Switch to full style
Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.
Odoslať odpoveď

Re: Header

Uto 25.04.2017 12:08

presne, skoda ze je to odseknute, a priliz velky sum :ua: keby to okolie len take bolo, a pes ostry tak v pohode...

Re: Header

Uto 25.04.2017 17:59

Dam to prerobiť :smile: snáď mi to grafik zajtra pošle...ale zatial to teda ponechám takto ci zmením na tu zimu naspat?

Re: Header

Uto 25.04.2017 19:23

podla mna zatial nechaj :smile:

Re: Header

Str 26.04.2017 8:01

Aké milé prekvapenie. :smile: Určite som ale za to, aby bol obrázok celý, strašne ruší ten odstrih.

Re: Header

Str 26.04.2017 8:03

podla mna je toto zatial najskaredsi header aky tu bol :angel:

Re: Header

Str 26.04.2017 8:11

Som nechcela vyrypovať, ale zdieľam názor s Márgit :angel: .
Ale psík milučký :hi: .

Re: Header

Str 26.04.2017 8:14

ved to je jasne,pes za to nemoze :heh: je v tom uplne nevinne,ale esteze neviem o koho ide

Re: Header

Str 26.04.2017 8:45

aj ked poznam fotografku a jej praca a pristup sa mi naozaj paci, nemozem si pomoct ale tieto fotky...pes by mal byt biely a namiesto toho je oranzovozlty, a ta cierna na nom ani nieje cierna ale hneda :lol: je to pekne upravovat fotky do teplych farieb len sa mohla pohrat aj s tou hlavou este lebo takto to vyzera ze ten pes ma tak velmi nekvalitne krmivo ze z toho uplne zhnedol :lol: a to viem o ktoreho psa ide...jaj ale som zla :pac:

Re: Header

Str 26.04.2017 8:47

Počkať, to na fotke je čiernobiely pes? :oo:

Re: Header

Str 26.04.2017 8:47

Ee, podľa mňa je ten pes hnedý, nie čierny.

Re: Header

Str 26.04.2017 8:59

odkedy je landseer hnedy?

Re: Header

Str 26.04.2017 9:00

Ja to na mobile nevidiiim, hodte sem dakto screenshot ako to vyzera. :hi:

Re: Header

Str 26.04.2017 9:03

Landseer býva aj v hnedej, nie?

Re: Header

Str 26.04.2017 9:08

akoze, ja pouzivam celorocny vzhlad, takze by som do toho nemala moc kecat - vzdy len kuknem, ked je tato tema aktivna, ze aky je novy header a zmenim to naspat :lol:
tak skusim konstruktivne:
ked uz ma byt na oboch stranach obrazovky ten isty pes, mohol by mat aspon iny vyraz, lebo toto posobi zvlastne. ako keby to bol maly obrazok, co sa opakuje.
okrem toho ten "prechod" - s tym si teda grafik moc prace nedal... konkretne ziadnu pracu.
a ako uz baby pisali, ta fotka je zasumena - ked to ma ist na header, treba ratat s roznymi displaymi, a toto mozno vyzera ok na mobile, ale na 24" monitore je to fakt vyrazne. treba cistu fotku, dobre osvetlenu.
a ten pes v skutocnosti nema rysave chlpy na hlave? :angel:
ale je super, ze sa nam tu striedaju headere a plemena na nich :jop:

Connie:
df_spring.jpg

Re: Header

Str 26.04.2017 9:15

Ok beriem, hladala som to teraz, a nieje to ten pes co som myslela ale tej istej majitelky fena, ktora trochu tie chlpy na hlave do hneda ma...ale teda ja by som si to ako repreznetativne fotky nedala :lol: a nie, ladseer ma mat cierne znaky :no:
Odoslať odpoveď