Útulok Kežmarok

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod wewerica » Uto 18.11.2008 14:24

Offtopic: prepacte ze sa pytam ale neni su toto nahodou cistokrvne psy s PP? http://luciq.rajce.idnes.cz/PiestanskyO ... C02779.JPG
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod Silwuska » Uto 18.11.2008 14:50

Offtopic: Mozu byt "cistokrvny" ale pravdepodobne su nepapierovy :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod AlicaGGG » Uto 25.11.2008 19:55

jj, ked nemaju papaiere tak tam ist mozu
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod basqa_zuzy » Pia 04.06.2010 11:14

Útulok je pod vodou :plac: :plac:
V noci zalialo útulok a kopec psíkov sa utopilo. S tohto útulku mám Zuzku a neviem si predstaviť žeby tam teraz bola :plac:
Hasiči zachraňujú ľudí a newem čo je so psikmy
,,Kto povedal že šťastie sa za peniaze nedá kúpiť zabudol na šteňatá"
Obrázok
www.zuzy-smiling-dog.estranky.sk
basqa_zuzy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Poprad

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod Kikz » Pia 04.06.2010 11:25

Psiky sa utopili ?????????????????????? :oo: :oo: :oo: :oo:

:plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: preboha
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod katkariinka » Pia 04.06.2010 11:39

basqa_zuzy
:plac: Pre boha, to je strasne. Mas nejake blizsie info, v akom je to stave? Da sa nejak pomomoct?

EDIT: Citala som o zalavach v Kezmarku, hrozne. :plac: :plac: Je mi strasne luto vsetkych ludi, o tych sa vsak teraz aspon niekto zaujima. Bohuzial, situacia je taka, ze zvierata nie su prioritou. Drzim im vsetkym palce.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod basqa_zuzy » Pia 04.06.2010 15:25

Voda má asi meter a pol a psíky boli v klietkach. Bližšie info nemám viem o tom iba vďaka tomu že mám ocka policajta a bývame vo vedlajšom meste. Pomôcť sa bude dať asi iba adopciou zachránených psíkov.Okrem toho V útulku boli aj mačky. A záplavy sa začali o tretej ráno. :plac: :plac:
,,Kto povedal že šťastie sa za peniaze nedá kúpiť zabudol na šteňatá"
Obrázok
www.zuzy-smiling-dog.estranky.sk
basqa_zuzy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Poprad

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod Nyssa » Pia 04.06.2010 15:27

toto je info od Lenky Zolnierčikovej: "psikov sme evakuovali, no vratili sme ich spat, voda trochu klesla, cakame co bude aj ked hlasia dobre pocasie bojime sa...na zahradkach za utulkom sa utopili psy, sliepky, kozy....."

dočaska sa hľadá hlavne pre veľkých psíkov :plac:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Kežmarok - ponúka psíkov

Poslaťod katkariinka » Pia 04.06.2010 16:27

Boze, mne je tak strasne luto vsetkych zvierat, ktorym vzala voda zivot. Pred vodou neutecies... :plac:
Ja si to ani tak neuvedomujem, co sa deje okolo, my sme v Ziline "v suchu" - aj ked nedaleka Rajecka dolina aj Kysuce si svoje uzivaju...
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Útulok Kežmarok

Poslaťod mishell » Str 27.04.2011 14:13

dufam že nebude vadiť ak to sem hodím, na fcb som našla príspevok že sa koná zbierka na výbeh pre kežmarský útulok, ja bohužial niesom v takej situácii aby som mohla finančne prispievať, aj keď su to psy, ktore si to urcite zaslužia viac ako nejake 2% z dane pre rómske deti na rozvijanie talentu :pac: tak by som to chcela aspoň širiť ďalej a myslim že toto je forum, kde to nesmie určite chýbať...celý článok si možete prečítať na http://www.facebook.com/event.php?eid=125437310867977
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: Útulok Kežmarok

Poslaťod styrioci » Str 24.08.2011 22:59

utulok je zase pod vodou

http://www.facebook.com/event.php?eid=207880352602175

Útulok Kežmarok je pod vodou! Prosíme pomôžte!

Ako?

- dočasnými opaterami pre psíkov v okolí KK, kým opadne voda, možno je to len na pár dní, ale zachránite im tým život!
- svojou priamou dobrovoľnou prácou v útulku,
- krmivom (zatopilo aj granulky), poprípade finančne
- adopciou psíka,
- akokoľvek inak...

Potrebujú nás...

Kontakt, adresa a mapka - http://utulok.kezmarok.sk/kontakt.htm
Číslo účtu - 0490972602/0900

Situácia je naozaj veľmi vážna! Koterce sú zaplavené až po strop, voda je dospelému človeku cca po krk! Jeden psík sa už utopil... :,(

Momentálne sa psíkovia presunuli na vyvýšené miesto vo výbehu, ale je ich tam na kope vyše 100... Takto sa to nedá zvládnuť...
styrioci
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Bydlisko: KE

Re: Útulok Kežmarok

Poslaťod MisheliQ » Štv 25.08.2011 7:31

BEZNADEJ!!!!!
Neviem vyjadrit slovami to co sa dnes od 19.00 odohralo. Boze preco,zaco sme si toto zasluzili? Kym som dosla v priebehu par minut voda stupla, psikovia knucali v klietkach driapali sa po budach. Okamzite som ich zacala zaradom vypustat, psikovia plavali za mnou. Nestihala som otvarat klietky. Dzinka a Punto co su spolu v klietke boli cely pod vodou ked som ich pustala len nufaky im trcali.Ja som mala vodu po krk na spickach,neskor som uz musela aj plavat. Psikovia sa driapali na plavajuce budy, kusky dreva, behali po strechach klietok, bohuzial sa nam utopil nas milovany KUBO :( Tak velmi ma to boli. O dalsich zatial nevieme, ale vobec nevieme, ktory psikovia su kde, niektory nam behaju este po okoli utulku. Kozicky ovecky su v bezpeci na jednej zahradke za utulkom,ale tiez sme ich museli tahat cez vodu a kvicali od strachu. Velky vybeh nam zacali psikovia prehryzovat a behat vsade. V unimobunke ich je teraz vysse 30, dalsich sme zatvorili kde sa dalo, do skladov, stenacich klietok, do auta atd. 7 psikov slo do DO,zaco velmi dakujeme. Vzalo nam aj plot je cely zniceny,klietky su posunute, vyzera to neskutocne. Ludia prosim pomozte, my nevieme co mame robit, je to neskutocne,voda klesla ale stale jej je po kolena. Prosime o DO a hlavne o zajtrajsiu pracu a pomoc, to co tam bude sa neda opisat.Sme zniceni a na pokraji zufalstva.
PROSIM PRIDTE NAM ZAJTRA RANO POMOCT!!!!
DAKUJEME!!!! Paulinka a rodina Lacusova, Katka a rodina Gardosova, Jozo Kucera, Pan primatorov Sajtlava a jeho syn Igor, Ferko Olbrecht,Jana Huszarova,Mestska policia a Poziarnici.
Za DO dakujeme Paulinka Lacusova, Bibiana Simova, Jana Huszarova, rodina Gardosova, Jozo Kucera za utocisko pre kozicky a ovecky.
Ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa, uz nestiham nic vnimat.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Útulok Kežmarok

Poslaťod MisheliQ » Štv 25.08.2011 13:52

Viacero súkromných osôb aj združení sa spojilo a organizujú materiálne zbierky po celom Slovensku, ktoré sa potom prevezú priamo do útulku. Prispejte a pomôžte aj Vy.

Útulok naliehavo potrebuje - obojky, vodítka, misky, deky, SAVO, prepravky alebo klietky pre psov, aj staršie, ale funkčné. Všetko zničila voda. :(
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... e=1&ref=nf

Ak chcete pomôcť a vo Vašom meste sa zbierka nerobí, tak ju zorganizujte priamo vy, dajte nám o tom vedieť alebo to sem napíšte do komentov a možno sa nájde niekto, kto bude vedieť dary vyzdvihnúť.

ZBERNÉ MIESTA

KOŠICE
piatok (26.08.) - 16-18 hod - benzínka pri Hypertescu - Trolejbusová - organizátor - OZ Psia duša - 0905 136 016

BRATISLAVA
piatok (26.08.) - 16-19hod - parkovisko ZOODOM - organizátor - Silvia Matlaková - 0904 530 303
pondelok(29.08.) - 9-11hod - parkovisko ZOODOM - organizátor - Monika Kozelová - 0905 747 003

POPRAD
neustále - organizátor - Paulínka a Helenka Lacušové - 0918 611 973

RUŽOMBEROK udalosť na FB
od teraz až do odvolania - organizátor - Domka Weissová - 0917 264 689

TRENČÍN
Zajtra poobede ideme z Trenčína pomôcť do zatopeného útulku Kežmarok, naspäť berieme nejakých psíkov do dočasných opatier, útulkov. Ak by mal niekto možnosť poskytnúť DO, alebo nový domov nejakému psíkovi, môžeme po trase Kežmarok - Piešťany doviezť, taktiež je tam treba granule, konzervy, pretože aj granulky im zaliala voda, môžme sa v Trenčíne stretnúť, preberiem to. Kontakt na mňa - 0910955593.

ZVOLEN
ZBIERKA ZVOLEN : Dohodla som sa s kamarátkou z PP, ktorá sa bude v nedeľu vracať domov do PP ( nakoľko ide na víkend ku rodičom " na juh" ) a v nedeľu cestou späť sa môže zastaviť vo ZV pre veci, ktoré by sa podarilo vyzbierať a zaniesla by ich do útulku v KK. Ak ste zo ZV, alebo okolia a viete pomôcť, volajte na č. 0905 604 854 a dohodneme sa , kde by ste mi to pre psíkov priviezli ...

ŽILINA
piatok (26.08.) - 18-20 hod - parkovisko Hypertesco - organizátor - Dočasná opatera Zbyňov - 0905 71 6517 (Maťa), 0948 555 770 (Zuzka)

BANSKÁ BYSTRICA
od teraz až do odvolania - organizátor - Obchod pre zvieratá - Sládkovičova 7 - 0948 528 929

SPIŠSKÁ NOVÁ VES
organizátor - Katarína Van Drack, KONTAKT: 0907 376 083

ĎAKUJEME!

Udalosť - http://www.facebook.com/event.php?eid=207880352602175
Naposledy upravil MisheliQ dňa Štv 25.08.2011 22:54, celkovo upravené 4
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Útulok Kežmarok

Poslaťod MisheliQ » Štv 25.08.2011 20:34

ObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázok
viac fotiek tu http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 553&type=1

Doniesli sme 11 psíkov zo zatopeného kežmarského útulku: Felícia,Kendy,Kevin,Marko,Zuzka,Mia,Cecil, Maxi, Berta Falco a Ivanko si našli prístrešie u nás.Dúfam že si zvyknu a zabudnú na traumu, ktorú museli včera prežiť.Urobíme pre to všetko! http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 1566135059
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Útulok Kežmarok

Poslaťod MisheliQ » Pia 26.08.2011 16:37

Ako môžete pomôcť??

- finačne: číslo účtu - 0490972602/0900 (http://utulok.kezmarok.sk/kontakt.htm), český účet Daruj 2 Eurá...- 2283275379/0800, do poznámky platby uveďte "POTOPA"

- materiálne: zbierky po celom Slovensku sú rozpísané vyššie

- manuálne: čistením, upratovaním a dávaním útulku dokopy

- dočasnou opaterou

ĎAKUJEME! Každú pomoc si nesmierne vážime!


FB stránka: Útulok Kežmarok

FB udalosť: Útulok Kežmarok je pod vodou! SOS!

Útulok vyzeral predtým Takto

Iné
PET STORE
Podporiť Kežmarský útulok môžete aj cez tento projekt. Ak to stihnete cez víkend a uhradíte to internet bankingom tak veci v utorok naložíme a odvezieme do Kežmarku. Funguje to takto: Vy kúpite jedno vrece granulí a pet store dá druhé vrece granulí zadarmo. Takže za cenu jedného vreca kvalitného krmiva dostane Kežmarok DVE VRECIA!!! To isté platí aj pri miskách a ležadlách pod psíkov.
http://www.petstore.sk/Utulok/Utulok-Kezmarok.aspx

TATRY SALE
Obrázok
http://tatrysale.sk/index.php?route=ext ... ount_id=32
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky