Útulok Piešťany

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod tera » Str 06.07.2011 16:23

Obrázok

husky v Piešťanoch, potrebujú DO, majú strašne veľa psíkov :sos:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod bela2001 » Štv 08.12.2011 15:45

Ahojte,neviete kolko stoji osvojenie psika z utulku v piestanoch?je tam napisane,podla vet. ukonov,fenka je kastrovana,ockovana ,odcervena,tak ako kazde psi dakujem
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Štv 08.12.2011 16:37

bela, čo ti bráni zavolať a opýtať sa? záleží aj od veľkosti a všetky psíky máme aj čipované. :no:
treba zavolať priamo do útulku, o všetkom musí vedieť predsedníčka útulku - pani Baleková, ona ti povie cenu aj všetko o sučke, ktorú si si vybrala.. ale zaujíma ma to - ktorú? :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod bela2001 » Štv 08.12.2011 20:44

chceli by sme Susi,tu malu ciernobielu fenku,dnes isla na kastraciu a za 14 dni po kastracii si ju zoberieme,takze tesne pred vianocami,my mame podobnu fenku,len ma viac bieleho,ale ta tvar a vsetka ako vyzera je uplne taka ista ako nasa,preto sme si ju aj vybrali,paci sa nam
a aj ona je uz cipovana?a aspon pribizny poplatok?nam na tom velmi nezalezi,ale aby sme boli v obraze
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Štv 08.12.2011 21:48

čipovaná je určite, pokiaľ psík nepríde už čipovaný, tak je začipovaný takmer hneď.. malé šteniatko raz zaočkované, odčervené, čipované a vakcinované proti kotercovému kašľu išlo za 30 EUR, tak neviem, koľko za malú sučku..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod bela2001 » Štv 08.12.2011 22:10

to je celkom dost v senici sa plati 20 eur
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod lucik » Štv 08.12.2011 22:31

nuž, keď myslíš, že je to veľa, tak si vyber psíka v Senici, čo ti poviem.. :nwm: Daj si začipovať psa, zaočkovať, odčerviť a vakcinovať proti kotercáku a potom mi napíš, koľko ťa to vyšlo.. vakcína proti kotercáku vyjde 18 EUR, očkovanie ale 15 a to ešte nemáš odčervené a čipované a nakŕmené (čip a petpas ma vyšiel na 33 EUR, tak nech samotný čip 20) :nwm:

prečo si ľudia myslia, že útulok na umiestnení psov zarába??? :ach:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod Monii » Štv 08.12.2011 22:49

30 € ako adopčný poplatok sa mi nezdá vôbec veľa. Samotný čip je dosť drahý, plus očkovania, odčervenie a kŕmenie. :nwm:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod bela2001 » Pia 09.12.2011 15:50

ona nebude mat len toto,bude aj kastrovana,takze to bude stat viac
a keby sme si to dali nasemu vet. vsetko spravit je to omnoho lacnejsie,ale mne je to jedno,ja som sa len pytala
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod ariel » Pia 09.12.2011 18:15

:oo: ako sa ti to moze zdat vela? ved za 30 € ani normalne granule nekupis, ako sa chcete o nu starat? chod si odchytit na ulicu nejakeho a skus tieto vsetky ukony s nim absolvovat
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: Útulok Piešťany

Poslaťod bela2001 » Pia 09.12.2011 19:04

dobre klud,my im kupujeme dobre granule acanu,skusili sme royal canin,dostava fena aj na klby,nas vet. vie ze sa o nich dobre starame,lenze to bude omnoho viac ako 30 eur,ale dobre ja som sa prisla opytat iba na cenu v akej sa pohybuje a nie aby ste tu pisali ze sa mi to zda vela a tak,a inak my vieme kolko stoji ockovanie atd psika,ale nas vet. by to dal lacnejsie
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Predchádzajúci

Späť na Útulky