Pes z útulku

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: pes z útulku?

Poslaťod zeane » Uto 01.04.2008 16:03

Lenka.Buddy píše:no vedúca tam pobehovala okolo...tá holka jej povedala,že nie...malá je teraz u tej baby doma..tak??čo zavolám jej..keď ona odborníčka mi povie,že ona si nezvykne... a to má 3-4 mesiace :ach: len čo ja nabojujem,keď ani 18 nemám..a mama sa tam doťahovať o psa nebude... ju to dosť vytočilo a teraz hladá hafa v inzerátoch,že by sme radšej niečo kúpili,keď hentí sú takí...že či nechcú ísť aj k nám pozreť a skontrolovať jak bude pes bývať :heh: takže čo najkôr by som chcela skúsiť teda aj iné útulky..len tam je to zas horšie s prevozom :ua:

pozerala som štiavnicu a zvolen..štiavnica asi nič..Poca ak by sa dalo môžeš zistiť či nemajú nejaké štendá :no: a zo zvolena je vyhovujúci a hezký tento :smile: http://www.kszv.sk/podr.php?ID=316


Lenka, ak si vyberieš z útulku z Bratislavy tak pekne prídeš na hlavnú stanicu do Ba, ja ťa tam aftíčkom vyzdvihnem a do Dolných Orešian ťa potom hodím aj so šteniakom :smile:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: pes z útulku?

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 01.04.2008 17:47

zeane díkes moc..milé od teba :hi:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: pes z útulku?

Poslaťod Poca » Str 02.04.2008 7:17

Ak by si sla do Rezna na dogtrekking alebo aspon pozriet, ja by som skocila do ZV pozriet co maju v skutocnosti a ak by bol nejaky fuzik, alebo terier, tak by som ti ho mohla doniest tiez. Teda uz som zabudla kde byvas a neviem kde to mas blizsie.. :hi:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: pes z útulku?

Poslaťod Silwuska » Str 02.04.2008 8:02

Chcela by som sa však vyjadriť k jednej veci co ma troska znepokojila. Moja velmi dobra znama a kamaratka bola v utulku v tuto sobotu pozriet na sucku krizenca jagdteriera Beju. Nieje este plnoleta preto bola s mamou.Stretli sa zevraj iba so slecnou ktora ma sucku u seba v opatere, a ta im adopciu absolutne zamietla adopciu z dovodu, ze ked Beja dorasite tak bude spavat vonku s ich druhym psikom golden retrivrom. Pripominam ze jagdterier je polovne plemeno ktore je svojou srstou prisposobene drsnym podmienkam, je to pes ktory potrebuje mnoho pohybu. A kedze by cely den obyvala dvor zo svojim psim kamaratom a po skole sa kamaratka venuje agility, frisbee a dogdancingu, tak by mala Beja da sa povedat dokonaly psy zivot...Laska, plna miska a aktivita je to co psik naozaj potrebuje. A je mu jedno ci spi vonku v zateplenej bude, alebo na gauci. Preto ma jednanie pomocnicky z utulku rozhorcilo a bola by som Vam vdacna ak by ste mohli tento mail preposlat pani Novakovej. Neviem ci aj ona bola pri konzultacii o Beju. A ak by bola taka dobra, tak by som k tomuto rada vedela aj jej stanovisko.


totok som im napisala leni...som zvedava co odpisu... :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes z útulku?

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 02.04.2008 13:57

dík silwiku to som zvedavá aj ja..
Poca ja som z okolia Trnavy... na ten dogtrekk by som veeeeeeelmi rada,ale nemáme odvoz,tak z toho nič nebude :ua:
ale keby je niečo pre nás v tom Zvolene,tak už by sme sa tam nejak dotrepali alebo skúsili poprosiť o pomoc s prevozom niekoho,kto má tade cestu..a dík :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: pes z útulku?

Poslaťod Poca » Str 02.04.2008 13:58

ok, ked sa mi bude dat, tak tam pojdem pozriet.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: pes z útulku?

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 02.04.2008 14:18

jasne..dikes moc :dakujem:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Psik z utulku

Poslaťod camon » Str 27.08.2008 20:32

Ahojte, ma niekto z vas psika z utulku? Ak ano akeho, v akom veku ste ho brali a ako dlho ho uz mate :no:
Ak tu uz nieco take bolo ospravedlnujem sa
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Psik z utulku

Poslaťod Tobin » Str 27.08.2008 22:48

Mam APBT z utulku z BA Polianky. Ma cca 2 r a 9 mes, a v oktobri budu 2 roky, co som si ho adoptoval.
Naco ti je ta info?
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Psik z utulku

Poslaťod Silwuska » Štv 28.08.2008 6:29

Ja mam kuizenca bradaca a jazvecika v utulku v Trnave...ma nieco kolem 9 tich mesiacov a je to riadny nervosko :lol:
Offtopic: Podla mna je to dobra tema...na vymenu skusenosti a tak :jop:

Btw. viete nieco o predoslom osude tych svojich utulkacov?? :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psik z utulku

Poslaťod Poca » Štv 28.08.2008 6:33

Ja mam sucku briarda z KSZV, brala som ju pred rokom, mala cca 1 rok.
O osude neviem nic bola odchytena v BB ale myslim si, ze bola cely cas zatvorena v koterci a prekrmovana, inak zanedbavana, lebo mala na sebe tukove hrce a ziadne svaly, srst mala spletenu, dredavu, v nej kopu kliestov a blch. Myslim si ze sa jej z toho koterca nejako podarilo ujst ked harala, lebo ked som ju brala tak bola po harani a zo skusenosti viem ze nejaky plot pre nu vtedy nieje prekazkou.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psik z utulku

Poslaťod camon » Štv 28.08.2008 7:07

Hladame novych kamosov a tiez ako bolo povedane na vymenu skusenosti :no:
Vzala som si krizenku vraj labradora s ktovie cim, ma cca 3,5 roka, ja ju mam rok.
Mam ju z trnavy. Je to velmi mily, bezproblemovy psik, akurat je alergicka na vlciakov :ua:

Co s nou bolo pred tym ako sa dostala do utulku presne neviem, prisla so zranenou labkou ale uz je v poriadku :smile:
Z utulku si ju dvakrat vzali a vratili, u mna je rok a verim ze zostane :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Psik z utulku

Poslaťod Silwuska » Štv 28.08.2008 7:10

Odkial ste?? :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psik z utulku

Poslaťod mika » Štv 28.08.2008 7:52

Ja mam malamuta z utulku, dostal sa tam ked mal asi 2 roky. My sme si ho brali po 7 mesiacoch. Nejaky dobrak ho uviazal v lese a do utulku ho priviedli policajti. Nejaky cas som ho nemohla uvazovat-bal sa, ze ho tam necham.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Psik z utulku

Poslaťod camon » Štv 28.08.2008 7:54

Bratislava/Karlovka :smile:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky