OZ Pes v núdzi

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Offca » Štv 22.04.2010 11:38

Škaredé poleno vám hodili popod nohy. :ua: Tak držím palce, nech sa podarí niečo vhodné nájsť. A hlavne nech to už ide hladšie..
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Kaca » Uto 27.04.2010 0:17

Ginger Rogers píše::lol: no hej :lol:
nastastie mame velky dvor a dom, tak sa to da. mesacne u nas padne 100kg granul a este par desiatok kil kosti a maska :nwm: :dancing: :ahoj: :aplause:
a prave rozmyslame nad jednou kokricou co sa vyskytla blizko nas v utulku... ach jaaaj :aaa:
priestor je, aj granulky, ale cas je vacsi problem (aj ked manzel je vela doma, resp. viac nez ja)
je mi proste hrozne luto psikov v utulkoch :ach:

v ktorom utulku je ta kokrica?
Vodca svorky :)
Kaca
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 109
Bydlisko: Sastin Straze

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod lavyrle » Uto 27.04.2010 7:13

Ja mám doma asi 2 balíky granúl, ktoré sme dostali od chovateľa a nikdy nepoužili, tak som akurát uvažovala, že ich pošlem do nejakého útulku. Je to dokopy možno 6kg, teda nič moc, ale škoda vyhodiť. Ak mi pošleš nejakú adresu kam ich poslať, budem rada :yes:
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Darcia » Uto 27.04.2010 12:21

lavyrle: S tymkolko toho tie psy pozeru je kazda granulia pomoc velmi vitana :jop: Ale pride mi zbytocne to posielat, aby si nemusela platit postovne, ja som tiez z Bystrice a viem si ich od teba osobne vyzdvihnut a doniest tam, kazdopadne ak trvas na poslani :lol: tak potom tu je adresa predsednicky (kedze psikov mame na viacero meistach)
OZ " Pes v núdzi "
Sielnica 336
962 31 Sielnica
A ono sa to potom zadeli podla toho pre aku velkost psikov budu granulky vhodne :)
Velmi pekne dakujeme ze si si na nas spomenula :smile:

A vdaka aj ostatnym za zelania, snad to uz naozaj vyjde :smile:
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Riky » Str 26.05.2010 13:06

Držím palce.
Keby som mohla, vzala by som si aj psíka do dočasnej opatery, no zatiaľ na to, žiaľ, nemám možnosti ...
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod mon23 » Uto 08.06.2010 16:30

Ja mám z OZ Pes v núdzi boxera - Rockyho :)
Brala som ho od Dominiky u ktorej bol v DO - je to veľmi zlatá baba :)
pravidelne sledujem na ich stránke a aj na facebooku čo je nové, z každého umiestneného psíka sa vytešujem ako malá :) a dievčatá veľmi obdivujem za to čo robia, klobúk dole.
a tu je fotka môjho krásavca:

Obrázok
Pes naučí Vaše dieťa vernosti, vytrvalosti a trikrát sa zatočiť pred tým ako si ľahne spať. (Robert Benchley)
mon23
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod mia1 » Uto 08.06.2010 18:00

Aha Rockynko :) Ja som clenom OZ pes v nudzi, takze ak by ste mali nejake otazky, tak rada odpoviem :hi:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Bellss » Ned 09.01.2011 16:06

Ahojte, tento piatok si idem po psíka do vášho útulku :jop:

Je to psík menom Rocky - kríženec NO x Kaukazkého ovčiaka :yes: , veľmi sa naňho teším a som rada, že môžem pomôcť jednému psíkovi, tým, že mu dám domov. :dakujem: :hafan2:

Pridávam fotečku..
Obrázok
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod kotrmelc » Ned 09.01.2011 19:23

Offtopic: Bells blahoželám, nech ti robí radosť krásavec :no:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Bellss » Pon 10.01.2011 19:27

ďakujem :) už sa teším keď bude doma :yes: :heh:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Lulu a Lacky » Pia 21.01.2011 20:31

Bellss no ako Dominika povedala, že ste si padli do oka :) Roky to už potreboval nemal v živote štastie chudáčik.

V OZ máme velké množstvo nádherných ovčiakov aj fenky aj psov, dokonca aj šteniatka. Pokial teda viete o nejakom záujemcovi čo má dobré podmienky na chov takého psa dajte vedieť. Ponuku nájdete na www.pesvnudzi.sk alebo na fcb v našej skupine pes v nudzi.

Nájde sa u nás vela čistokrvných psov, ale aj nádherné a originálne oriešky.

Pokial máte možnosť zobrať si psíky do dočasnej, neváhajte uvolníte tak miesto nejakému, ktorému ide o život a velmi pomôžete psovi, ktorého si vezmete, kedže útulok psom nesvedčí.

DAKUJEM tel.č - 0915200909
Lulu a Lacky
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: Zvolen

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Bellss » Ned 23.01.2011 13:04

Lulu a Lacky píše:Bellss no ako Dominika povedala, že ste si padli do oka :) Roky to už potreboval nemal v živote štastie chudáčik.


Tak mne sa zapáčil ešte na silvestra ako som videla jeho fotku na fb. To bola asi láska na prvý pohľad a potom ako sme si poňho prišli a som ho videla naživo tak som verila, že je to ona a že je to dobré rozhodnutie :jop:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod DiamonD » Ned 06.02.2011 15:49

Bellss ako sa ma Roky? Budú aj fotečky? :lol:
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 28.02.2011 8:32

ahojte, dlho som rozmýšľala, či sem napísať, no som kúsok v šoku z jednania báb z PvN na FB a ľudí, čo tam chodia.
Vo svojej ponuke mali psa, kríženca, ktorý vypadá ako krajší NO, podľa istých fotiek pripomínal čsv. Viacerí chovatelia a majitelia sme sa k tomu dostali. Keď som si to však pozrela, zistila som, že v popise majú chybu - československý ovčiak. Tak som sa rozhodla babám napísať, pri všetkej slušnosti, som ich opravila, že je to nesprávny názov a tiež, že psík je kríženec, ktorý možno trochu pripomína čsv, keď zavreme oči, že by bolo vhodné to opraviť.
Spustila sa tam lavína osočovania, že ako si dovoľujem napísať niečo také, vraj pes potrebuje pomoc a nie prednášky, či je alebo nie je kríženec a či ovčiak alebo vlčiak, vraj on to tak má v papieroch - v akých prosím??? veterinárny preukaz??? tam môže mať aj pudel!!!
Neviem, či sem chodí niekto zodpovedný a plnoletý, kto sa stará o PvN. Ak áno, tak by som láskavo prosila, aby sa na danú fotku pozreli. Sú tam aj moje komenty.
Ide o to, že ak už raz inzerujete psa, iste by ste si nedovolili na čivavu napísať maltezák. Je to rovnako zle uvedený názov plemena ako československý ovčiak. Druhá vec je, ak slušne napíšem a dovolím si nesúhlasiť o príslušnosti k plemenu, tak očakávam normálne reakcie. Ide o to, že nový záujemca by mal vedieť, čo za psa to je. I keď, ako som aj v komentoch písala, je to psík z útulku.
Zaráža ma jednanie ľudí z PvN, zaráža ma to, že ak človek dovolí vyjadriť nesúhlas a opraviť inzerát, je označený za človeka, ktorý nemá cit. Nie je to však prípad len tejto organizácie, ale celkovo útulkov, že nevedia správne identifikovať plemeno a fanatickí príslušníci hneď kameňujú ľudí, ktorí majú plemeno v oku a dovolia si nesúhlasiť. Je taký problém napísať v inzeráte kríženec? Je také zlé uviesť správne označenie? Nemyslím si. Jednala som so všetkou úctou voči ich práci a dostalo sa mi len toľkoto: "vraj mám jednať s ľuďmi, čo toto robia s väčšou úctou". Ak je väčšia úcta prehliadanie očividných chýb, tak neviem, v akom svete žijem.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: OZ Pes v núdzi

Poslaťod kotrmelc » Pon 28.02.2011 10:53

Offtopic: [OT][/OT]
Nevidím na tom nič zlé, keď sa poradí v dobrom. Bohužiaľ každý reaguje svojsky, vzťahovačne. Pritom človek sa nechce navážať, len upozorňuje na isté fakty.
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky