Môže si to útulok dovoliť?

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod Beny » Štv 30.08.2012 15:32

Podľa mňa by si to nemali dovoliť :ua: No to je len môj názor .... Mňa by to nahnevalo :hmm:
I ♥ Beny . . . . . . http://www.my-dog-beny.weebly.com
Obrázok
Beny
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Trnava

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod lucik » Štv 30.08.2012 16:50

keď budeš za niekoho zodpovedná, potom sa nad tým zamyslíš a uvedomíš si, že zbytočne by si sa hnevala..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod Beny » Štv 30.08.2012 17:40

lucik- ja viem, no tak by som sa na neho tešila a nič by z toho nebolo :ua:
I ♥ Beny . . . . . . http://www.my-dog-beny.weebly.com
Obrázok
Beny
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Trnava

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod Domca » Pia 31.08.2012 10:58

Nam sa tiez hlasilo jedno 12 rocne dievca zeby chcela pomoct so psikmi....Odmietli sme ju okamzite. Ako fakt si nevezmeme na triko ze by ju nejaky pes zvalil alebo uhryzol, lebo aj taki su....Myslela by si ako ide vsetkych vyhladkat ale kebyze sa oproti nej rozbehne 40 kilovy pes tak by bola pos :kak: od strachu....Lebo nasi su bzene pusteni, ti ktori sa medzi sebou znesu, ti ktori nie su pustani na striedacku....A nikto tam nema cas na dieta davat pozor, kedze vzdy tam je roboty viac nez dost.
Tebe sa to z tvojho pohladu mozno nezda ale je to obrovska zodpovednost....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod Nanda » Pia 31.08.2012 14:54

Ja na takom mieste vedúcej ( :lol: ) útulku tak také 12 neberiem! Niekomu sa to može zdať všeliaké. No kto by na také decká dával pozor? Stále by otravovalo psov a aj ľudí. Poznám to. :hmm:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod BarboraA » Pia 31.08.2012 15:00

Baby ja vobec nechapem, ako sa tu mozete tolko rozculovat!
Nehovorim, ze to je prijemne alebo dobre, co spravili, mali ti vopred zavolat, potvrdit tvoj zaujem a potom psika vydat.... ALE :vykricnik:
Aris volala si tam pravidelne na psika sa pytat? Preco si nezaplatila adopcny poplatok vopred, napriklad, aby si to "positila'? Aj take veci sa dali spravit. Chapem tvoje sklamanie, aj mna by to sklamalo (ja som sa preto uistovala ze Alexa nikomu nedaju asi tak raz denne) ale skus pochopit aj ty ich.
Celkovo, mate vobec predstavu, kolko krat sa utulkom stalo, ze psika rezervovali a ludia im potom v najlepsom pripade zavolali (aj to len v najlepsom pripade, obvykle skor nezdvihaju telefon!!!) aby im povedali ze uz nemaju zaujem! A takto ti psici kolko krat prisli o sancu najst si domov a zostali trcat v utulkoch dalsich x mesiacov. Stalo sa to zilion krat!!!
Akoze poznamka o tom, ze to spravili preto, aby usetrili par granuli krmiva, to fakt moze prist len od dost arogantneho cloveka :hmm:
Ako niekto spomenul, ti ludia to tam robia dobrovolne, prezivaju s tymi zvieratami vsetko, dobre aj zle, snazia sa im najst domov. Niekedy nepostupuju idealne ale chcem vas poprosit o vacsiu zhovievavost. Utulok nie je obchod kde vam podrzia tovar, oni sa musia v prvom rade proste postarat o dane zviera!
"Men have forgotten this truth," said the fox. "But you must not forget it. You become responsible, forever, for what you have tamed."
LITTLE PRINCE by A. de Saint - Exupery
BarboraA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 245
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod Poca » Pia 14.09.2012 8:58

Tiež sa musím zastať útulku. Tiež sme mali záujemcov, ktorí si na 100% po psíka prídu tak sme čakali do konca školského roka, do konca dovolenky, kým doprerábajú... a zo šteniatka vyrástol pes, ktorý mal neskôr problém sa adoptovať. Mali ho rezervovaného na 100% až kým som ich nestretla v meste s "čistorkvným" šteniatkom. Stalo sa to 2x, od tej doby nerezervujeme. Druhá vec je, že vám to nemali sľubovať.. prípadne ak je tam viac ľudí, mohla nastať aj chyba v komunikácii..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod hriva » Sob 15.09.2012 11:28

náš Ugo bol v utulku 3 krat rezervovany a nikto si ho nevzal. potom raz si ho zobrali a po tyzdni ho vratili. ked sme sa na neho pytali, odmietli nam ho dat lebo ze je (zase) rezervovany. veduca utulku ale povedala ze kasle na to, da nam ho, lebo zas si po neho nahodou nepridu a my sme mali ozaj vazny zaujem. doteraz je u nas...
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Môže si to útulok dovoliť?

Poslaťod Ivca88 » Str 26.09.2012 12:18

Ivca88
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Predchádzajúci

Späť na Útulky