Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Re: utulok priatelov zvierat

Štv 27.03.2008 11:30

To je karantenna stanica v KATASTROFALNOM STAVE a pri rocnom vybere 2000SKK dane za psa...UTULOK v Presove nie je....(Zatial).ODPORUCAM kazdemu majitelovi psa,ktory odvadza dan za psa mestu PRESOV,aby isiel povinne na exkurziu do tejto karantennej stanice.nech vidi,ze kde nejdu jeho peniaze...

Re: utulok priatelov zvierat

Štv 27.03.2008 16:24

myslím si, že by sa tá stránka mala sprehľadniť. Chcela som tam nájsť psy na adopciu, ale nejak ma to po 10 minútach prestalo baviť.

Re: utulok priatelov zvierat

Štv 27.03.2008 16:29

Ulf, ponuka zvierat je tu: http://www.priateliazvierat.sk/index.ph ... i2&catid=2

Re: utulok priatelov zvierat

Štv 27.03.2008 20:20

Díki :ahoj:

Re: utulok priatelov zvierat

Štv 27.03.2008 22:18

OZ Priatelia zvierat neprevádzkuje útulok/karanténnu stanicu v Prešove, zabezpečuje len bez nároku na odmenu tvorbu stránky, neveterinárnu starostlivosť, venčenie a ďalšie podľa potreby.
Ponuka zvierat sa dá nájsť jednoducho v pravom stĺpci, kde je zobrazený najnovší prijatý pes/mačka, alebo v ľavom menu pod Ponuka zvierat z útulkov v Prešove.
Stránka http://www.priateliazvierat.sk nie je stránka útulku, ale občianskeho združenia Priatelia zvierat. Stránka útulku je jednoducho dostupná cez utulok.priateliazvierat.sk alebo konkrétne len psy na psy.priateliazvierat.sk ako aj mačky na macky.priateliazvierat.sk.

Re: utulok priatelov zvierat

Štv 27.03.2008 22:20

OZ Priatelia zvierat v spolupráci s mestom a Ministerstvom ŽP pripravuje projekt útulku, v ktorom by našli miesto všetky opustené zvieratá každého druhu. Tento projekt bude hotový najneskôr v júli 2008.

Re: utulok priatelov zvierat

Sob 02.05.2009 20:46

prekvapil ma prispevok v poradni na ich net stranke, ohladne predaja psov urcitym etnikam. Vraj nejaky veterinar...no neviem, ja tam prispievam tiez, nerada by som vykrmovala psov niekomu.....

Re: utulok priatelov zvierat

Sob 24.10.2009 16:40

myslim, ze je pravda, ze to jeden veterinar robil, ale uz dlhsi cas (neviem presne) sa registruje presne kam je pes alebo macka adoptovany... :no:

Re: utulok priatelov zvierat

Štv 03.12.2009 9:08

dobra sprava - Priatelia zvierat zaobstarali nove priestory, ktore su v procese rekonstrukcie /ak chcete pomoct materialne, financne, preklik na web/ - cize namiesto nevyhovujucej karantennej stanice bude mat oblast presova skutocny utulok

Re: Útulok Prešov

Ned 24.10.2010 8:26

S hlbokým zármutkom v srdciach Vám oznamujeme, že 21. októbra 2010 nás po tragickej nehode vo veku 21 rokov navždy opustil úžasný človek, kolega, kamarát a náš predseda Michal Haško.
Jeho odhodlanosť bojovať za práva zvierat bola neuveriteľná. Založil OZ Priatelia zvierat, spravoval ho, riadil, staral sa o útulok a všetko čo k tomu patrilo.

Michala nám už nikto nenahradí, no budeme sa snažiť v jeho práci pokračovať naďalej.
Ospravedlňujeme sa Vám za našu chvíľkovú nečinnosť. Trochu to potrvá kým dáme veci do poriadku.
Ak by niekto mohol pomôcť ako dobrovoľník v útulku tak nás prosím kontaktuje. (stačí SS)
Obrázok
:rozlucka:

Re: Karanténna stanica Prešov

Ned 24.10.2010 9:00

Prajem úprimnú sústrasť :plac:

Re: Karanténna stanica Prešov

Pon 25.10.2010 13:49

RIP Misko

Re: Karanténna stanica Prešov

Sob 30.10.2010 7:54

je nieco nove vo vystavbe utulku? Ci sa to zastavilo? Alebo vobec nezacalo?

Re: Karanténna stanica Prešov

Pia 05.11.2010 11:12

v tej porube už je dokončená mačacia miestnosť, už tam aj boli mačky, ale museli ísť odtiaľ preč do DO, pretože tam nemá kto chodiť starať sa o ne.
ako to pokračuje momentálne neviem presne
http://www.utulokpresov.sk/sk/fotogaleria/4/category fotky tej miestnosti, ale ponuka mačiek neviem či je aktuálna...

Re: Karanténna stanica Prešov

Pia 05.11.2010 19:51

je to pekne, ale asi aj dost male. takze pre psov zase nic, je mi to velmi luto.
Odoslať odpoveď