Pes z útulku

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Psik z utulku

Poslaťod helluska » Sob 13.02.2010 14:13

pokial viem, tak ludia z utulku si obcas idu pozriet havkacov, ale vacsinou iba tych, co su na dvore rodinneho, ze sa prejdu okolo. ludia zvyknu pisat a posielat fotky, ako sa maju chlpaci v novom domove
Dogs are miracles with paws.
helluska
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Košice - Mníchov

Re: Psik z utulku

Poslaťod Kikz » Sob 13.02.2010 14:52

Aj ja mam psika z utulku, teda nie konkretne utulku, ale z karantennej stanice :ahoj:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Psik z utulku

Poslaťod Mac Gie » Sob 13.02.2010 15:00

lebo kym bol Max mensi tak som si s tym chalanom z utulku vymenila par mailov ale uz sa neoznal tak neviem :nwm:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Psik z utulku

Poslaťod zuzka:) » Ned 14.02.2010 10:46

my to máme v útulku zariadené tak, že len po určitom čase kontrolujeme psy (teda ja konkrétne nie). väčšinou asi len tak buď telefonicky alebo, že nový majitelia pošlú fotky a tak. ale k niektorým ľuďom viem, že už boli aj osobne pozrieť...
akože teraz fakt neviem :hi: , ale sa mi zdá, že po mesiaci a pol roku alebo tak...
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Psik z utulku

Poslaťod Mac Gie » Ned 14.02.2010 12:57

tak ja mam Maxa rok aj par mesiacov a nic :lol:
a zase to nie je daleko a myslim ze aspon poslat mail ci sa ma dobre a ci mozem poslat by mohol poslat :nwm: ved to nezaberie tolko casu...ja chapem ze ich maju dost co nasli domov ale tak poslat mail 2,3 denne nie je tak vela :nwm: ale tak akoze mne je to jedno ale ja by som to robila inak :yes:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Psik z utulku

Poslaťod zuzka:) » Pon 15.02.2010 15:14

a ty máš psíka z akého útulku?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Psik z utulku

Poslaťod helluska » Pon 15.02.2010 15:31

Mac Gie no, podla mna je to presne ako pises, ze tych psikov im preslo cez ruky vela a je tazke kazdeho kontrolovat. ti ludia maju aj tak velmi vela prace a nemozu stale pisat a zistovat. ale urcite by sa potesili, ak by si sam poslala fotku a spravu, ako sa psikovi dari :no:
Dogs are miracles with paws.
helluska
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Košice - Mníchov

Re: Psik z utulku

Poslaťod Mac Gie » Pon 15.02.2010 19:13

zuzka je to na strane 5 :no: je z PO :smile:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Psik z utulku

Poslaťod zuzka:) » Pon 15.02.2010 21:21

pardon, ale ja som tú tému moc nečítala :hi:
tak potom neviem, asi ich nekontrolujeme až tak poctivo :nwm: ale kľudne môžeš poslať fotky a napísať ako sa má :yes: ja neviem či som tvojho psíka osobne poznala, ale tí čo áno, tak sa určite potešia :smile:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Psik z utulku

Poslaťod Mac Gie » Pon 15.02.2010 21:52

ja to chapem mate ich vela co si uz nasli domov :no:
no bol tam od 23.10. a my sme si ho brali na dusicky :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Psik z utulku

Poslaťod Kikz » Pon 22.03.2010 16:36

Rataju sa aj psiky z KS ? :lol:
Ak ano tak sa pridavam do klubu majitelov utulkacov a opustenych piksov, mam borderaka aj ked nik mi nemoze potvrdit, ze to naozaj cisty borderak je :no: teraz ma priblizne 3-4 roky, brali sme si ho koncom septembra v roku 2007, kedy nam povedali, ze moze mat okolo jedneho az dvoch rokov.

Ak Cori nieje cisty borderak, povahu aj vzhlad urcite zdedil po nom, je to typicky sialeny vzdyenergiou srsiaci pes plny elanu a chuti do zivota, neuveritelne rad sa uci nove veci a velmi rychlo sa nadchne pre akukolvek aktivitu, od agility az po vsetko lietave aj nelietave. Je to absolutny partak do kazdeho pocasia, proste pes, akeho som si vysnivala :yes: .
Najvacsou zaujimavostou je to, ze ked sme v tom case zhanali prave Borderku, nikde naokoli nebolo nic konkretne co by nas zaujalo a prave vtedy sme sa nejakou nahodou dozvedeli, ze prave u nas v Karantennej stanici maju nieco, co mozno hladame.
Nikdy neolutujem, ze som si vzala prave Coriho, aj ked nie vzdy je to s nim take jednoduche ale ved, kazdy mame svoje chyby. Ten, co sa rozhoduje ci si zaobstarat alebo nezaobstarat psika z utulku- vrelo odporucam. Ten psik vam bude navzdy vdacny za domov, ktory mu date a vy tym ziskate naozaj perfektneho spolahliveho priatela ktory vas bude milovat celou svojou dusou. :yes:

:ahoj:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Psik z utulku

Poslaťod Amy01 » Uto 23.03.2010 11:53

My sme si zobrali Mandy z Piešťanského útulku pred 4mes. Ale, že by si to nejak vážila to asi nie :lol: stále robí zle, trhá ma, takže vyzerám ako keby ma niekto týral :ha: Je pravda, že sa odomna nepohne aj na toaletu chodí somnou :angel: skáče mi do vane keď ju napúšťam, keď nie som doma vláči moje pyžame po zemi a tak :smile:
Neviem ako sa mala pred útulkom, niekto ich dal v noci v koši na prádlo pred útulok (bolo ich 5 šteniatok), bojí sa niektorých ľudí hlavne mužov a ak náhodou niekto beží oproti tak mi utečie domov, igelitky tiež moc nemusí, deti má veľmi rada, posledné týždne sa bojí aj velkých psov skočil po nej vlčiak tak to jej asi už ostane.
Kontrola u nás nebola, ale posielame foto do útulku ako sa má :smile:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Psik z utulku

Poslaťod aston-henry » Uto 23.03.2010 19:55

Amy 01 tvoja Mandy je strašne zlatá, vyzera ako plyšáčik, júúúúúúúú rozkošné psíča :smile:
aston-henry
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Zvolen

Re: Psik z utulku

Poslaťod Amy01 » Str 24.03.2010 13:39

aston-henry: ďakujem :ahoj:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Psik z utulku

Poslaťod camon » Pon 29.03.2010 20:02

jee vitajte, aj ja mam Mandy z utulku :ahoj:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky