Ako pomôcť?

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod miusiatko » Str 15.08.2012 20:58

helenus píše:MontyTheDog: v Trenčíne je predsa karanténna stanica, nie útulok. Alebo sa to už zmenilo? Do KS by nemali chodiť cudzí ľudia, nie?

Vencit sa normalne moze (asi), aj my sme pred 2 tyzdnami boli, aj ked vekovu hranicu neviem.
Pred par rokmi, ked este KS fungovala pod naozaj zodpovednymi ludmi, boli vence bezna vec a vencili aj decka od nejakych 12-13 rokov - museli najprv prist s rodicmi a ti podpisali suhlas. Ked bolo vonku teplo, alebo prazdniny, bezne sme v KS mali prazdne koterce, skoro vsetci boli vonku
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod helenus » Str 15.08.2012 21:12

Miusiatko: už si nepamätám, či som to niekde čítala, alebo či mi to hovorila p. Ožvaldová, keď som raz volala do KS: vraj do vnútra nemôžu vpustiť ani záujemcov o adopciu, psa musia doniesť na bránu, lebo inak by z toho mohli mať problémy.
Asi je to fakt blbosť.
Kedy sa môže chodiť venčiť?
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod MontyTheDog » Str 15.08.2012 21:16

miusiatko píše:
helenus píše:MontyTheDog: v Trenčíne je predsa karanténna stanica, nie útulok. Alebo sa to už zmenilo? Do KS by nemali chodiť cudzí ľudia, nie?

Vencit sa normalne moze (asi), aj my sme pred 2 tyzdnami boli, aj ked vekovu hranicu neviem.
Pred par rokmi, ked este KS fungovala pod naozaj zodpovednymi ludmi, boli vence bezna vec a vencili aj decka od nejakych 12-13 rokov - museli najprv prist s rodicmi a ti podpisali suhlas. Ked bolo vonku teplo, alebo prazdniny, bezne sme v KS mali prazdne koterce, skoro vsetci boli vonku


To je v pohode, mama príde milerada podpísať a ten vek by tiež mohol byť. Uvidím, pôjdem sa tam spýtať.
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod miusiatko » Str 15.08.2012 21:18

Monty, neviem ci to tak funguje teraz. Tak to fungovalo v casoch, ked som tam pracovala aj ja. Ale to cela KS fungovala trochu inak...

Helenus, neviem ako to je. Za "mojich cias" to tiez bola normalna KS a slo to. Teraz sme boli normalne v areali, pamlskovali psov v kotercoch, jednu fenulu sme vzali na dlhu prechadzku. Mozno zalezi od toho, ktora slecna tam zrovna je :nwm:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod MontyTheDog » Str 15.08.2012 21:24

Nemáte na nich kontakt, napr. e-mail? Radšej im napíšem, ako by som sa mala zbytočne prevážať.
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod helenus » Str 15.08.2012 21:32

MontyTheDog:
http://www.facebook.com/pages/Pomoc-ps% ... ref=stream
orange : 0915 785 007
t-mobile : 0903 785 007
http : www.utulok-trencin.sk
mail : info@utulok-trencin.s
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod MontyTheDog » Str 15.08.2012 21:39

Ďakujem, idem im napísať :ahoj:
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod Nanda » Štv 16.08.2012 11:45

Monty - Ja viem že nemusím len stadiaľto, len už bude škola a nebudem mať aj tak čas, keby že až tak cez leto a aj to na chalupe :no: , nie my máme byt a chatu tak tam je Miky prevažne často. :no:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod helenus » Štv 16.08.2012 12:02

Je vhodné kúpiť pre útuluk lacné fleecové deky, aké ponúkajú Tescá, Kauflandy atď? Tie deky bývajú tenké a ani po preložení napoly nie sú také hrubé, ako boli kedysi "Larisy".
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod miusiatko » Štv 16.08.2012 14:08

osobne si myslim, ze take deky su skor vhodne pre docaskarov co mavaju male stence - tam je spotreba takych veci neuveritelna :yes:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod helenus » Štv 16.08.2012 14:34

Deky chceli do útulku ako výstelku do búd. Neviem, aké by mali byť hrubé.
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod Domca » Pia 17.08.2012 10:37

Viem ze v zime kocky z karantenky v LM zhanali deky z Ikey....neviem ci su to rovnake alebo podobne materialom... :nwm: Teda ak nemyslis tie pre psy po eure ci po kolko su.....Najlepsie je tam zavolat a opytat sa :no:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod helenus » Pia 17.08.2012 11:06

Domca: do telefónu mi ťažko vysvetlia, aká hrubá má byť tá deka :ha:

Tie deky z Ikey sú tieto? http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/00070489/
Takú mám možnosť si "ohmatať".
helenus
Junior
 
Príspevky: 205

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod Domca » Pia 17.08.2012 11:17

Nemyslela som rovno hrubku ale normalne sa opytat ci mozu byt aj tie Tescove....urcite budu vediet o co sa jedna :no:

Ano tie som myslela :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Ako pomôcť?

Poslaťod niky » Pon 20.08.2012 20:49

Neviete nahodou ktory utulok alebo KS momentalne trpi nudzou na granule, mam doma nejake povyhravane a chcem ich niekde odniest v okoli BA ak nenajdem nic ine skoncia v SZ, ale tam sa vzdy tvaria jak keby toho mali plno...
niky
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 718
Bydlisko: Bratislava-Petrzalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky