidime ci sa slecny skamaratia, medusa si fenky dost vybera :ach: ale ma aj psie kamaratky nie len kamosov.
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Psik z utulku

Poslaťod mimi » Štv 28.08.2008 11:39

Offtopic: takja mam este stenata mozno sa znesu
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Psik z utulku

Poslaťod Tobin » Štv 28.08.2008 17:07

meddy píše: akurat je alergicka na vlciakov :ua:

No vitajte v nasom klube - moj je na vlciakov tiez rasista, ale je to kuewnik, fenky berie nezavisle na rase a vierovyznani :lol:
Tiez neviem jeho predchadzajuci osud, je iba pravdepodobne, ze ho nevyhodili/neodlozili, ale niekom zdrhol. V utulku bol iba 10 dni, kym nas nejaka dobra vila nezoznamila. To bol osud, boli sme si sudeni, lebo k tomu sa viaze story:
Ono v jednu stredu (min. rok v oktobri) som si ho nasiel na web strankach Polianok, volal sa Dred. Isiel som nanho kuknut, v piatok na dlhe vencenie, v sobotu aj na noc a v pondelok som si ho prisiel "adoptovat". Ked hovorim, ze som si prisiel pre Dreda, taxa dozvedam, ze Dred ist nemoze, lebo je v karantene s kotercovym kaslom. Ale reku jak, v karantene, sak som ho mal aj na vikend atd... A oni ze ahaaaaaaa, kua, to bol Rijad, to sme sa pomylili (tomu osetrovatelovi, co sa pomylil, poranne vynadali, ale ja som mu kupil Cognac :). No a tak mam Tobina.
Ono su v tej historke este dva osudove a mozno aj dojimave momenty, skoro americke mydlo s happyendom, ale nekcem citlivejsie dusicky rozplakat :pac:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Psik z utulku

Poslaťod Amaguk » Štv 28.08.2008 17:09

ale len kludne rozplac!
Pis, hovor, prehanaj! :no: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psik z utulku

Poslaťod lusy » Štv 28.08.2008 17:09

amaguk si ma predbehla. :smile:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Psik z utulku

Poslaťod Tobin » Štv 28.08.2008 17:46

OK, holky, pridite zajtra na stretko, posepkam do uska :lol:
Tema: 29.08 Bratislava ekonomicka univerzita - Stretka

No, v tu sobotu, co som si isiel vziat psika aj na noc domov, tak napoludnie v nemocnici zomrela manzelka. No a po pietnych ukonoch som si pre psika poobede isiel napriek tejto udalosti... Asi to bol od nej darcek na rozlucku...
A to druhe? Este jedna pecka, ale to radsej nie, to je uz moc private.... Len tolko, ze nemat Tobina, s ktorym som sa cele hodiny potuloval po zamrznutych a zasnezenych luznych lesoch by som to zle obdobie prezival ovela tazsie.
Diky, ze su psici....
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Psik z utulku

Poslaťod camon » Štv 28.08.2008 22:45

jeej som tu den aj s cestou a uz som v klube :aaa:
no moja meda u vlciakov tiez nerozlisuje pohlavie, a nevadi jej ani to ze to nie je cistokrvny vlciak, proste hoci co co okolo vlciaka preslo je nepriatel :lol:
a nevadi jej ani to ze je to pes tri krat vacsi ako ona, nastastie maju vlcky na sidlisku kosiky, inac by sme uz asi mali namiesto jednej medinky tri :ua:
ale uz ked viem ze jej vadia tak ju beriem k sebe skor ako sa do nich stihne pustit

PS: inac medy je tiez osud, laska na prvy pohlad, cakala som na nu vyse pol roka lebo si ju uz medzi casom niekto zarezervoval,ale na moje stastie si to rozmyslel :no:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Psik z utulku

Poslaťod Silwuska » Pia 29.08.2008 15:32

Tobin píše:OK, holky, pridite zajtra na stretko, posepkam do uska :lol:
Tema: 29.08 Bratislava ekonomicka univerzita - Stretka

No, v tu sobotu, co som si isiel vziat psika aj na noc domov, tak napoludnie v nemocnici zomrela manzelka. No a po pietnych ukonoch som si pre psika poobede isiel napriek tejto udalosti... Asi to bol od nej darcek na rozlucku...
A to druhe? Este jedna pecka, ale to radsej nie, to je uz moc private.... Len tolko, ze nemat Tobina, s ktorym som sa cele hodiny potuloval po zamrznutych a zasnezenych luznych lesoch by som to zle obdobie prezival ovela tazsie.
Diky, ze su psici....


:plac: kua...no vidis...a pak ze osud neexistuje...a pak ze sa nerozrevem :plac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psik z utulku

Poslaťod Amaguk » Pia 29.08.2008 15:35

presne tak
...veru, zivot nam splieta vselijake zakruty a stretnutia...mne moji psi tiez pomohli z tazkych depiek
su to nase male zazraky :pusa: :5:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psik z utulku

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 29.08.2008 18:30

No, tomu sa hovorí osud.

Mne môj útulkáč takmer pomohl do ťažkých depiek, ale už je to ok, sú to naozaj zlatíčka :jop:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psik z utulku

Poslaťod Rauke » Sob 30.08.2008 22:03

to je fakt smutne... :plac:
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: Psik z utulku

Poslaťod Aris » Ned 31.08.2008 20:12

Rony je s PN má vyše 4 mesiacov a brala som ho ked mal 6 týždnov. Je to môj anielik ktorý mi pomohol, ked nás napadol pes a zabil mi Arisa a ktorý ma vtedy podržol a povedal mi svojími nemými očkami, že on mi nič nevyčíta, že to sa mohlo stať kdekolvek a dodal mi silu na útek ked som utekala domov. Je to psík, ktorý ma dokáže podržať v tých chvílach, ked si vyčítam, že nebyť toho sprostého výletu, Aris by žil a všetko by bolo o.k. Ked mi je tak vyleze na mňa a položí mi hlavu tam kde ma to najviac bolí- na srdce a proste je to psík ktorý na svoj vek má až moc dospelácke zmýšlanie, ale stále má v očkách tú šteniaciu nevinnosť a nevymenila by som ho za nič na svete, ani na interšampiona s PP, lebo psík s útulku si vašu lásku cenný, lebo vie aké je to byť nechceným a vie čo je to nezažiť lásku a ked ju má vracia ju desaťnásobne
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Psik z utulku

Poslaťod maggie » Ned 31.08.2008 21:53

taaakze....ja mam momentalne 3-rocnu krizenku maleho bradaca a asi nejakeho teriera (aj ked silwus v nej furt vidi pittbula :lol: )vola sa Maggie,povodne Quinta,ako priblizne 6mesacnu som si ju zobrala z utulku na Poliankach a myslim,ze to bol cisty osud,co nas dve dal dokopy,tiez si navzajom pomahame z depiek a do depiek :lol: .ked som ju objavila na poliankach,bola to moja prva navsteva utulku vobec,na plot tam vtedy skakalo klbko hafanov a vykrikovali o zivot,len ona jedina sedela a pozerala sa na mna s kamoskou.ked sme sa otocili na odchod,tak hafani stichli a ona vtedy asi zo dvakrat stekla...no a bolo "vymalovano"...pribeh ako z lacneho americkeho dojaku :lol: medzicasom je z nej sebavedoma mlada dama,ktora nema chvost medzi nohami,neplazi sa pri zemi a zahradu a panicku strazi ako naaajvacsi trhac :lol: nakoniec bude tata predsa len pittbul?skor ten netopyr :lol:
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky