OZ Dogs care....

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

OZ Dogs care....

Poslaťod Domca » Pon 12.03.2012 13:07

Kopirovane:

Ako ste si iste mnohí všimli, v posledných dňoch sa rozšírila informácia o Československom kastračnom programe, ktorý plánuje spustiť OZ Dogs Care. V skutočnosti však tento program nie je myšlienkou ani plánom celého tohto OZ, ale jeho predsedníčky – teda mňa - Diana Truchlíková.

Iste sa už každému raz stalo, že spravil nejakú robotu a niekto iný prišiel už na hotové, sprivatizoval, čo sa dá a vám ostalo prekvapenie, ako sa toto mohlo stať. Podobne je to aj s občianskym združením Dogs Care. Toto združenie som založila v apríli 2011, vypísala stanovy, obehala úrady, získala IČO, vybavila účet... Na tento proces sa už dlho chystala Michaela (vystupujúca ako Sirka21) , ktorá ale za pol roka nepohla ani prstom pre nejaké vybavovanie občianskeho združenia. Neviem, či to bolo z lenivosti, alebo z nevedomosti, pravdepodobne išlo o kombináciu oboch, ale to je vedlajšie. Združenie som teda vybavila, čakali nás prvé akcie, ktorých organizíciu máme danú aj v stanovách. Jeden projekt bol Hope and Chance, na ktorom som pracovala s priateľom. Druhý projekt bola Výstava orieškov a psov bez PP, ktorý celý spískali, čo sa nášho združenia týka - náš veterinár s manželkou a Katka. Na oboch bolo vela práce, dlhá príprava...V združení sú ešte dvaja ďalší členovia, tak sa pýtam, kde tam figurujú ďalší dvaja členovia OZ, ktorí sa rozhodli toto OZ prebrať do vlastných rúk ? Tí, ktorí neboli schopni z vačšej miery pomôcť ani na jednej akcii, tí chcú teraz plniť stanovy a robiť ďalšie projekty samostatne. Nedbám...
Mnohí však nevedia, že toto OZ je spojené s útulkom v Zlatých Moravciach. Prejdem teda rovno k jadru veci, ako celý problém vznikol. Moja dobrá priatelka pracovala v tomto útulku posledný rok. Ja som tam chodila už 7 rokov, ale vzhľadom k môjmu trvalému pobytu v BA, nie pracovne. Po roku práce so 17 ročným chlapcom Jakubom však náhle podala výpoveď. Jednoducho to nemohla viac vydržať. Vina nie je v útulku ani vo vedení, vina je len v tomto jednom pracovníkovi, ktorý sa nevie správať k ľuďom, ani k zvieratám. A tu sa zamiešala ďalšia osoba, ktorá mala na to celé najvačší vplyv – a pozor, je to češka, iste ju mnohí poznáte pod menom Porízka _(na fóre kedysi vystupovala pod nickom pejsek ). V súvise s prevozmi psov do Nemecka a Rakúska sa zrazu utajovali všetky úmrtia šteniatok, či psov, akékoľvek choroby, ktoré sa vyskytli v útulku. Sama neviem povedať, či vôbec vedúci útulku vedel o tom, keď nejaký pes uhynul. Pre verejnosť bol jednoducho umiestnený , vačšinou do Čaradíc... Dôver a prenechávanie vedenia nad útulkom tomuto chlapcovi mňe jednoducho nedalo spávať, posledné úmrtia som odmietla uverejniť ako umiestnené do nových domovov. Začalo sa zatajovať už aj kam psy išli, do Rakúska sa mohlo písať len vtedy, keď išli k jednej organizácii, ak išli k druhej, pani Porizka jasne zakazala a Jakubko skákal ako ona píska, veď je to pre dobro psov... Týmto spôsobom sa naše konflikty vyostrovali, posledný krát vtedy, keď odomňa žiadala, aby som spísala petíciu proti novému primátorovi (ktorý je mimochodom skvelým primátorom a mesto môže ďakovať, že ho má! ). Tu začali samé lži o mojej osobe na všetky strany, ktoré ešte s touto ženou komunikujú. Stále však nie dosť na to, aby som sa tým zaoberala, na toto som bola pri tejto osobe zvyknutá... Po tom, čo však moja priatelka podala výpoveď a dozvedela som sa aj o zlom zaobchádzaní s niektorými psami, ktorého dôkazom bol prítulný nemecký ovčiak, ktorý zrazu útočil a to len na jedinú osobu – Jakuba (pes si vždy pamatá, kto mu ubližuje! ), dopátrala som sa ku korešpondencii, ktorú by som bola radšej nenašla. Táto bola tak nemorálna, že som ukončila kontakt s Jakubom a Michaelou a rozhodla som sa vylúčiť týchto členov z OZ. Skôr ako sa ale mne podarilo konať, bola mi doručená zápisnica zo zasadania OZ, ktoré zvolali títo dvaja členovia (paradoxne však aj účastníkmi boli len oni dvaja a tretia podpísaná členka sa ho anilen nezúčastnila, žial si ani neuvedomila, čo podpísala, keď jej papier doniesli ). Na základe platných stanov je hneď z niekoľkých dôvodov táto zápisnica neplatná. Revízna komisia o ničom ani len netušila do toho dňa. Povedala som si, že s týmto nič podniknúť nemôžu a riešiť to budem na zasadaní, ktoré ešte len má v sobotu byť a ktoré som zvolala.
Krátko na to som však prišla o prístup k účtu, ktorý obsahuje peniažky z virtuálnych adopcii ako aj príspevky od mojich známych. Tieto peniažky mali byť použité aj na spustenie kastračného projektu, resp.prvé kastrácie. Čo budeme robiť ďalej, uvidíme v sobotu. Ale chcem upozorniť všetkých, že nie všetko, čo sa týka ochrany zvierat, je naozaj také, ako na prvý pohľad vyzerá. Tiež si skontrolujte vaše peniaze, ak ste na tento účet prispeli, či na účet, ktorý bol používaný predtým, bol súkromný, patril Michaele a prešli ním nemalé peniaze, ktoré však nepreviedla na účet OZ po jeho založení.
Novou predsedníčkou OZ sa malo stať dievča, ktoré uskutočnilo prevoz malého šteniatka do BA a potom chytalo paniku z toho, že čo ak dostala nejakú chorobu, že ten pes smrdí a 2 hodiny sa dezinfikovala.
Čo sa týka stránky útulku, novú stránku robí (zas paradoxne :D ) Porizka, ktorú nikdy nikto nevidel, nikto nevie ani ako vyzerá a v útulku v živote nebola. Ako v Moraveckom, tak asi v žiadnom na Slovensku. Starú stránku, vďaka ktorej sme psíky umiestňovali, nechala Michaela zrušiť.
Tak sa pýtam, je vôbec možné, aby dokázala jedna žena, ktorá fyzicky pre nás ani neexistuje, zničiť tak veľa a ovplyvniť toľkých ?



Tak, aby sme sa úplne chápali, ako sa ľady pohli, resp. nepohli : gratulujem slečne Drienovskej, že sa jej podarilo vďaka jej dobre známym kontaktom vyžehliť situáciu ( radosť však neradím, ešte sme neskončili ), žiadne vyšetrovanie na moje trestné oznámenie sa nedialo, vypočutá bola len protistrana, odpovede na 90% podnetov žiadne , nuž a gramotnosť posudzovateľa si domyslite sami z dokumentu, ktorý som obdržala.
Kedže ide o dokument verejný, tu ho máte. Ťažko povedať, či som vobec mohla takýto ,,úradný,, dokument brať vážne....

http://www.ulozto.sk/xnWoy14/vyjadrenie ... icajta-jpg

heslo: dogscare

Tiež by ma zaujímalo, čo je s financiami OZ, kedže niektorí prispievatelia žiadali sumár výdajov OZ a nedostali NIČ vačšina ľudí stopla prispievanie na toto OZ. Teraz sa moze stat, ze peniazky zmiznu, OZ sa zrusi a kedy, az vtedy si vsetci uvedomia , ze kričím z nejakého dovodu ??? Potom už si mozeme vsetci piskat a 1100 eur, ktore boli na ucte pri mojom odvolani, uz ani pán Boh neskontroluje.

Pani P. si moze spokojne piskat, slecna Drienovska casom zisti, ze ju nikto nepotrebuje, lebo ju protistrana vyuzila len na to, aby sa dostala z problemov (kedze ju prave oni nechceli do OZ pri zakladani ) a zvysok si bude nazivat beztrestne a spokojne dalej. Amen....

toto si už na FB neprečítate, bolo to rýchlo vymazané, ale tu máte možnosť, odporúčam sústredit sa hlavne na posledný komentár:


Útulok Zlaté Moravce
Ak má niekto pochybnosti o peniažkoch, ktoré boli zaslané na účet Dogs Care, o.z., ktoré nás podporuje, kludne sa nám môže ozvať. Už nás nebaví neustále osočovanie na internete od slečny Diany Truchlíkovej, ktorá šíri poplašné správy. Prestante ich prosím šíriť aj vy a konečne sa postavte tomuto problému čelom. Doteraz sa nám nikto neozval, tak prečo toľké pochybnosti??
Zobrazit překlad
To se mi líbí · · Sdílet · pátek v 19:37 ·
7 lidem se to líbí.
Sdíleno: 1×

Daniela Olekšáková ak ma niekto pochybnosti tak nech sa ozve a neohovara, toto fakt neznašam ked niekto ohovara miesto toho aby sa narovinu spytal ci si niečo overil
pátek v 19:40 · To se mi líbí · 3

Útulok Zlaté Moravce https://www.facebook.com/pages/Dogs-Car ... 0411974604 cakame, ci sa niekto ozve, velmi radi dame veci na pravu mieru
pátek v 19:49 · To se mi líbí

Daniela Olekšáková tý čo maju pochybnosti si myslim ze sa ozvu, a ak nie tak su slabý na to aby prejavili svoju nedoveru
pátek v 19:50 · To se mi líbí · 1

Daniela Olekšáková ta pani truchlikova uz aj mne pisala spravu. ja ked mam pochybnosti tak sa pytam a neohovaram,niesom taka slaba aby som sa neozvala,a hlavne mi narastol ,,zobak,,na to aby som sa pytala.
pátek v 21:40 · To se mi líbí · 1

Domka Mymy Weissová Daniela ako viete ze ohovara??..poznate ju??...viete co ona robi pre psy?...mna by zaujimalo ako to cele je a rada by som videla to ,,udanie veci na pravu mieru,,....
Včera v 9:34 · To se mi líbí

Diana Truchlíková žiadam si ako XY-tý človek v poradí výdaje OZ, zo zákona ste povinní ich zverejniť, dostanem ich ?
Včera v 9:39 · To se mi líbí · 1


Diana Truchlíková pavdaže aj výdaje zo súkromného účtu, na ktorý zbierala virtuálne adopcie slečna Chrenová.
Včera v 9:40 · To se mi líbí · 2

Domka Mymy Weissová V prvom rade sa mate VY tomu postavit celom a zverejnit vsetko co sa ziada....nie sa schovavat za ludi...!!
Včera v 9:40 · To se mi líbí · 1

Lusy Princess DemušQa podla mna facebook nieje vhodny na riešenie osobných problemou...
Včera v 11:55 · To se mi líbí · 1

Diana Truchlíková príspevky verejnosti sú osobné problémy ? sú to hádam MOJE peniaze?
Včera v 13:05 · To se mi líbí

Filip Vj Lapeño Minár Taktiež žiadam o zverejnenie výdajov, takisto aj zo súkromného účtu od roku 2009. Ďakujem
Včera v 13:12 · Už se mi to nelíbí · 2

Lukáš Dôkaz Kreativ Ja sa smejem na takýchto veciach už lebo som konecne zistil kde je pravda :D :D
Včera v 18:21 · Už se mi to nelíbí · 2

Domka Mymy Weissová Lusy peniaze ktore idu na ucet OZ-tka od sukromnych ludi ktore by mali byt pouzite na psy nieje sukromna vec....je to vec vsetkych ktori peniaze poslali. Utulok vyhlasil sam ze zdokladuje vsetko...zatial nic nevidim ani len odpoved....
Před 21 hodinami · Už se mi to nelíbí · 1

Útulok Zlaté Moravce ‎Domka Mymy Weissová Dianka toto je to sproste decko ak si ju titulovala ,to je ta osoba na ktoru si pouzila vsetky mozne nadavky ked dala Wifi ani nevidela komu ?
Před 12 hodinami · To se mi líbí

Útulok Zlaté Moravce ‎Diana Truchlíková po prve takato vec vlastne ziadost sa ma pisat pisomne na adresu obcianskeho zdruzenia ale kedze mi sa nemame coho bat vecer budete mat zverejne prijmy aj vydavky vo fotoalbume. Aspon preukazeme svoju nevinu ale preukaze sa aj vina vsak dianka platba cez internetbanking 63USD v prepocte 47,05 neviem co si si objednala alebo dalsia platba za pretelefonovane minuty 20 eur
Před 12 hodinami · To se mi líbí

Lusy Princess DemušQa ja viem velmi dobre čo je tu vo veci a viem aj kto ma pravdu..
Před 11 hodinami · To se mi líbí · 2

Útulok Zlaté Moravce ‎Diana Truchlíková Filip Vj Lapeño Minár co sa tyka uctu oz prijmov a vydavkov vsetko zverejnime ked tak nato slecna truchlikova tlaci lebo si mysli ze od kedy nieje ona ze asi spreneverujeme peniaze ale prosim nerieste osobny ucet a neviem co ten z oz nema nic ani s utulkom !navyse je uz davno zruseny! KLed chcete tak tiez si napiste pisomne ziadost ! sice neviem naco ked si na nu podala trestsne oznamenie!
Před 11 hodinami · To se mi líbí

Diana Truchlíková nech sa páči, ja dobre viem, prečo bolo podané trestné oznámenie. A to, ako funguje útulok ZM si viete domysliet už tým, že dominika nevie získať naspať psa, pretože zmluvy, ktoré vyrába sú prozivórne a možete si s nimi akurát tak.... :) a mali by ste byť radi, že som nepodala trestné oznámenie aj za vývozy psov na čierno cez hranice. ako som už povedala, zastrašovať sa nenechám. a to, že s výdajmi nie je všetko tak cekom OK dosvedčuje fakt, že už bolo začaté trestné stíhanie, takže niet čo ďalej dodať. A posledný fakt - viac ako 2000 eur zo súkromného účtu vyúčtovať neviete, ja som nad ním nemala žiadnu kontrolu a na účet OZ po jeho založení prevedené neboli :) Takže toto by v prvom rade mala riešiť slečna Chrenová , pokladníčka Dogs Care. A ked už hladáme spojitosť - tieto peniaze boli na súkromnom účte od roku 2009 zbierané z VIRTUÁLNYCH ADOPCII ÚTULKU ZLATÉ MORAVCE (ale hlavne, že s útulkom nič nemajú :D:D ) a myslím, že teraz sme hlavne na stránke útulku, nie dogs care :) aj keĎ, žial, kontrolu majú pod obomi LEN tí istí ludia... a akú dobrú investíciu som ako predsedníčka s danou platbou USD urobila, sa čoskoro dozvedia ľudia. Vám túto informáciu netreba :) Sami ste sa potopili .
Před 9 hodinami · To se mi líbí · 1

Domka Mymy Weissová Utulok ZM...:D a o co vam tymto akoze ide?...vy ste konkretne niecim prispeli aby sa Wifi nasla?!...ach ano, ta vasa perfektna zmluva s ktorou si tak akurat mozem podpalit v krbe...keby bola uplne inak postavena, Wifi je uz naspat u mna!!! Vy neviete ako dlho a kolko pak sme hladali s pravnickou aby sa na jej zaklade mohlo nieco robit. A bolo by dobre si nemylit pojmy s dojmami o tom kto na koho nadava ;))
Před 9 hodinami · Už se mi to nelíbí · 2


Diana Truchlíková asi o tomto napisem knihu a z utulku ZM bude druhý Mein Kampf :) ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu. Ale nechajme to tak, zdochynajuci kôň vždy kope !
Před 9 hodinami · To se mi líbí · 1

Diana Truchlíková už len čakám, kedy zas zmažete komentáre, ako chudáka davida
Před 9 hodinami · To se mi líbí · 1

Veronika Dančová aj ja preto neposielam fin.prispevky ale radcej urobim balik s jedlom
Před 6 hodinami · To se mi líbí

Veronika Dančová Ste mohli naskenovat cely vypis zo sukromneho uctu
Před 5 hodinami · Už se mi to nelíbí · 2

Veronika Dančová ale zial nic nevidim
Před 5 hodinami · To se mi líbí

Útulok Zlaté Moravce veronika dancova jeden s vasich komentarov bol zmazany. Neodsudzujte nas .Mi nemozeme zato ze niekto na nas hadze spinu
Před 30 minutami · To se mi líbí

Veronika Dančová no jasne mazete komentare preco za pravdu neni toto slobodne slovo? e si mozme pisat co chceme toto je len naznam toho ze sa vyhybate pravde!
Před 29 minutami · Už se mi to nelíbí · 1

Diana Truchlíková to je v pohode veronika, ten tvoj nebol prvy ani posledny
Před 26 minutami · To se mi líbí

Útulok Zlaté Moravce Pisat si mozete co chcete.ale jednoducho ked neviete o com je rec tak prosim nehadze este aj vy vase vymisli na nas ublizujete hlavne ale hlavne psom !Ja za to nemozem co vypisuje o nas slecna truchlikova kto si vie spocitat kolko je 2 +2 tak vie ze sa nam chce jednoducho pomstit zato ze bola odvolana s predsednictva
Před 23 minutami · To se mi líbí

Útulok Zlaté Moravce Jednoducho povedane ako nam povedala pokial jej nevratime to co jej patri bude nam robit peklo zo zivota.Hadze na nas spinu v podobe vymyslov klamstiev , rozprava na nas ze sme spreneverili peniaze ona chce docielit len to aby nam nikto peniaze neposlal aby sme nemali zaco kupovat psikom veci a platit im veterinu a ked nebudeme mat peniaze od ludi tak si asi mysli ze sa vzdame a obcianske zdruzenie jej vratime ale je na velkom omyle
Před 15 minutami · To se mi líbí

Veronika Dančová preco ste jej teda ukradli obcianske zdruzenie kto si myslite ze vy ste akoze ako si dovolujete nevyhoviet ludom? NASKENUJTE TEN SUKROMNY UCET KTORY STE ZRUSILI!§
Před 14 minutami · Už se mi to nelíbí · 1


Diana Truchlíková Jakub, v prvom rade sa nauč gramatiku :) už je to neúnosné. V druhom rade najprv dokážte , že združenie bolo prebraté právom, podla mňa to, že predsedníčka a 3 ďalší členovia o tajnom zasadaní 2 členov nevedeli, nie je právoplatné. Prosím nevkladaj mi do úst vety, ktoré som nevyslovila. Peklo zo života si robíte klamstvami. A takisto, neviem prečo ste začali spomínať moje meno na stránke útulku, pričom ja som sa snažila celú vec už pol roka riešiť bez toho, aby vyšla najavo špina o útulku. Žial, aj toto ste si s prepáčením ,,posrali,,. A čo sa týka klamstiev, trochu si si pomýlil pozíciu, tie šírite vy .) myslíš, že keď som ďaleko, nedostane sa mi všetko do uší v takom malom meste? Psíkom kupovať veci, áno ? A aké ? Tolko krmiva a všetkých potrieb máte z Nemecka, peniaze na krmivo sú aj od mesta, môže niekto za to, že nechávate vrecia granúl rozhrýzť potkanmi a potom ich vyhadzujete? Veterinu neplatíte vy, ale mesto. Maťo vám ochotne dáva všetko z nákupné ceny. Jediné, čo by ste mohli platiť sú zákroky, ktorých je málo a kastrácie, ktoré nerobíte, ani ked viete, že fena je kotná !!! Prečo si radšej nevybavíte, aby vám nemci preplácali aspoň časť peňazí, keď vážená pani Schraml berie psy cez hranice na čierno, nemá výdaje na čipy a pasy, mnohokrát aj rovno nenaočkované a dáva ich v rakúsku za 200-300 eur ???!!! (Podotýkam - ktovie kam )
Před 2 sekundami · To se mi líbí

Ešte vymazané komentáre , ktoré boli spomenuté :

Útulok Zlaté Moravce Dogs Care pod novým vedením je iba od septembra 2011, hovoríme o tomto období, aby bolo jasné. Nikto nám nič nepísal. A daj nám už svojím ohováraním svatý pokoj
Před 10 minutami · To se mi líbí

Dávid Homola Jasné...ako keby ste vy neohovárali...niekto niečo napíše, hneď sa vracia spätná reakcia...v podobe zaútočenia na nejakú konkrétnu osobu..samozrejme...to je najdôležitejšie..robiť si navzájom napriek ako malé deti...okrem iného, keďže s vecami, ktoré boli vzané z rúk orpávneného majiteľa(veľmi zjedodušene som to napísal) spravíte tak akurátne NIČ .... len si tým riešite osobné komplexy a zaujatosť voči sebe...ste dospelí ľudia preboha....

A posledný príspevok, kde zverejnujem hned jeden e-mail z 17.januára, kedy si jedna z prispievatelov od ku 2009 žiadala výdaje :


Priame vyjadrenie k útulku Zlaté Moravce a špineniu jeho mena
od uživatele Diana Truchlíková dne 9. březen 2012 v 22:07 ·
Tí, ktorí sledujete stránku útulku ZM ste museli postrehnúť, že sa stala obeťou súkromných bojov a osočovania mojej osoby, pričom paradoxne ešte pred pár mesiacmi som na nej aktívne pracovala práve ja. Toho som sa práve bála, aby na špinavosti ľudí nedoplatili nevinné zvieratá. Preto Vás chcem poprosiť, napriek tomu, akí ľudia sa vydávajú za útulkové ,,vedenie,, , aby Vás to neodradilo od adopcie psíkov, ktorí naozaj nemôžu za to, ako sa správajú ľudia.
A teraz k môjmu vyjadreniu k celej veci, nakolko priamo moje meno je spomínané v poslednom čase až príliš často. Myslím, že svoj názor si vie človek utvoriť už z komentárov, ktoré na stránke pribudli a boli ihneď vymazané.

Tak teda spomínaný status takzvaného ,,vedenia,, útulku :

Útulok Zlaté Moravce

Ak má niekto pochybnosti o peniažkoch, ktoré boli zaslané na účet Dogs Care, o.z., ktoré nás podporuje, kludne sa nám môže ozvať. Už nás nebaví neustále osočovanie na internete od slečny Diany Truchlíkovej, ktorá šíri poplašné správy. Prestante ich prosím šíriť aj vy a konečne sa postavte tomuto problému čelom. Doteraz sa nám nikto neozval, tak prečo toľké pochybnosti??
Zobrazit překlad
To se mi líbí · · Sdílet · Přibližně před hodinou ·


6 lidem se to líbí.


Daniela Olekšáková ak ma niekto pochybnosti tak nech sa ozve a neohovara, toto fakt neznašam ked niekto ohovara miesto toho aby sa narovinu spytal ci si niečo overil
Přibližně před hodinou · To se mi líbí · 3


Útulok Zlaté Moravce https://www.facebook.com/pages/Dogs-Car ... 0411974604 cakame, ci sa niekto ozve, velmi radi dame veci na pravu mieru
Přibližně před hodinou · To se mi líbí


Daniela Olekšáková tý čo maju pochybnosti si myslim ze sa ozvu, a ak nie tak su slabý na to aby prejavili svoju nedoveru
Přibližně před hodinou · To se mi líbí · 1

Diana Truchlíková tým, že mažete všetky komentáre od ludí, ktorí sem napísali, okrem tých, ktorí nevedia o čo ide, chcete dokázať svoju nevinu ?
Před 4 minutami · To se mi líbí

A takisto spomínané vymazané komentáre :
Útulok Zlaté Moravce Dogs Care pod novým vedením je iba od septembra 2011, hovoríme o tomto období, aby bolo jasné. Nikto nám nič nepísal. A daj nám už svojím ohováraním svatý pokoj
Před 10 minutami · To se mi líbí

Dávid Homola Jasné...ako keby ste vy neohovárali...niekto niečo napíše, hneď sa vracia spätná reakcia...v podobe zaútočenia na nejakú konkrétnu osobu..samozrejme...to je najdôležitejšie..robiť si navzájom napriek ako malé deti...okrem iného, keďže s vecami, ktoré boli vzané z rúk orpávneného majiteľa(veľmi zjedodušene som to napísal) spravíte tak akurátne NIČ .... len si tým riešite osobné komplexy a zaujatosť voči sebe...ste dospelí ľudia preboha....


Túto stránku spravujú ľudia, ktorí sú OZ Dogs Care, z toho len jeden je zamestnanec útulku v Zlatých Moravciach - brigádnik. Teda skutočné vedenie útulku nemá ani tušenie, čo sa robí na internete. Chvalabohu, pretože by to pán Tomajko možno ani neuniesol ...
Tí, ktorí si pamatajú stránku www.nuzm.weblahko.sk, ktorá celé roky až do septembra 2011 fungovala ako oficiálna stránka útulku v Zlatých Moravciach vedia, že do apríla 2011 prebiehala virtuálna adopcia na súkromný účet slečny Michaely Chrenovej. Na tomto účete sa premlelo viac ako 2000eur. Nikomu nebránim, aby si vyžiadal vyúčtovanie týchto peňazí priamo od slečny Chrenovej a prajem Vám vela šťastia, pretože tí, ktorí roky prispievali, šťastie na odpoveď nemali. To, ako si priamo verejne pred 7 000 fanúšikmi s prepáčením ,,serú do huby,, dokazuje aj nasledovný e-mail :

---------- Správa poslaná ďalej ----------Od: <erika.m>Dátum: 17. januára 2012 15:18Predmet: vydajeKomu: Michaela Chrenová <sirka214></sirka214></erika.m>




Dobry den, docitala som sa o nejakych problemoch v utulku, aktualne som prestala prispievat, kedze neviem kde je pravda.Ale bez ohladu na to, uz davnejsie som Vas chcela poprosit o sumarizaciu vydajov,prispievala som z uctu 231857140/0900, trvaly prikaz a teda pravidelne platby zacali fenkou s menom Tita. Dovtedy to boli rozne menej pravidelne platby. vopred dakujem za informaciu, nasledne zvazim dalsie prispievanie s pozdravom Erika Ptasinska

Pani Ptašinská nie je jediná osoba, ktorá prispievala už od roku 2009 a doteraz sa nedopátrala, kde skutočne sú všetky jej peniaze. A nie je jediná. Takisto na účte OZ Dogs Care bolo cez 1100eur v čase, keď bola spísaná takzvaná ,,zápisnica zo zasadania,, , ktorého sa zúčastnili dvaja zo 6 členov združenia a ja ako vtedajšia predsedníčka, som nebola o žiadnom zasadaní anilen informovaná, spolu s ďalšími 4 členmi, ktorí neboli prizvaní.
OZ Dogs Care som založila v apríli 2011. A doteraz úprimne ľutujem, že jeho súčasťou boli aj členovia, ktorým ako sa každým dňom potvrdzuje, o zvieratá vôbec nejde.

Čo ma však najviac zaráža je fakt, že pred týždňom slečna Drienovská zverejnila na slávnej stránke Dogs Care,o.z. príslub, že v pondelok zverejnia výdaje združenia. V utorok ešte nič zverejnené nebolo a v stredu už bol prísľub vymazaný. Takže si myslím, že nie je potrebné ďalej nič vysvetlovať, to, čo všetko viem, je v mojej hlave a verte tomu, že vela špiny sa ešte nevyplavilo. Vzhľadom k tomu, že ja nie som na intrigy ale na fakty ( na iné ani nemám čas ), tak tieto veci zatiaľ zostanú medzi pár ľuďmi, ktorí ich popierajú a tími, ktorí dobre vedia pravdu.

Nuž a čo sa týka útulku Zlaté Moravce, nikto nemohol jeho meno pošpiniť viac, ako sami jeho ,,zástupcovia,, ktorí sa takto menovali . No ja svoju dlhoročnú prácu a neskutočný počet umiestnených zvierat neľutujem a verím, že čoskoro vyjde na povrch celá pravda.

Na záver chcem poďakovať všetkým, ktorí pri mne roky stáli, pomáhali, ako sa dá ( nie len priviezli raz za pol roka veci od druhých sponzorov a vychlastali liter vína pri cigaretke, však Lenka .... ), tým, ktorí si adoptovali a doteraz sme v kontakte ( nie tým, ktorí adoptovali ratlíčku na množenie a predaj šteniat, či utratili 9 vlastných šteniat krížencov, však Miška ... ) a takisto tým, ktorí udržujú dobré meno útulkov a organizácii, ktoré ešte naozaj na Slovensku sú. Tak, ako som sa nezištne venovala tejto práci počas posledných rokov, budem sa jej venovať aj naďalej a budem sa aj naďalej dištancovať od pochybných individuí a organizácii, ktoré kazia meno naozajstných aktivistov.

Týmto očisťujem svoju osobu a odkazujem verejne, že sa nenechám zastrašovať.
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: OZ Dogs care....

Poslaťod Domca » Pon 12.03.2012 13:09

Ospravedlnujem sa za dlzku prispevku ale je to prehladnejsie ako to pisat po viacerych....nuz nazor si utvorte uz sami...Dianka sa tu bude registrovat a na akekolvek otazky alebo pochynosti velmi rada odpovie :yes:
Tymto prispevkom mi nejde o to nikoho osocovat....ide mi len o to aby sa vedela pravda a aby o tom vedelo co najviac ludi....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: OZ Dogs care....

Poslaťod Dee » Pon 12.03.2012 13:32

Už som tu registrovaná a ďakujem Domke za pomoc a informovanie ľudí :jop:
Dee
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: OZ Dogs care....

Poslaťod hruska » Pon 12.03.2012 13:40

Ja som tak rada, ze Foxu som si adoptovala este pred touto kauzou ( som vdacna utulku v ZM, ze mi velmi vysli v ustrety ohladom prevozu). Vyjadrit sa neviem, pockam si este.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: OZ Dogs care....

Poslaťod Domca » Pon 12.03.2012 13:54

hruska to si vychytala este mozno ako tak dobru fazu....ja ked som koncom roka chcela dat previezt maleho x JRT do noveho domova k mojmu kamaratovi (podotykam bolo to v tych mrazoch) o prevoze nechceli ani pocut.... :hmm: pritom Michaela ma pozna...kludne mohla povedat Jakubovi ze pes ide do velmi dobrych ruk....prist si po neho nemohli lebo nemali k dispozicii auto - az po Novom roku, preto sme to chceli riesit prevozom aby malinky nemrzol v koterci dalsie 2 tyzdne....
O ich adopcnych zmluvach o tom sa ani vyjadrovat nejdem lebo v konecnom dosledku je to len bezcenny zdrap papiera...
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: OZ Dogs care....

Poslaťod Dee » Pon 12.03.2012 13:57

hruska píše:Ja som tak rada, ze Foxu som si adoptovala este pred touto kauzou ( som vdacna utulku v ZM, ze mi velmi vysli v ustrety ohladom prevozu). Vyjadrit sa neviem, pockam si este.


Foxa (líštička) bola adoptovaná vďaka bohu v čase, kedy ešte Jakub nerozhodoval a nedovolil si rozhodovať o adopciach. Aj sme si vtedy pisali, to si pamatam.
Dee
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: OZ Dogs care....

Poslaťod hruska » Pon 12.03.2012 14:02

To som rada, ze som to este stihla. Ano, sme si pisali, aj som volala :)
Mna toto velmi mrzi, nech ide o akykolvek utulok, ked sa vsetko zacne uberat nespravnym smerom. Drzim palce, nech sa vsetko vyriesi.

Adpocnu zmluvu som kdesi stratila, uz ani neviem co tam bolo.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379


Späť na Útulky