Útulky Slobody zvierat

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 05.08.2008 13:02

windy píše:
LadyTrixiKe píše:inak uvp patrí pod slobodu zvierat ? to počujem prvý krát


O com tocis, prosim ta? :oo:

Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov, Útulok Košice - nikdy som nevidela že by tento útulok mal niečo spoločné so slobodou zvierat (myslím ako organizácie - akcie atd. ) stále som si myslela že to je niečo iné
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod windy » Uto 05.08.2008 13:34

UVP nema nic spolocne so SZ. Su to dve rozne organizacie. Ja len neviem, kde si to vycitala :nwm:

Zeane: To je super, urcite tym pomozes. :jop: Ludia si casto ani neuvedomia, ze pomozu aj takymi malickostami. Utulky spotrebuju viacmenej vsetko: od kancelarskych potrieb az po krmivo. :ahoj:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 05.08.2008 13:42

Offtopic: windy prečítaj si druhý príspevok tejto témy a aj ďalšie uvedené útulky v tom prípevku sa mi nezdá že by mali patriť do tejto témy
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod windy » Uto 05.08.2008 18:03

LadyTrixiKe: Tak to prepac, ale teraz uplne zbytocne chytas za slovicka prispievatelov. :ach:
Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.
- Groucho Marx

A man walks into a zoo. The only animal in the entire zoo is a dog. It's a shitzu.

http://myfellowkennel.tumblr.com
windy
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1282
Bydlisko: Bratislava

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod LadyTrixiKe » Str 06.08.2008 13:06

ja som to nemyslela tak :hi: len som si myslela že ja mám zle info... hlboko sa ospravedlňujem a myslím že by tie príspevky zmiatli viacerích ľudí ktoorý sa nepohybujú často medzi útulkami
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod starr » Pon 25.08.2008 11:45

V bratislavskom útulku Slobody zvierat na Poliankach sa nachádza 9 ročný čierno-biely stredoaziat.

Našli ho pri útulku s vyholenou nohou. Predpokladajú, že mu bola priamo do žily vpichnutá neznáma látka za účelom jeho utratenia. Pes to však prežil a omámený sa túlal v okolí útulku v mestskej časti Dúbravka.

Psa je možné adoptovať.

Bližšie info a jeho foto na: http://slobodazvierat.sk/Utulok-Bratisl ... cheers_pi1[page]=2 /na tretej strane hore, sekcia Útulok Bratislava/
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod Amaguk » Pia 29.08.2008 15:28

Nikolaos píše:Ja vám váš názor neberiem ale tak isto mám právo ja na svoj.


lenze tvoj nazor by mal byt podlozeny nejakymi faktami, nie klebetami a ohovarackami
Offtopic: ak ta bavi, ze zbytocne siris negativizmu a blbe famy, je to tvoja vec, ale mala by si si byt vedoma, ze takto zbytocne pridavas k tomu mnozstvu negativnej energie, kolujucej v nasom priestore...poznam zo svojho okolia take typy ludi, ktori za vsetkym vidia zly umysel a ak tam nie je, tak si ho vymyslia, alebo s potesenim skocia na kazdu negativnu "spravu"...ja osobne sa im rasdej velkym oblukom vyhybam, hadaj preco
btw, ano, kazdy ma pravo mat nejaky nazor a pravo verejne ho vyslovit, ale na niektore nazory su u nas paragrafy :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod Amaguk » Pia 29.08.2008 15:41

"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod Amaguk » Uto 30.09.2008 16:48

v utulkuv BA je zase kopec novych psikov - o.i. bandog, pudel, koker, kaukazak, dokonca mops :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod zeane » Str 01.10.2008 11:05

Oooo, jesu - netreba prísť pomôcť? Teraz zas tak veľa programu nemám a stíhala by som nejakú prípadnú výpomoc... :oo:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Posledná šanca pre tulene

Poslaťod MisheliQ » Sob 29.11.2008 1:40

Posledná šanca pre tulene


Zdravim vas mili dobrovolnici Slobody zvierat,

Chcem vas poprosit o naliehavu pomoc. V ramci kampane na ochranu tulenov vrcholi v nasledujucich dvoch tyzdnoch nasa snaha presvedcit Ministerstvo zivotneho prostredia SR aby zmenilo svoj postoj a podporilo absolutny zakaz dovozu a obchodu s vyrobkami z tulenov v EU a na Slovensku.

Kazdy rok je na kanadskom pobrezi krutym sposobom zabitych okolo 300 000 tulenich mladat len nato, aby ich kozusina bola predana ako surovina na vyrobu luxuxsnych odevov. Casto krat este nie su mrtve a uz ich stahuju z koze (cize zaziva). V Europe sa dviha vlna nevole a Europania aj Slovaci ziadaju prijatie celoeuropskeho zakazu dovozu vyrobkov z tulenov.

V tychto tyzdnoch sa v Europskej unii rozhoduje o tom ci sa prijme skutocna ochrana tulenov, alebo taka, ktora obsahuje diery, ktore umoznia pokracovania najvacsej zabijacky morskych cicavcov na svete.

Pred dvomi tyzdnami sme uverejnili na internete elektronicky list ministrovi zivotneho prostredia SR, Ing. Janovi Chrbetovi, ktori doposial podpisalo 381 ludi. Prosim precitajte si ho a pridajte svoj podpis a dajte tak najavu ze vam zalezi na ochrane tychto nadhernych tvorov pred brutalnym zabijanim. List mozete podpisat tu:

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=404615

Chcem vas poprosit o dalsiu vec. V prilohe (pozn.priloha nebola prilozena) posielam list adresovany statnemu tajomnikovi ministerstva zivotneho prostredia, Jaroslavovi Jadusovi, s podobnym obsahom ako list uverejneny na changenete.

Preco je dolezite poslat list aj jemu? Podla nasich informacii, ministerstvo nechce v tejto veci konat, pretoze si myslia, ze Slovakov kanadske tulene nezaujimaju. Na rieseni tejto otazky je zaangazovanych viacero ludi z ministerstva, preto je potrebne ukazat im ze na Slovensku je dostatok ludi, ktori chcu zastavit zabijanie tulenov.

Ak sa s obsahom listu stotoznujete pridajte nan prosim svoj podpis a a poslite ho na adresu:

jaroslav.jadus@enviro.gov.sk*.*

Do kopie (Cc) prosim dajte adresy:

ladislav.ambros@enviro.gov.sk a dobrovolnici.sz@gmail.com*.*

Ako predmet mailu mozete zadat:

Obcania Slovenska za ochranu tulenov

– alebo nieco podobne...

Pravdepodobne v priebehu nasledujuceho tyzdna bude ministerstvo finalizovat svoje stanovisko, ktore potom bude prezentovat na rokovani Rady ministrov EU. Vasa aktivita je preto velmi dolezita.

Pridavam aj motivacne video od Humane Society of the United States, v ktorej lovci tulenov ohrozuju zivoty pozorovatelov komercneho lovu a snazia sa dosiahnut, aby z priestoru lovu odisli. Ochrancovia zvierat vsak pre nich maju odkaz: DOKIAL TRVA LOV TULENOV, NIKAM NEODCHADZAME! Zostavame tu a budeme ukazovat celemu svetu co sa v Kanade robi s tulenmi: www.youtube.com/watch?v=ws8ChKsQd0U&feature=channel

Toto bude na dlhe roky pravdepodobne posledna realna sanca podniknut nieco na ochranu tulenov v EU. Tulene a my budeme vdacni za kazdy dalsi podpis a kazdy dalsi mail. Drzme si palce.

Kludne poslite tento mail aj svojim znamym ak mate pocit, ze by ich to mohlo oslovit.

Dakujeme.

Kamil Kandalaft

Sloboda zvierat

Viac sa o love tulenov dozviete na nasej web-stranke:
www.slobodazvierat.sk/Stop-komercnemu-l ... .95.0.html
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod Tobin » Ned 30.11.2008 13:51

:lol: :lol: :lol:
Na webe komarnanskeho utulku je o jednej staffke takyto udaj:
Meno: JENIFER
Pohlavie: fenka
Rasa: staffordský teriér
Vek: 2 roky 12 mesiacov
Farba: hnedá
Výška: 55 cm
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod Amaguk » Ned 30.11.2008 13:54

Offtopic: :heh:
Tobin, ved aj ty si sa minule chcel stretnut o 12:60 :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod Tobin » Ned 30.11.2008 14:12

Offtopic: 12:60 - yes - dobra hodina... Ci myslis, ze aj v Komarne maju zmysel pre recesiu?
Jo napot Krivaňok... ci skovranok? Fcul nwm...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Útulky Slobody zvierat

Poslaťod KISS » Pon 01.12.2008 14:37

bol vobec niekto uz v utulku sloboda zvierat v BA?
KISS
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky