Útulok Korňa - OZ U psej matere

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod zorra » Pia 19.03.2010 1:05

To je super, že som našla túto tému :lol: takto dám možnosť p.Murčovej trochu očistiť svoje meno :yes:
Už pár mesiacov hľadám psíka, ktorý, ako som zistila, skončil u p.Murčovej.
Nevidela som ho ale v ponuke, ani ho nevidím v umiestnených psíkoch :ua:
A tak by som rada zistila, či žije, nebol to môj psík, ale záležalo mi na ňom, bol to tuláčik, ale roztomilý a sľúbila som mu krajší život...môžem vám p.Murčová poslať fotku?
zorra
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod muro » Pia 19.03.2010 13:47

o.k.mozete my ju tu zavesit a aj poslat mailom,poprosim este o udaje z odovzdavacieho protokolu,aby som to rychlejsie nasla,kedze mate ,,nabeton,,istotu,ze ste ho dali k nam,lebo ja neviem,kto ste vy,prosim predstavte sa.Vy viete moje meno ,ja vase nie,preco tajnosti ,ked je to ,,nabeton iste,,.
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod zorra » Pia 19.03.2010 21:39

muro píše:o.k.mozete my ju tu zavesit a aj poslat mailom,poprosim este o udaje z odovzdavacieho protokolu,aby som to rychlejsie nasla,kedze mate ,,nabeton,,istotu,ze ste ho dali k nam,lebo ja neviem,kto ste vy,prosim predstavte sa.Vy viete moje meno ,ja vase nie,preco tajnosti ,ked je to ,,nabeton iste,,.

pani M., o odovzdavacom protokole nemam vedomosti,
psik bol odovzdany do vasich ruk od p. Z. z PB .
Viem to priamo od p.Z., hoci sa len "prekecla" :nwm:
Na mojom mene nezalezi, nie je uvedene na ziadnom protokole, sme na verejnom fore, vy ste Muro a ja som zorra :nwm:
Snad vam pomoze fotka, psik bol oriesok, ale prekrasny, mimoriadne mily a lahko zapamatatelny :ahoj:
A verim, ze najst novy domov pre neho nebol ziadny problem,
Nechcem vyryvat, chcem len vediet, ze sa ma dobre :yes: zalezi mi na nom, mata ma ten smutny pohlad :plac:
Dakujem za pochopenie.

Obrázok
zorra
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod muro » Pia 19.03.2010 22:18

Dobry vecer,psik je naozaj pekny,tieto typy krizence asi jazvecika su dost caste a velmi oblubene,takych mavame casto,co vsak nutne potrebujem ,k tomu aby som zistila ,ci psik bol u nas,kedze nemate protokol, je aspon datum dovezenia psika k nam,meno psika,odkial mal byt dovezeny,a kto ho doviezol,pripadne kontakt na tych ludi ,ktory ho doviezli k p.Z.potrebujem to z dovodu,ze som mala niekolko takychto podobnych psikov a ak bol skutocne u nas,aby sa neopakovali zameny,a potom sa budeme hasterit ,ci to je on alebo nie.Dakujem za pochopenie.
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod zorra » Sob 20.03.2010 0:01

tesi ma vas zaujem, pani M., takze psik bol prevezeny p. Prcom z P.B. niekedy zaciatkom juna 2009 a meno neviem, kedze bol tulacik.
Viem, ze podobnych psikov moze byt viac, ale zase nie tolko, napriklad som nenasla na Vasej stranke nijakeho podobneho a preto po nom patram.
Dakujem za Vas cas a Vasu snahu.
zorra
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod muro » Sob 20.03.2010 1:04

Problem preco nemozete najst toho psika na strankach nasho OZ,je ten ze stranky sme spustili skusobne prvykrat 4.8 2009.Podla vasej foto sme podobneho psika umiestnovali do SB.Bolo by dobre zaslat este nejake fota,nasmu adminovi na mailovu adresu RANC KORNA,ktora je uverej.na nasich strankach,v tej dobe pripravoval stranku a fotil psikov mozno bude mat nejake fota a bude mozne ich porovnat s vasimi a tak upresnit ci sa jedna o toho isteho psika,dakujem budeme cakat,ja idem zatial napisat nasmu adm.o co sa jedna.
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod zorra » Sob 20.03.2010 1:20

ano, to som si myslela, ze ste stranku s umiestnenymi psikmi spustili neskor, bohuzial nemam dalsie fotky, ale ak ma Vas admin fotky toho psika, co ste umiestnili do SB (mozete mi prosim vysvetlit, co to je? dakujem) tak ja ho urcite spoznam.
Podla mna je jedinecny, mam ho v zivej pamati, spoznam ho.
A dakujem.
zorra
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: 1. ročník "Kysucká orieškiáda" 2010

Poslaťod dobik » Sob 20.03.2010 13:16

No ono majiteľka daného útulku nie v príliš vzdialenej minulosti mala v Kynologickej revue stále straty PP u psov .....
Takže bolo možné kúpiť 2 psov jedného s originálnym PP a druhého s opisom .....

Dík grc
dobik
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod muro » Sob 20.03.2010 14:44

o.k. poslite my svoj mail,inac ale neviem ci to ma zmysel,dnes som volala p.Z ,aby som trochu zistila , o ktoreho psika by sa malo jednat,nakolko vy tvrdite ,ze ho bral p.P osobne z PB.Zistovala som ,ci sa jedna o psika ,ktory mal ist na adopciu alebo len bol u nas v DO,pokym ho PB umiestni,lebo v tom pripade,ma adresu psika p.Z,my sme len opatrovatelia a vsetko ine si PB riadi sama.Tuto sluzbu poskytujeme kazdemu.P.Z.si ,ale nespomina na takeho to psika, presla si celu evidenciu za maj-jun a takeho psika tam nema evidovaneho,mate urcite tu info,ze siel k nam 100percentnu,ak ano,preco sa nepredstavite a na rovinu nepoviete viac informacii ,z ktoreho miesta ho bral,nakolko p.Z.ma vela DO ,a ma prenajatych a vlastnych viac kotercov,ktore ma rozmiestnene po PB.Ta fotka,co ste nam poslali bola kde fotena?P.Z.nezpoznala ani miesto,kde bol ten psik foteny,vraj u nej to isto nebolo.Tak kde to bolo,ked uvadzate,ze to bol tulacik,ak ste ho vy doniesli,treba vase meno,ak ho nechcete zverejnovat na toto forum ,poslite my ho v maily,podla neho,ak ste ho vy odovzdala,budeme presne vediet,o ktoreho psika sa jedna a kde je umiestneny.Tak skuste byt aspon trochu napomocna,alebo je to len fikcia ,aby sa malo na fore o com pisat? :otaznik: :vykricnik:
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: 1. ročník "Kysucká orieškiáda" 2010

Poslaťod muro » Sob 20.03.2010 16:24

Mozeme to trochu uviest na pravu mieru dobik,vobec neboli duplicitne pp,ziadalo sa o vystavenie rodokmenov k psikom po tom ,co sme prisli o originaly ,ktore boli zalozene v 1spoloc.sanone,na tvoju interv.nam boli prekontrolovane tetovania u jednotlivych psikov a u niektorych aj genet.testy,a nebolo to zrovna lacne,ale nic sa z toho nepotvrdilo,ale aj to sme ti odpustili.Nebolo by od veci ,keby si sam pomohol,vsak mas velmi dobre org.schopnosti,len by to muselo byt zadarmo, ak vies co to je,a asi by si sa trochu uspinil.Mozes my poslat aj ss,urcite sa dohodneme :lol: a co havik,kolkateho uz mas v poradi,napis ss pokecame.
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod zorra » Sob 20.03.2010 17:24

Bohuzial, nie je to ziadna fikcia, ani nechcem rozputavat vasne.
Psik bol urcite prevezeny ku vam z PB, odchyteny bol v Belusi, este vam mozno pomoze, ze bol v dost zlom stave, nakolko mal po tele ranky po blchach, vyhryzene cele miesta, takze p.Z. tvrdila, ze nemoze ist na adopciu a musi sa preliecit.
dufam, ze som vam pomohla :nwm: moje meno vam nepomoze, pretoze nie je nikde uvedene, nema zmysel ho zverejnovat.
zorra
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod muro » Sob 20.03.2010 18:39

O.K.idem preverit info od vas,a v tej Belusi,sa kde nasiel alebo kto ho doniesol do PB,mal tam majitela alebo ako to bolo,prosim vas ,povedzte co viete,nech sa konecne pohneme,alebo preco nezavolate osobne p.Z.mozno sa ona skor rozpamata ,ked jej pripomeniete nejake body-detaily,ku nam bohuzial pridu casto psikovia zo,, zmenenym osudom,, neni to ale chyba z nasej strany,kazdy interpretuje inac,ak nemate c.t.na p.Z.,mozem vam ho poslat v ss.
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: 1. ročník "Kysucká orieškiáda" 2010

Poslaťod dobik » Sob 20.03.2010 18:53

Stačí sa spýtať na veterine v Čadci aké boli všeliaké problémy či už pri vystavovaní očkovaní do očkovacích preukazov najhoršie na tom je že v Čadci a okolí Ťa poznajú všetci... teba a aj tvojho manžela ....
dobik
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod zorra » Sob 20.03.2010 19:22

pani Z. nemam dovod volat, ako som spominala, len vdaka jej nepozornosti som sa dozvedela, ze siel psik ku vam.
Bola nahnevana v akom stave bol a ze co koho do toho, kam siel.
Ja si nemyslim, ze je tento typ psika bezny, prezrela som databazy x utulkov a nikde som takeho nevidela, ked tak len malo podobneho. Navyse tento psik urcite potreboval liecbu, tiez mi bolo povedane, ze nestal moc o spolocnost inych psov, preto som sa divila, ze ho supla p.Z. ku vam, a trapilo ma to, toto su indicie, nic ine ma nenapada.
Viem, ze sa u vas premelie kvantum psikov, ale nespominate si na Billyho? Museli ste ho predsa aj liecit, na fotke to nie je vidiet, ale tu kozu mal v katastrofalnom stave, hlavne vzadu na chrbte a pri zadocku. :ua:
zorra
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod muro » Sob 20.03.2010 19:52

O.K.tak toto som zistila,ste vy p.KVASNICOVA z BELUSE ,co si brala v r.2008 psika on nas z Korne,boli ste u nas s takym trochu arog.bratom?Prosim odpovedzte sukr.spravou,dostanete dalsie info.o psikovi,p.Z.DOHLADALA PSIKA z dna 3.6 2009,u nas bol len v DO,a bol ostrihany,preto my to nic nehovorilo.Nove udaje ja nemozem zverejnit za nu a bez suhl.majitela ,tu na sklo.Odpovie p.Z.cez ss,dufam ,ze si to vyjasnite,s pozdravom M. :ahoj:
muro
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky