Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Útulok Banská Štiavnica - OZ Záchrana zvierat

Uto 17.06.2008 20:49

Aktualna web stranka utulku je www.zachranazvierat.szm.sk

Na stranke najdete kontakty a blizsie informacie aktualnej ponuky psikov...

Prosim, ak ste niekto z Banskostiavnickeho regionu, pridte utulok navstivit a poprechadzat sa so psikom...

Psikovia cakaju a tesia sa von, avsak velmi malo ludi pride utulok navstivit a preto zbytocne dlho cakaju, kym sa niekto nevrati z prechadzky...

Vdaka

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Uto 28.10.2008 9:57

Galéria psíkov - kto hladáte kamaráta, vyberte si :yes:
http://www.zachranazvierat.szm.sk/galeria_psov.html

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Uto 28.10.2008 11:08

Laura nema chybu :jop:

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Uto 28.10.2008 11:33

Aj ja by som si vybrala Lauru..

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Uto 28.10.2008 13:11

Ma strasne priatelsky kukuc...nemat dma dve kucerave obludy tak cestujem :jop:

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Str 29.10.2008 10:39

Mňa zaujalo toto http://www.zachranazvierat.szm.sk/lady.html
- milujem velké odrastené šteňatá a ešte fenky :hi: fakt si mepomôžem. A ašte to je krásne ako je na fotkách spokojná a vybehaná, útulok si dal záležať na fotkách v prírode a vystihli spokojný kukuč psov. Mne býva totiž smutno a k pozerám útulkové fotky a psíci hádžu smutné očká z betónových kotcov. :ua: tých psíkov je v útulku ozaj vela...

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Pon 31.08.2009 22:17

Aktualna stranka Banskostiavnivnickeho utulku OZ Zachrana Zvierat :

http://www.utulokbs.sk/

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Štv 03.09.2009 4:11

OZ Zachrana zvierat je utulkom zriadenych z iniciativy nasej predsedkyne J. Simonidesovej. OZ Zachrana zvierat nema nic spolocne s OZ Tulava Labka. Pretoze OZ Tulava labka, je len instituciou ktora len posuva psikov z miestnej /Banskostiavnickej/ karantennej stanice. OZ Tulava labka nema ziadne priestory v ktorych by mala umiestnenych psikov. OZ Tulava labka je v spolupraci s KS.
Nase OZ Zachrana zvierat je utulkom pre zvierata - konkretne pre psikov. Momentalne mame v utulku plny stav. Nachadzaju sa u nas nie len dospeli psici, ale aj steniatka. Nasu oficialnu stranku najdete na www.utulokbs.sk.
Ak chcete psika, radi vas privitame :jop:

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Str 16.09.2009 13:56

Zornička, ja som bola už davnejsie v utulku v BS a velmi sa mi tam pacili tri sucinky. Jedna bola Nela, strasia sucka, druha Dejlí (píšem ako počujem), taka stihla cierno-hneda sucka a jedna bola Tara, taka nizsia hneda sucka. O jednu z nich by som mala zaujem. Ak sa tieto sucky v utulku maju?
Eva

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Uto 22.09.2009 13:06

Evka, viem, ze Nelka aj Tara boli v utulk roky, prirastli majitelom k srdcu, az tak ze sa ich nechceli vzdat.. :ua:
skus im napisat na stranku http://www.utulokbs.sk/kontakt.php alebo skus napisat priamo pani Simonidesovej na matrika@banskastiavnica.sk Tarka je nenormalne dobry psik, je jemnunka, vhodna do bytiku, dost trpi v utulku, dufam,ze si po rokoch uz najde laskyplny domov, vela stastia :no:

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Str 07.10.2009 7:19

Evi25 píše:Zornička, ja som bola už davnejsie v utulku v BS a velmi sa mi tam pacili tri sucinky. Jedna bola Nela, strasia sucka, druha Dejlí (píšem ako počujem), taka stihla cierno-hneda sucka a jedna bola Tara, taka nizsia hneda sucka. O jednu z nich by som mala zaujem. Ak sa tieto sucky v utulku maju?
Eva


Ako sa maju ? Kludne sa mozes prist pozriet. Myslim si, ze v ramci moznosti dobre. Tara tam vsak uz nie je /teda taketo meno som v utulku nepostrehla/. Dejli aj Nela su tam. Chodia zaujemci, ale vacsinou chcu nieco na strazenie - nieco velkeee. A to vacsina psikov z utulku nie je. Alebo chcu steniatko. Dokonca raz prisli ludia s tym, ci nemame nahodou retrivera, ze oni len retrivera chcu :ach: Tak to je potom tazko vyhoviet.

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Str 07.10.2009 7:23

Zoe píše:Evka, viem, ze Nelka aj Tara boli v utulk roky, prirastli majitelom k srdcu, az tak ze sa ich nechceli vzdat.. :ua:
skus im napisat na stranku http://www.utulokbs.sk/kontakt.php alebo skus napisat priamo pani Simonidesovej na matrika@banskastiavnica.sk Tarka je nenormalne dobry psik, je jemnunka, vhodna do bytiku, dost trpi v utulku, dufam,ze si po rokoch uz najde laskyplny domov, vela stastia :no:



Zoe - kazdy jeden psik bude stastnejsi v peliesku pri svojom panickovi, ako v utulku. A kazdemu je hadam jasne, ze ziadny utulok nedokaze simulovat podmienky, ake by psik mal, keby si ho niekto adoptoval. Preto, kedze si tak dobre informovana o tom, ako sa maju psiky v utulku, by si mala vediet, ze pani Simonidesova bojuje o nove priestory uz zhruba od januara tohto roku. Kde by /za svoje peniaze - ako inak/ vybudovala utulok s vybehmi pre psikov :smile: :ahoj:

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Ned 11.10.2009 18:50

Zornicka, prave preto, ze kazdemu psikovi by bolo najlepsie v nejakom svojom pelisku a nie v utulku, mi bolo luto Tary, lebo viem, ze ju uz par krat chceli ludia adoptovat a deti zakricali "Taru nie" (lebo tam bola uz vtedy dva roky a prirastla im k srdcu) lenze ona znasala utulok velmi zle ( ktory psik nie ) ale proste ona bola uplne jemnucka milucka, preto som sa aj teraz prihovarala hlavne za nu, nemam o nej info, uz mi bolo luto sa aj pytat, prave preto, ze viem, ze uz davnom mohla byt vo svojom. Ti ludia si nastastie potom zobrali ineho psika, ktoreho im "deti dovolili" . Necham ma prosim, ze chcem nieco negativne povedat na utulok alebo pani Simonidesovu, je to uzasny clovek a vela robi pre psikov, len viem ako to bolo konretne u Tary a chcela som sa za nu prihovoritj , ale to uz bolo asi pred tromi rokmi, tak dufam, ze medzitym si ju uz niekto adpoptoval, a ze aj Nela si najde krasny novy domov, lebo je tam uz tiez dost dlho :plac:
a zelam vela stastia s novym utulkom :no:

Re: Útulok Banská Štiavnica, OZ Záchrana zvierat

Ned 11.10.2009 21:52

Zornicka, prave preto, ze kazdemu psikovi by bolo najlepsie v nejakom svojom pelisku a nie v utulku, mi bolo luto Tary, lebo viem, ze ju uz par krat chceli ludia adoptovat a deti zakricali "Taru nie" (lebo tam bola uz vtedy dva roky a prirastla im k srdcu) lenze ona znasala utulok velmi zle ( ktory psik nie ) ale proste ona bola uplne jemnucka milucka, preto som sa aj teraz prihovarala hlavne za nu, nemam o nej info, uz mi bolo luto sa aj pytat, prave preto, ze viem, ze uz davnom mohla byt vo svojom. Ti ludia si nastastie potom zobrali ineho psika, ktoreho im "deti dovolili" . Necham ma prosim, ze chcem nieco negativne povedat na utulok alebo pani Simonidesovu, je to uzasny clovek a vela robi pre psikov, len viem ako to bolo konretne u Tary a chcela som sa za nu prihovoritj , ale to uz bolo asi pred tromi rokmi, tak dufam, ze medzitym si ju uz niekto adpoptoval, a ze aj Nela si najde krasny novy domov, lebo je tam uz tiez dost dlho :plac:
a zelam vela stastia s novym utulkom :no:


Ja neviem. Ja mam psika prave z tohoto utulku a nikto nic nekrical, ked sme si ju brali domov :nwm: . Pravdou vsak je, ze ludia prichadzaju do utulku a pytaju si psikov v urcitom vekovom rozhrani /a psik, ako Nelka tam vecsinou nezapada :hmm: /. Viem konkretne o par psikoch, ktore maju deti, akoze adoptovane. Napr. Bobes... Ale toho by som sa bala posunut aj ja sama :ua: . Tazko mi je sudit tieto veci. Sama neviem, ako by som viedla utulok ja ...
Odoslať odpoveď