Útulok Korňa - OZ U psej matere

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod usagi » Pon 22.03.2010 17:46

preco takto reagovala je otazka na zamyslenie..


ano mas pravdu je...mna ak by niekto nespravodlivo obvinoval,splechla by som mu do tvare dokazy a viac by ma jeho podpichovanie netrapilo.uprimne, vsetci vieme,ze sa najdu ludia co budu donekonecna vsetko prekrucat a vyrabat konflikty.otazkou ostava preco druha strana reaguje hned podrazdene,odpoveda nepriamo a navzajom sa odvolava jedna na druhu.ako absolutne nestrany pozorovatel vidim na jednej strane pre beznu komunikaciu utocne formulovane komenty,no na druhej je vlastne to iste,bez racionalnych vysvetleni a teda "rukolapnych " dokazov :nwm:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod zorra » Uto 23.03.2010 1:33

Mackie píše:ta pani Zavracka je z PB, kde mal ten pes papierovo patrit?
preco takto reagovala je otazka na zamyslenie..

ano Mackie, pani Závracká je šéfka Spolku na záchranu zvierat v PB, ktorej som priviezla psíka, ona ho posunula do Korne k p.Murčovej, ktorá ale Billyho poslala do Rakúska, kde má "super domov", ale mňa odkázala na pani Závrackú :nwm:
Teraz p.Závracká trieska s telefonom a p.Murčová sa hrá na mrvého brouka :nwm:
A prečo??? Prečo sa neobhajujú??? :nwm:
Niečo tu smrdí a ja mám strach o Billyho ...a nielen o neho... :plac:
p.Murčová, halóóó, čakám na vysvetlenie vašich klamstiev!!! :vykricnik:
zorra
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod Liana » Uto 30.03.2010 19:58

neviem ci to zaujima len mna, ale vzhladom na to ze tu aj na psej dusi sa dlho riesilo zmiznutie fenky Zoji (ak som spravne pochopila) a podsunutie viacerych fotografii na ktorych nebola Zoja, mozno by bolo dobre, keby niekto kompetentny prilozil aj spominane foto.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod Kaca » Sob 17.04.2010 14:20

Fotky Zoje: http://www.zachrannykorab.sk/Nasli_domo ... eus.html#1
Ostatne fotky v teme o Korni, ak niekto chce, zaslem na poziadanie mailom vo vysokom rozliseni.
Obrázok
Vodca svorky :)
Kaca
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 109
Bydlisko: Sastin Straze

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod Liana » Sob 17.04.2010 14:27

a fotky ktore ti poslali ako udajne fotky Zoje? na porovnanie
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: OZ U psej matere - Korňa, Turzovka

Poslaťod Kaca » Ned 18.04.2010 0:59

Napis mi do SS alebo na zachrannykorab zavinac zachrannykorab bodka sk adresu, poslem Ti to vo vacsom rozliseni. Alebo na PD v teme o Korni su tie fotky spolu s fotkami Zoje http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic. ... &start=460
Vodca svorky :)
Kaca
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 109
Bydlisko: Sastin Straze

Re: Útulok Korňa - OZ U psej matere

Poslaťod lenkadenisa » Štv 09.12.2010 0:56

ja mám svoju WiFi (pôvodne Činq) z Korne, mala ju už vlastne doma jedna pani z PB, ale tá povedala, že "ona na ňu nemá čas, lebo chodí do roboty". akože predtým nechodila alebo čo?! chcela ju dať naspäť, tak som si ju vzala, malá mala červíky v brušku, keby sme jej nepomohli, bolo by dávno po nej. neskôr som sa dozvedela, že tá pani potom kontaktovala útulok, že chce ešte jedného psíka - Wifkinho dlhosrstého brata. to sme naozaj ľudia?! :ban!: lenže psík medzičasom odišiel za dúhový most (červíčky). čo však bolo zo strany útulku divné - písala som p.Murčovej, že Wifi má v preukaze kód, asi čipovací, tak že či má čip. pani odpísala, že momentálne nemá pri sebe knihu s čipovaniami, že jej mám napísať o týždeň. písala som jej 2x a už sa neozvala :nwm:
WiFi *o3.o3.2o1o
lenkadenisa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: Útulok Korňa - OZ U psej matere

Poslaťod čierna oliva » Štv 09.12.2010 7:49

čip sa dá zistiť u veterinára, mal by mať čítačku
Prečo by mal človek očakávať, že jeho modlitby o milosť budú vypočuté tým čo je nad ním, keď on sám nemá žiadne zľutovanie nad tým čo je pod ním?
čierna oliva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 489
Bydlisko: TT

Re: Útulok Korňa - OZ U psej matere

Poslaťod lenkadenisa » Štv 09.12.2010 13:31

potom sme boli u veta, čip nemá, ale číslo má v preukaze nalepené, tak neviem :ach:
WiFi *o3.o3.2o1o
lenkadenisa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Predchádzajúci

Späť na Útulky