Karanténna stanica Zvolen

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod lusy » Pia 18.04.2008 22:02

ked sú aj útulky kde sú psi po celučký život


a mozno by tak netrpeli keby ich utratili uz skor.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Lulu džeky » Pia 18.04.2008 23:44

áno ale kolko z nich si nájde domov aj po mesiaci. Tieto chudiatka sú o to ukrátené, im je totiž tá šanca zobratá. Ked sú v takom krátkom čase utrácaný a ludia o nich ani nevedia ako si majú nájsť domov? Keby sa o nich aspoň dobre staral tak by som to brala ale v takomto prípade nie. :pac:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod lucik » Sob 19.04.2008 6:15

nas utulok (a myslim, ze aj ine utulky) beru z KS Zvolen psikov ak maju na to kapacitu.
neviem, ci niekto z vas, co sa tu tak horlivo zapajate do osocovania mate sajnu o tom ako funguje KS ako funguje utulok, aky je medzi nimi rozdiel a hlavne ake su podmienky na to, aby KS dostala status utulku. tiez neschvalujem uspavanie psov po mesiaci, ale tiez neverim tomu, ze zdraveho krasneho psika, naviac u ktoreho je zrejme, ze je zabehnuty, by uspali. netusim kolko utulkov ma podporu mesta, ale viem, ze nasmu utulku mesto neprispieva - a to je sakra tazke fungovanie zo sponzorskych darov, dobrovolnych darov.. tymduplom, ked je problem zohnat ludi na taku pracu.. verte tomu, ze ked pridete do utulku, hned spoznate ludi, ktori tam robia preto, ze musia a ktori tam robia z lasky k zvieratam..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod lucik » Sob 19.04.2008 6:41

mimochodom, preco by robili toto http://www.ks-trebisov.estranky.sk/clanky/pribehy/kristof (bacha na slabe zaludky) ked by mali psa po mesiaci uspat?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod NemesiS » Sob 19.04.2008 8:27

lucik, ja ti otvorene poviem, v žiadnom útulku som ešte nebol a neviem ako to tam beží.
reagujem len na to, čo tu postla lulu.
nehovoril som nič za doživotie v útulkoch, na to má asi každý odlišný názor, nesúhlasím len s tým, že psíkov po mesiaci utratia.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Lulu džeky » Sob 19.04.2008 11:51

Myslím že to ešte stále preváckuje pán Suja, čo je ignoranský a necitliví debi.... mala som s ním skúsenosť ked bol ešte šarha on proste zvieratá nemiluje on to má ako zamestnanie. Niekto kto chodil a na ulici pred detmi strielal psov nie uspával strielal, nehnevajte sa taký človek by nemal viesť ani KS. Na internete vyhlasoval že zo sponzorských darov sú psi na žive dlhšie, pretože po mesiaci ich už nesponzoruje mesto. Pravda však je že jedlo a iné darované veci sa strácajú a psi sa utrácajú. Na jeho vyjadrenie pes je po mesiaci už trápený, tak nad tým sa nemusím ani pozastavovať. Keby sa o ne staral aspon ten mesiac tak by trápený neboli. Ked to nejde nemusia s toho spraviť útulok, čo by ale nebolo zlé, no každopádne treba vymeniť vedenie. Je pekné že váš útulok umiestnuje psov aj s KS, ale úprimne koho to bol nápad jeho alebo vášho vedenia? Myslím že zapracovalo vaše vedenie, on totiž nezištne pre psov nespraví nič. :hmm:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod lucik » Sob 19.04.2008 13:27

lulu, ale to je prave to - je treba nove vedenie, je treba toto a hento.. tak sa do toho pusti!
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Lulu džeky » Ned 20.04.2008 22:15

ja by som sa na to dala okamžite ale keby to bol útulok. Neprežila by som no ved vieš po mesiaci aj ked viem že to v KS inak nejde ale na to by som proste nemala. Strašne rada by som spolupracovala s útulkom keby bol vo Zvolene neváhala by som. Ostatné sú mi daleko. :ua:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Silwuska » Pon 21.04.2008 8:25

lucik píše:mimochodom, preco by robili toto http://www.ks-trebisov.estranky.sk/clanky/pribehy/kristof (bacha na slabe zaludky) ked by mali psa po mesiaci uspat?



:plac: to je volaco neskutocne...ja na toto nemam slov...to iste by som spravila tomu parchantovi zasranemu...dolamat mu hnaty a chrapinu aby sa v zivote nemohol nazrat a nechat ho tak trpet :bum: :bum:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Lulu džeky » Uto 22.04.2008 15:25

možno pre to že to nie je vo Zvolene. Ja rozprávam o Zvolenskej KS :ua:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod lucik » Uto 22.04.2008 20:30

mas pravdu, link je na trebisovsku ks, ale to nic nemeni na tom, ze nestaci len fnukat a nadavat..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Sezen » Str 23.04.2008 12:17

Ako som už písala v inej téme, ja mám sučku z karanténnej stanice vo Zvolene. Okrem toho som tam x krát niesla granule (eukanuba, proplan a iné) a keď mi umrela moja milovaná doga tak som tam odniesla celú jej výbavu: obojky, vodítka, misky a ak mám pravdu povedať už NIKDY tam nič neodnesiem (pokiaľ ju budú viesť ľudia čo tam sú teraz) a dúfam, že s tým pánom Vaňom sa baviť už nebudem. Viem si živo predstaviť kam sa strácajú granule a iné veci, pretože som mala tú možnosť vidieť čím sú tie psíky kŕmené (okrem iného on sám mi povedal že ich granulami nekŕmi). Hnusný hnedo-šedý smradľavý sajrajt, ktorý mi moja Korča vygrcala hneď po príchode domov. Bližšie som ho neštudovala ale boli tam nejaké kusiská neidentifikovateľného šedého mäsa, fazuľa a neviem čo ešte. Navyše sa ten pán ............. bavil so mnou ako keby som v živote nemala psa (venujem sa im cca 17 rokov) a nechcel nám sučku ani dať, tvrdil že je rezervovaná (asi čakal nejaký peňažný bonus či čo), po 10 minútach výhražok už zrazu rezervovaná nebola (hmm aká záhada). Jednoducho radosť sama. Bola som rada keď som mu hodila prachy (200 sk) zobrali s rodinou sučku, skočili do auta a dreli domov. Okrem iného tie psíky tam spávajú na betóne a niektoré majú na ňom hodení kus koberca. Korča odtiaľ prišla blchavá, s nábehom na zápal pľúc, zápalom ucha. A k tomu utrácaniu po mesiaci, tak Korča tam bola cca 2-3 mesiace a pán Vaňo mi počas nášho "priateľského" rozhovoru povedal, že on ich po mesiaci neutráca a niektoré psíky sú tam aj niekoľko mesiacov.

No a čo sa týka pána SUJU - bývalého šarhu (on karanténnku nevedie, ale postavil ju), k tomu je škoda sa vyjadrovať. My čo ho poznáme, veľmi dobre vieme aký je a nemám ani najmenšiu chuť ho stretnúť. Okrem iného teraz tento pán (milovník psov) robí CANISTERAPIU, čo je úplný výsmech.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Lulu džeky » Str 23.04.2008 15:30

je super že sa pripojil aj niekto kto to na vlastné oči videl, dakujem krásne za príspevok. Práve pre tieto veci a zážitky treba napísať primátorom. Ludia by na KS prispeli určite aj finančne, aby sa psia voliera upravila na tolko, aby sa tam pes aspon trochu cítil dobre, ale kto by prispel takému človeku, ktorý by si za vyzbierané peniažky obrazne povedané- postavil dom. Ja som navštívila KS ešte za čias Suju a poviem som rada že to má niekto iný ale ako vidím je to len z dažda pod odkvap. A môžem sa opýtať čo je to tá Canisterapia? :ach:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Ulfheiðr » Str 23.04.2008 15:49

“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: KS-Zvolen Klamú? Vyjadríte sa a tým pomôžete

Poslaťod Lulu džeky » Str 23.04.2008 17:03

dakujem tak to teda je na smiech myslím to že Suja pracuje na tomto. On musí hrabať na všedkom.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky