Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Útulok Piešťany

Pon 31.12.2007 14:12

http://www.utulok-piestany.sk je ich oficiálna stránka, kde sa dá nastaviť, aby Vám chodili novinky o nových psíkoch, ktoré tam pribudli. Chodia mi dosť často, čiže si asi viete predstaviť, koľko veľa psíkov tam musia mať, neviem, nenašla som tu žiadnu tému o tomto útulku, a tak ma napadlo dať to sem.

Na základe Vášho nastavenia na stránkach http://www.utulok-piestany.sk si Vás dovoľujeme informovať, že dňa 30.12.2007 pribudli na našich stránkach nasledovní psíčkovia :

MENO : Ahoj
POPIS : 2 mesačný križenec ratlíka, nájdený v lese na Ahoji, preto má aj toto meno. Mal šťastie,že boli ľudia nablízku, ináč by uhynulo samé v lese.

MENO : Kokita
POPIS : 2 mesačná fenka kríženca kokra, nájdená v Šulekove, veľmi jemnej povahy, tichučká a krásne sfarbená

MENO : Milko
POPIS : 3 mesačný špic, veselé šteniatko nájdené v non-stop koterci, má veľa temperamentu

MENO : Tesla
POPIS : 2 mesačná fenka, nájdená v krabici na sidlisku Tesla spolu s bratom Teom a Tassom. Práve tieto tri šteniatka veľmi v útulku nariekajú.

MENO : Teo
POPIS : brat Tesly a Tassa

Pon 31.12.2007 15:17

aj mne chodia tie novinky :smile:

Pon 31.12.2007 18:22

S tohto útulku mal môj švagor kocúra Silvestra žial kým sa spamätal zrazilo ho auto :plac: Mám ho blízko ale mama ma tam nechce pustiť :plac: :hmm:

Pon 31.12.2007 20:45

Aris píše:S tohto útulku mal môj švagor kocúra Silvestra žial kým sa spamätal zrazilo ho auto :plac: Mám ho blízko ale mama ma tam nechce pustiť :plac: :hmm:


prečo ťa nepustí??ja chcem odtial tú fenečku muriel :jupi:

Pon 31.12.2007 23:17

Citujem ju:
Prídeš odtial budeš plakať.
Prídeš odtial budeš chceť psa.
Môže ťa zraziť auto.
Máš to od ruky(ani nevie kde to je :heh: )
A môžem pokračovať.........

Uto 01.01.2008 0:34

Aris píše:Citujem ju:
Prídeš odtial budeš plakať.
Prídeš odtial budeš chceť psa.
Môže ťa zraziť auto.
Máš to od ruky(ani nevie kde to je :heh: )
A môžem pokračovať.........


no pokračuj..je to zaujímavé..ja keď idem do útulku najviac sa klepe babka..tá sa bojí,že idem po psa :ha: no a babka nepochopí na čo ešte sa dá ísť do útulku..že Kati??šak sme ju vtedy stretli :heh:

Uto 01.01.2008 18:24

Tak potom je to zváša zase to isté toho ty(i)pu, že donesniem psa, nechápem načo tak chceš ísť do útulku. Veď ako mu pomôžeš okrem toho, že si ho adoptuješ???

Uto 01.01.2008 19:52

Lenka.Buddy píše:no pokračuj..je to zaujímavé..ja keď idem do útulku najviac sa klepe babka..tá sa bojí,že idem po psa :ha: no a babka nepochopí na čo ešte sa dá ísť do útulku..že Kati??šak sme ju vtedy stretli :heh:


:heh: to je fakt..inac Lenka babky su uz raz asi take, hovorim z vlastnej skusenosti - tiez mame jednu doma :heh:

a mne zas vypravaju ked mam ist do utulku:
-Nie že dovláčiš nejakého psa!
-Dávaj pozor na autá!
-Dávaj si pozor nech ta niečo nezrazí! (to je ale to iste :ach: )

a este:
-Internet je zradná vec! (to mi hovori tato ked sa chystame s Lenku do tt lebo sa pozname cez net :ach: :heh: )

Uto 01.01.2008 20:20

Aris píše:Citujem ju:
Prídeš odtial budeš plakať

na toto by som jej odpovedala jednoducho, ak budem plakať, ty to neuvidíš
Aris píše:Citujem ju:
Prídeš odtial budeš chceť psa.

aj keby som ho chcela, ty mi ho nedovolíš
Aris píše:Citujem ju:
Môže ťa zraziť auto.

čo sa má stať, stane sa...ani tých, čo pracujú v útulku ešte nezrazilo auto, prečo by malo mňa
Aris píše:Citujem ju:
Máš to od ruky(ani nevie kde to je :heh: )

v dnešnej dobe je viacero vecí kus od ruky...alebo ak máš ďaleko školu, tak povedz, že aj škola je od ruky
Aris píše:nechápem načo tak chceš ísť do útulku.

to máš tak, ja nechápem čo na tom ty nechápeš a keďže sa nechápeme obe, tak navrhujem, aby sme to vyriešili po mojom. Do útulku pôjdem a ty sa za ten čas zamyslíš, čo na tom nechápeš alebo no v útulku sa dá robiť toho mnoho, mami, buď rada, že tam chcem ísť, veď my možno dajú aj nejakú prácu tam, aby som porobila. Napríklad čistila koterce, venčila psíky a pod. nie si rada, že máš takú usilovnú dcéru?
Aris píše:Veď ako mu pomôžeš okrem toho, že si ho adoptuješ???

a ako pomôžeš decku v decáku ak si ho neadoptuješ? To máš rovnaké, len ľuďom viac hrajú na city tie smutné deti tam, pretože takí ľudia sú príliš zainteresovaní a zahľadení do seba, nevedia sa vcítiť do nemých očiek zvierat, psíkov, ale iba do tých, ktoré takisto poznajú, ale svojim spôsobom. Mám na mysli, že vedia porozumieť iba tým ľudským očiam, pretože existuje tu ešte zrkadlo.

katarina píše:Nie že dovláčiš nejakého psa!

No tým, že by som ho dovliekla k nám domov, mu nijako neprispejem. Ovšem iba ak by ste mi ho nedovolili mať.
katarina píše:Dávaj pozor na autá!

to skôr šoféri by mali dávať pozor na mňa, ale nie. Jasné, pokúsim sa
katarina píše:-Dávaj si pozor nech ta niečo nezrazí!

No niečo ma možno zrazí, ale niekto bude tomu potom na vine. Ale čo sa má stať, stane sa.
katarina píše:-Internet je zradná vec! (to mi hovori tato ked sa chystame s Lenku do tt lebo sa pozname cez net ach heh )

No samozrejme mami, tatik, ja viem, ale pochybujem, že by niekto zo psieho fóra bol nejakým tým maniakom, úchylákom. A Lenka je fajn baba, ak by mi chcela niečo spraviť, určite sa budem vedieť proti nej brániť.

:ha: :heh:
mne rodičia, našťastie, nič nehovoria. Nerobia si z toho ťažkú hlavu, je im to jedno, či tam chodím alebo nie. Takéto kázania mi nerobia. Ale niekedy neviem či je to na škodu, na smolu alebo či mám šťastie., že to nerobia. :angel:

Uto 01.01.2008 20:25

no to vy ma ešte nepoznáte jaká som ja úchyláčka :heh:
ale ne šak sme boli s Katkou 2 či 3 krát v útulku a nepozabíjali sme sa :ha:

Uto 01.01.2008 20:30

ináč baby ja už nosím vreckový nožík so sebou :vykricnik: :heh:

Re: útulok Piešťany

Štv 10.01.2008 23:05

MisheliQ píše:
MENO : Tesla
POPIS : 2 mesačná fenka, nájdená v krabici na sidlisku Tesla spolu s bratom Teom a Tassom. Práve tieto tri šteniatka veľmi v útulku nariekajú.

Tasso teraz narieka u nas doma(volame ho Hugo) a Teo ma uz tak isto novy domov :no:

Re: útulok Piešťany

Pia 11.01.2008 6:12

jeeeej to som rada,že ste si zobrali z toho množstva šteniatok :ahoj:

Re: útulok Piešťany

Pia 11.01.2008 18:22

nechybalo vela a zobrala by som ich domov oboch :lol: ale to by doma nepreslo :nie:

Re: útulok Piešťany

Štv 24.01.2008 16:05

Ahojte,

som rad ze je utulok piestany taky popularny. Robil som (a stale vylepsujem) ich WEB stranku. Zvieratka si pridavaju/mazu sami. Tesi ma ze pouzivate newsletters, myslim ze to bol dobry napad a ze sa ujal. Je to jedna z najlepsich stranok co som robil a naozaj ma velmi tesi ze dobre sluzi svojmu ucelu - pomoci opustenym zvieratkam najst si novy domov.
Dufam ze sa na nu budete radi vracat.

Pekny dnik vsetkym, DANYO
Odoslať odpoveď