Útulok Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Bratislava

Poslaťod Amaguk » Sob 22.11.2008 20:16

to nema stojate, len take vyvratene :no:

m4art1n
skveleeeee! super, ze si sa ujal stenucha z utulku :jop: a podla foto je to celkom kus pesa. tak nceh vam to spolu krasne ladi a klape :yes:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava

Poslaťod m4rt1n » Sob 22.11.2008 20:22

jej dakujem vsetkim :smile:
m4rt1n
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Bratislava

Poslaťod Tobin » Ned 23.11.2008 13:51

Jezisimisi, aha co je v utulku:
Obrázok
Tie smutne vystrasene ocka...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Tobin » Str 26.11.2008 13:56

Bol som dnes pozriet Fernandu.
Matka je znama - argentinska doga, zomrela. Na papulke a na uskach vidno pitika, aj farba srsti je pitovska a ma podsadu. Je dost mala na 5 mesiacov vzhladom k matke. Ma kotercak, takze sa nevenci.
Tie stence som nepozeral, mal som obavu, ze si bez rozmyslu odnesiem jedno-dve rovno hned a zaraz :hi:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Tobin » Str 26.11.2008 23:31

Na 95% som sa rozhodol.... Hned po vylieceni kotercaku dievcatko idem zoznamit s Tobom, otestovat a ak secko klapne, budeme traja!
Obrázok
Skusi mi niekto dat tip na spravne meno? Do uvahy prichadza
Dina
Erika
Lana
Linda
Mona
Rita
Tara
Tina
Tomina
Vista
Viva
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod zeane » Str 26.11.2008 23:45

ja by som ju volala Tusi :no:
z toho čo si napísal Vista :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Bratislava

Poslaťod Tobin » Str 26.11.2008 23:47

Dik - rad prijmem aj nove navrhy, mal som napisat :"do uvahy ZATIAL prichadza"... :ach:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Amaguk » Štv 27.11.2008 0:41

Tobin, ta babenka je naozaj nadherna :jop: ...uz si s nou bol aj v priamom kontakte? aka je povahovo? a bude to panicek zvladat? :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava

Poslaťod Tobin » Štv 27.11.2008 0:53

No dnes som ju bol kuknut (pisal som sem, tusim dva ci tri prispevky vyssie). Je strasne mila, nazivo je este bohovskejsia, ako na tej fotke... Dostala maskrtku. Je v koterci s takym mensim psikom a ten ju trochu terorizuje pri zradle, ale moju mnamku si vziat nenechala. Vraj je trochu bojazliva, ale mne sa nezdalo, spravala sa uplne normalne.
A ci to panicek zvladne - no ked to zvlada Silwuska, Sunny, atd.... snad to pojde :no: Len aby bola s Tobom OK...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Amaguk » Štv 27.11.2008 0:57

jj, to som zaregistrovala, ze si ju bol pozriet, ale nebolo mi celkom jasne, ci si mal moznost s nou aj byt v zmysle, ze si si ju mohol "otuknut" ako sa sprava, ako na teba reaguje a pod. :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Bratislava

Poslaťod Tobin » Štv 27.11.2008 1:04

Petra (osetrovatelka) hovorila, ze ju zobrali houmlesakovi, ju tyral a ze uz bola adoptovana, ale ju vratili, nevie preco. Na webe Slobody pisu, ze je temperamentna - no, ziva je, ale ziadna hajperka. Ale bol som tam u nej asi iba stvrthodinku, tak nwm... Po vyzdraveni budem solidne testovat a na dalsie stretko uz mozno prideme traja...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Silwuska » Štv 27.11.2008 8:13

juuu teda... :aplause: parada,velmi za ZATIAL tesime :lol: ono ci to bude zvladat si nikto dopredu povedat nevie, az ked to pride, a ked to uz pride a clovek to nezvlada tak sa musi zatnut a zvladnut to :lol: to je teoria :lol: ale babulka vypada velmi zlata, takze verim a dufam ze to bude pohodacka...tobi ako budete riesit haranie?
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Bratislava

Poslaťod vavrena » Štv 27.11.2008 8:28

Jéj, teraz som našla túto tému o Fernande! Ja po nej kukám,odkedy ju zavesili na web, lebo je kráááásna :aaa: , a z tých malých šteňuchov som bola na nervy, tá fotka je strašne srdcervúca :plac: .

Tobin, ja navrhujem Tara. Pekne to ide dokopy. Tobin a Tara. Nie? A nezhoduje sa to so samohláskami v žiadnom povele. Ja som meno pre druhého pesa vybrala úplne spontánne, ale potom rozmýšľala, či sa mi budú kričať obe naraz dobre a nebudú sa pliesť, či sa to nezhoduje so žiadnym povelom... Skús povedať rýchlo vo dvojici spolu so slovom Tobin každé z tých mien, čo si vybral, povedz to rýchlo 5 krát za sebou a uvidíš, ktoré sa ti hovorí dobre, a ktoré zle.

A ozaj, ako budeš riešiť háranie? Pochybujem že dáš Tobovi preč guľky... chlapi sú na to citlivejší ako ženy... alebo sa mýlim? :lol: :lol:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Bratislava

Poslaťod Tobin » Štv 27.11.2008 10:07

Silwuska píše:juuu teda... :aplause: parada,velmi za ZATIAL tesime :lol: ono ci to bude zvladat si nikto dopredu povedat nevie, az ked to pride, a ked to uz pride a clovek to nezvlada tak sa musi zatnut a zvladnut to :lol: to je teoria :lol: ale babulka vypada velmi zlata, takze verim a dufam ze to bude pohodacka...tobi ako budete riesit haranie?

Haranie null problemo, som sa pytal, oni ju sterilizuju a gratis, to sa vraj musi, lebo utulkaci sa vraj nesmu mnozit. A to bola aj moja veeeeeelka starost... uz neni
S tym zvladanim - dva psy nie je dvojnasobna starost, iba dvojnasoivne vydavky na krmenie. Sa o tom bavim, konzultujem kade chodim a veruze ma poniektori odradzaju, ale ani jeden z tych argumentob "proti" nie ja taky fatalny, aby sa nedal riesit. Najvacsi problem bude dovolenka, ale ta je iba 2-3 krat rocne ....
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Bratislava

Poslaťod Sunny » Štv 27.11.2008 11:09

Presne si to vystihol, ani náhodou to nie je dvojnásobná starosť :nie: Skôr úľava - psiská sa spolu vyhrajú, robia si navzájom spoločnosť, s väčším kľudom odchádzam z domu a nechám ich tam, lebo viem, že samé nie sú. S fenkou podľa mňa Tob problém mať nebude, držíme vám palčeky, aby ste sa takto rozmožili :ha: :jop:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky