Útulok Piešťany

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: útulok Piešťany

Poslaťod Kača » Pon 25.02.2008 21:26

Ja by som tiež rada, ale zo ZA ma rodkovia nepustia :plac:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Pon 25.02.2008 21:42

Beuska-Dinka píše:JEJOO... takze vlastne pomoct ako utulku to je suuuper... To som vzdy chcela... no hmm a kedy to asi?? bo ja som s BA takze este neviem ale rada by som sla... a ked sa snou budes rozpravat o tom piestanskom orieskovi tak das prosiiim vediet aj tu na stranke?? bo ja by som chcela ist na tu vystavu... :smile: To je supeer ze mi sa spozname viacery na tychto orieskoch a taaak.. som rada ze vela ludi ma aj krizene psy... a ze je to vela normaaaalnych ludiii a zistujem ze kolkokrat ti ludia coo maju krizence su normalnejsi ako ty co maju papieraky... ale to je iba moj posudok co vidim tu v Ba okolo seba... :ha:


Beuska, ja mam papieraka a mas pravdu - normalna nie som :lol: a mala som papieraka aj predtym.. to ma asi poznacilo k tej nenormalnosti :aaa:

no ak bude nejaky konkretny termin pre Piestanskeho orieska, urcite sem dam vediet, neboj..

ked prides vlakom na stanicu, pridem vas vziat, neboj..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: útulok Piešťany

Poslaťod Beuska-Dinka » Pon 25.02.2008 22:20

No ja som si myslela ze mas krizenca ked hovoris o tom piestanskom oriesku :heh: no ako to co som pisala neber vazne neplati to na vsetkych ludi co maju papierakov ale mi tu v okoli mame vselijake pripady... takze fakt to neber vazne... a prepac ak ta to urazilo ale ja som to na teba nemyslela ved som to tam aj tak napisala...
No ja uvazujem o tom prist ale este neviem presne bo mozno planujem ist na trening na ktoryyy sa straaasne tesiiim ale to neni ete iste... Inac by som rada dosla... Ale ja by som dosla ked tak vlakom tak neviem jak potom ale ak teda vravis ze by si po nas dosla tak pohode dalo by sa to... :no: ale setko sa este uvidi teda s mojej strany...
Beuska-Dinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Pon 25.02.2008 22:29

vobec to neberiem osobne.. mne sa pacia aj krizenceky, keby som nebyvala v byte, mam ich asi plny dvor :lol:

Orieskiadu chcem trosku nakopnut lepsim smerom, pretoze minuly rok to bola bieda a myslim, ze to moze pomoct utulku, ked to bude trosku domyslene a nie strieskane narychlo.. resp. aspon tak to vyzeralo minule - ako vymyslane za pochodu..

Beuska, ak by si prisla, vezmes so sebou aj tvoje male cierne usate cudo? By som ho rada videla.. alebo az na orieskiade? :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: útulok Piešťany

Poslaťod Beuska-Dinka » Uto 26.02.2008 19:12

Tak to som rada ye to neberes osobne.... :no:

HH ze male cierne usate cudooo no diky ti... :smile: Ale ne pohode prezila som to... No vies co asi nie bo ked by som sla vlakom tak ju nechcem brat bo neviem co by som zanu platila vo vlaku ale pocula som ze polovicny listok co je asi dost no neviem to by som musela pozret.. Takze neviem este povedat ale to bude setko iste az ked sa rozhodnem ci dojdem... Ale na orieskyjade sa vidim urcite... To si bud ista teda ak sa bude konat a ak dojdes... :no: :lol:
Beuska-Dinka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: útulok Piešťany

Poslaťod Silwuska » Str 27.02.2008 11:03

Lucik...troska som nad tym uvazovala...a mozno by som vedela oslovit par malych firiem, ktore by mohli byt aspon ako taky sponzori...pokial by si chcela...a vedela by som vybavit aj kapelku na spestrenie...dalej by som vedela zohnat nejake darcekove predmety (sice len malickosti)...no napis ak by sa ti nieco zazdalo... :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: útulok Piešťany

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 27.02.2008 12:07

kapelka pri psoch??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: útulok Piešťany

Poslaťod Silwuska » Str 27.02.2008 13:13

Noa?? take nezne ujukanie, neuskodi,ni?? :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Str 27.02.2008 16:55

chich, kapelku? no neviem si to dost dobre predstavit, ale... co hraju - aky styl? zatial tam bol kazdy rok DJ - predsalen sa lepsie stopuju a pustaju pejky z CD ako ked kapela (vo mne to furt evokuje dychovku) ujuka :lol:
akoze nic proti folkloru, ale kedze na orieskiadu sa hlasia vacsinou mladi, tak to by asi nem dobre bolo..

ale tie ostatne veci ako reklamne predmety a drobny sponzoring by nebol zly.. po pokeci s tou pani z utulku budem vediet viac a potom to domyslime, oki?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: útulok Piešťany

Poslaťod bady » Pia 29.02.2008 16:23

Heeej ludia,ked bude zajtra táke "super" počasie ako dnes tak sa asi nikam nejde, čoo?? :nwm:
Obrázok
...tvoj pes nevie o tom, že bývaš zlý, žiarlivý alebo chamtivý. Inšpiruje ťa, aby si bol milý, a keď ho poslúchneš, miluje ťa.
bady
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Kostoľany pod Tribečom

Re: útulok Piešťany

Poslaťod MisheliQ » Pia 29.02.2008 16:49

Piešťany Sobota 1.3. mrholenie
Max
10 °C
Min
5 °C

ja uvidím ešte, či pôjdem, aj keď rada by som šla, zariadim sa podľa počasia. Keby niečo moje číslo posielam Lenke.Buddy, pre prípad no. Dúfam, že nevadí. vĎaka
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: útulok Piešťany

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 29.02.2008 17:07

no keď bude pršať tak ako dnes u nás,tak to odložme :ua: a Miška číslo mám..aj som ti písala v ss,že som ťa prezvonila :ahoj:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Pia 29.02.2008 19:23

no ja pojdem urcite aj ked bude prsat - po 14tej, lebo potrebujem sa uz stretnut s jednou pani z utulku..
baby vy ste cajove.. to ked prsi, ani nechodite so psami von?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: útulok Piešťany

Poslaťod MisheliQ » Pia 29.02.2008 21:50

lucik, no to je ale iné...pretože ak zmoknem tu, v Poprade, kde bývam na vychádzke s mojim psom môžem sa ísť hocikedy prezliecť a nemusím ísť taká zmoknutá do vlaku
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Pia 29.02.2008 21:54

na jaa.. pozerala som spravy a ma byt nejaky divoky vetrisko - vichrica, 70-90 km/h, v narazoch az vyse 100 km/h.. pfuuu, tak to nehodno ani retrievera vyhnat von!
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky