Karanténna stanica Zvolen

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod girasol » Str 23.04.2008 17:17

Ahoj prosim poslala by si mi tie fotky z karantennej stanice vo ZV
girasol
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Lulu džeky » Str 23.04.2008 17:49

ten žihaný pes je nádherný toho by som brala ihned
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Poca » Str 06.08.2008 12:14

V KSZV maju opäť novych krasnych psikov okrem inych su tam foxovia, NO, zlaty retriever, a kopec krasnych orieskov.
www.kszv.sk
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod sjulia » Pia 19.09.2008 14:40

Dostala som túto prosbu o pomoc:

19.09.2008

Prosime vsetkych milovnikov zvierat o pomoc pri zachrane psikov z Karantennej stanice vo Zvolene, kedze KS je plna, psiky sa budu utracat, napriek tomu ze ide o mlade psiky do 1 roka mensieho aj vacsieho vzrastu. prosim darujte im domov, aspon docasny a pomozte im tak uniknut smrti, nemozu za to ze sa tam dostali a teraz musia taki mladi umriet.

Psiky najdete na www.kszv.sk a kontakt na veduceho KS je 0918 505 254

Je tam aj velmi vela steniatok, ktore nemaju sancu v takych podmienkach prezit a potrebuju domacu opateru. Ak im nepomozeme my, tak potom uz nikto...

Dakujeme vsetkym a prosim o rozposlanie mailu co najviac ludom.

na fore psiadusa je na tuto temu aj diskusia "KS ZVOLEN SOS" http://www.psiadusa.sk/forum.htm !
sjulia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1021
Bydlisko: Košice

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod nikita00001 » Štv 11.12.2008 9:16

ja mam tiez psika zo zvolena ked som presla popri vsetkych klietkach tak som si cupla do stredu a asi 15 minut plakala az potom som bola schopna nieco povedat,tie steniatka na betone :pac: oskar mal este 6 surodencov vsetci umreli ani nevedel naco.tiez sme mu tam vselico podonasali ale vravim posleny krat,on ze ich granulami nekrmi cely hrdy ako on im vyvara.na niakom fore som citala ze mu tam zateplene budy doniesli ktre tam nikdy neboli.oskarovi trvalo pol roka kym sa vylizal s kompletneho zapalu celeho traviaceho systemy.veto z neho bol zufaly a mi sme uz tiez nemali vela nadeje,ale vsetko dobre skoncilo a teraz bol druhy v krase krizencov :heh: sme sa ho pytali ze ci chodia ludia vencit a on ze vobec nechodia a pritom viem ze deti co chceli ist vencit tak ich nepustil dnu.chruno je to :censored: nech sa mu to vzivote vsetko vrati
nikita00001
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Brezno

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Poca » Štv 11.12.2008 11:34

Aj Bria (tiez zo ZV mala dlho zaludocne problemy a aj sucka co som odtial brala minule).
Offtopic: V krase sme tiez boli 2. Z KSZV vychadzaju same "strieborne" psy.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod DENKAaGAS » Pia 19.12.2008 13:43

Je to strašné..mám slzy na krajíčku z tohto všetkého a je mi ľúto, že keď som sa rozhodovala nad kúpou psíka, nerozhodla som sa vziať si ho z útulku..resp..zo zvolena.. :plac:

A okrem toho, aká je to karanténna stanica, ked kamarátky našli psíka a chceli ho tam odniesť, tak im povedali, nech idú inde,lebo oni majú plno!
aj ked..teraz po prečítaní tohto, som asi aj rada,lebo mu tým mozno zachránili zivot..

Sen mojej rodiny je zalozit utulok spolu so zvieracim cintorinom ktory by bol naozaj dokonaly a o zvieratka by tam bolo postarane,ale bohuzial niesu na to prostriedky, keby boli, nevaham a spravim pre to vsetko..
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod DENKAaGAS » Uto 13.01.2009 16:29

Tak a dnes tam pribudne ďalší.... kríženec NO Astička.. :plac: :plac: :plac: dúfam, že sa o ňu postarajú a nájde sa pre ňu nový domov
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Poca » Str 14.01.2009 7:18

To nemyslis vazne!!! Do KSZV???? To ju nemozete dat do nejakeho normalneho utulku?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Ulfheiðr » Str 14.01.2009 14:05

Dobré,... aká je šanca, že do 28 dní si ho niekto zoberie? :pac:
Starosť? Dajú ho na net a za 28 dní do neba.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Amaguk » Str 14.01.2009 14:07

Poca píše:To nemyslis vazne!!! Do KSZV???? To ju nemozete dat do nejakeho normalneho utulku?

hladali, ak som to pochopila spravne, ine umiestnenie pre nu nenasli, takze aspon docasne je tam
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Poca » Str 14.01.2009 14:21

Nejde len o to ze ju mozno utratia, ale aj o tie choroby co tam moze nachytat..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Amaguk » Str 14.01.2009 14:25

Poca, kritizovat je lahke :ua:
ved si precitaj suvisiacu temu viewtopic.php?f=20&t=4367 a porad, ak vies, co by sa pre nu dalo urobit :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Sezen » Str 14.01.2009 18:17

Amaguk, Poca veľmi dobre vie o čom hovorí. Ešte mohli skúsiť útulok v Banskej Štiavnici.

Dúfam, že sučka prežije pobyt v KS Zvolen, pretože tie podmienky a ľudia čo sa o ne starajú sú katastrofálne. Keďže som tam bola niekoľkokrát, tak toto by bolo úplne to najposlednejšie miesto kam dám psa.
A mimochodom oni po 28 dňoch psov neutrácajú ale podľa toho koľko majú žrádla a nikdy na internete nie sú odfotené všetky psy čo sa tam nachádzajú.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Karantenna stanica Zvolen

Poslaťod Poca » Štv 15.01.2009 7:58

Diik Sezen... a pesvnudzi.info ste skusali?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky